Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

KNTB logo

Dotační projekty NPO

Národní plán obnovy (NPO) je strategickým dokumentem, kterým Česká republika žádá o schválení finančního příspěvku z Nástroje pro oživení a odolnost ve formě grantů, který byl zřízen nařízením Evropského parlamentu a Rady dne 12. 2. 2021. Pro Českou republiku bylo vyčleněno 228 mld. Kč. Cílem Národního plánu obnovy je nastartování ekonomiky po pandemii covid-19.

Národní plán obnovy obsahuje milníky, cíle a orientační harmonogram pro provádění reforem a investic; předpokládané investiční projekty a související dobu investic; odhadované celkové náklady reforem a investic, včetně náležitého odůvodnění a vysvětlení jejich souladu se zásadou nákladové efektivnosti a úměrnosti očekávanému účinku na hospodářství a společnost.

Základem Národního plánu obnovy je 6 pilířů, které jsou rozdělené na tzv. komponenty. Komponenty obsahují konkrétní reformy a investiční akce.

Základní pilíře Národního plánu obnovy:

  1. Digitální transformace
  2. Fyzická infrastruktura a zelená tranzice
  3. Vzdělávání a trh práce
  4. Instituce a regulace a podpora podnikání v reakci na covid-19
  5. Výzkum, vývoj a inovace
  6. Zdraví a odolnost obyvatelstva

KNTB, a. s., jako nejvýznamnější zdravotnické zařízení Zlínského kraje, předkládá projekty s cílem zvýšit a zajistit kvalitní péči pro pacienty. Realizací projektů dojde k modernizaci a obnově zdravotnického vybavení a revitalizaci budov nemocnice. Dále pak k zajištění bezpečnosti komunikačních sítí a k digitalizaci zdravotnické administrativy.

Více na https://www.planobnovycr.cz/faq

ROZVOJ REHABILITAČNÍ PÉČE KRAJSKÉ NEMOCNICE T. BATI, A. S.

Název projektu: Rozvoj rehabilitační péče Krajské nemocnice T. Bati, a. s.

Registrační číslo projektu: CZ.31.7.0/0.0/0.0/23_064/0008280

 Tento projekt je financován Evropskou unií z Nástroje pro oživení a odolnost prostřednictvím Národního plánu obnovy ČR.

Předmětem projektu jsou stavební úpravy a modernizace budovy rehabilitačního oddělení. Výstupem budou nové prostory ambulancí, rehabilitačních terapií a zázemí. Rekonstrukcí bude zajištěna modernizace infrastruktury rehabilitační péče KNTB. Především dojde k racionalizaci provozu, a to i z pohledu pacientů.

Cílem projektu je rozvoj infrastruktury rehabilitační péče v KNTB a dosažení zvýšení kvality a její dostupnosti. KNTB jako jedno z center vysoce specializované traumatologické péče si zakládá na kvalitě a významu následné rehabilitační péče, která napomáhá pacientům v návratu do běžného života. Výsledkem projektu tak bude moderní infrastruktura rehabilitační péče odpovídající současným požadavkům a standardům.

 

ROZVOJ VYSOCE SPECIALIZOVANÉ ONKOLOGICKÉ PÉČE KRAJSKÉ NEMOCNICE T. BATI, A. S.

Název projektu: Rozvoj vysoce specializované onkologické péče Krajské nemocnice T. Bati, a. s.

Registrační číslo projektu: CZ.31.8.0/0.0/0.0/23_072/0008251

Tento projekt je financován Evropskou unií z Nástroje pro oživení a odolnost prostřednictvím Národního plánu obnovy ČR.

Předmětem projektu je pořízení moderního přístrojového vybavení důležitých pro diagnostiku i léčbu nádorových onemocnění. Nové technologie zajistí vyšší citlivost a výkonnost přístrojů a zároveň menší negativní dopady na stav pacienta přesnějším cílením i nižšími dávkami škodlivého záření a látek.

Cílem projektu je rozvoj zdravotnických technologií, podpora inovativní vysoce specializované onkologické péče a personalizované medicíny. Realizace projektu přispěje k včasné detekci onkologických onemocnění, která do velké míry ovlivňuje úspěch léčby. Zároveň je projekt cílen i na léčebné procesy u detekovaných zhoubných nádorů.

Zdá se, že používáte
nepodporovaný prohlížeč

Aby Vám tato webová stránka fungovala, potřebujete moderní podporovaný prohlížeč. Pokud používáte Windows 10, máte již nainstalovaný moderní prohlížeč Microsoft Edge, který můžete použít k zobrazení tohto webu.

Microsoft Edge Logo
Microsoft Edge

Moderní prohlížeč od společnosti Microsoft

Součást Windows 10
Mozilla Firefox Logo
Mozilla Firefox

Svobodný prohlížeč se zaměřením na soukromí

Google Chrome Logo
Google Chrome

Nejpoužívanější prohlížeč na světe od Googlu

KNTB logo Budoucnost Baťovky