Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím

Odborníci

Odborníci

  • Najdete zde tipy na různé konference, kongresy, semináře a další akce se zdravotnickou tématikou, kterých se můžete zúčastnit. Dozvíte se o certifikovaných kurzech a akreditovaných kvalifikačních kurzech.

  • V případě, že vaše zdravotnické zařízení nemá vlastní etickou komisi, můžete se informovat o možnostech využití Etické komise naší nemocnice

  • Dozvíte se podrobnosti o pravidelném setkávání zdravotníků s lidmi, kteří pečují o své nemocné příbuzné v domácím prostředí. Projekt edukace příbuzných v péči o nemocné v domácím prostředí se už několik let setkává se zájmem veřejnosti a může vás inspirovat k podobné aktivitě ve vašem zdravotnickém zařízení.

  • Svoji tradici už má v dětském oddělení KNTB herní terapie, která má mj. omezit strach a úzkost dítěte z pobytu v nemocnici. Bližší informace najdete právě na těchto stránkách.

  • S pozitivním ohlasem hospitalizovaných pacientů Centra klinické gerontologie se setkává práce dobrovolnic, které dělají nemocným společnost. Tato psychosociální podpora pacientů je velmi důležitá, díky návštěvám společnic vnímají vše kolem pozitivněji. Podrobnosti si přečtete v odkazu Dobrovolnická činnost – ADRA.
Youtube Facebook Twitter Instagram LinkedIn