Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

KNTB logo

Co se u nás děje?

KNTB úspěšně obhájila certifikát kvality a bezpečí SAK
 • 09. 05. 2024

KNTB ÚSPĚŠNĚ OBHÁJILA CERTIFIKÁT KVALITY A BEZPEČÍ SAK

Krajská nemocnice T. Bati ve Zlíně prošla komplexním auditem Spojené akreditační komise (SAK) a získala tak certifikát, který deklaruje bezpečí a kvalitu poskytované péče. Provedení auditu je pro zdravotnická zařízení dobrovolné, jeho pravidelné absolvová

V areálu KNTB fungují nové automaty na parkovné a regulační poplatky
 • 09. 05. 2024

V AREÁLU KNTB FUNGUJÍ NOVÉ AUTOMATY NA PARKOVNÉ A REGULAČNÍ POPLATKY

V rámci úpravy parkovacího systému v areálu Krajské nemocnice T. Bati ve Zlíně došlo ke změnám závorového systému a výběru parkovacích poplatků v automatech. V té souvislosti je novinkou také platba regulačních poplatků ve stejných zařízeních.

KNTB obdržela dotaci téměř 50 milionů korun na revitalizaci rehabilitace
 • 06. 05. 2024

KNTB OBDRŽELA DOTACI TÉMĚŘ 50 MILIONŮ KORUN NA REVITALIZACI REHABILITACE

Krajská nemocnice T. Bati získala dotaci v hodnotě 49 500 000 Kč na revitalizaci rehabilitačního oddělení. Projekt „Rozvoj rehabilitační péče Krajské nemocnice T. Bati, a. s.“ je financován Evropskou unií z Nástroje pro oživení a odolnost prostřednictvím

artiles.actual

STALO SE TENTO MĚSÍC

Mezinárodní den porodních asistentek
 • 03. 05. 2024

MEZINÁRODNÍ DEN PORODNÍCH ASISTENTEK

5. květen je mimo jiné oslavou profese porodních asistentek – je totiž Mezinárodní den porodních asistentek, kterým si připomínáme jejich význam a důležitost v období těhotenství žen, porodu, doby šestinedělí a často i v časech poté. Porodní asistentky zk

STALO SE

STARŠÍ NOVINKY

Krajští zastupitelé schválili 1,389 miliardy korun na výstavbu nové porodnice
 • 29. 04. 2024

KRAJŠTÍ ZASTUPITELÉ SCHVÁLILI 1,389 MILIARDY KORUN NA VÝSTAVBU NOVÉ PORODNICE

Poskytnutí investiční dotace 1,389 miliardy korun Krajské nemocnici T. Bati na výstavbu nového gynekologicko-porodnického komplexu schválili na svém zasedání krajští zastupitelé. Se zahájením stavby se počítá v polovině příštího roku.

Konference o paliativní péči se zúčastnilo téměř 300 odborníků
 • 26. 04. 2024

KONFERENCE O PALIATIVNÍ PÉČI SE ZÚČASTNILO TÉMĚŘ 300 ODBORNÍKŮ

Podpůrný a paliativní tým Krajské nemocnice T. Bati ve Zlíně uspořádal 25. dubna již potřetí konferenci nazvanou Paliativní péče v nemocnici. Hlavním tématem akce byla integrace paliativní péče do každodenní medicínské praxe.

Zdravotní klauni v Baťovce zpříjemňují čas pacientům již 22 let
 • 19. 04. 2024

ZDRAVOTNÍ KLAUNI V BAŤOVCE ZPŘÍJEMŇUJÍ ČAS PACIENTŮM JIŽ 22 LET

Mají velký červený nos, nesou s sebou dobrou náladu a úsměvy. Takoví jsou zdravotní klauni, kteří pravidelně navštěvují naše pacienty, aby je potěšili písničkou, vtipem nebo zkrátka svou přítomností. Zdravotní klauni z organizace Zdravotní klaun navštěvuj

Přijďte na Den otevřených dveří porodnice
 • 08. 04. 2024

PŘIJĎTE NA DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ PORODNICE

V úterý 9. dubna se koná další Den otevřených dveří Gynekologicko-porodnického a Novorozeneckého oddělení Krajské nemocnice T. Bati. Zájemci si mohou v určené časy prohlédnout prostory celé porodnice a setkat se s odborníky..

V KNTB začala fungovat ambulance klinické logopedie pro neonatologii
 • 04. 04. 2024

V KNTB ZAČALA FUNGOVAT AMBULANCE KLINICKÉ LOGOPEDIE PRO NEONATOLOGII

Pro laika je asi nepředstavitelné, jak by mohl logoped pracovat s batolaty, novorozenci nebo předčasně narozenými dětmi. Na Novorozeneckém oddělení Krajské nemocnice T. Bati ve Zlíně řeší logopedové v nové ambulanci u těchto dětí problémy s orofaciální ob

O stáže v KNTB je zájem mezi studenty ze zahraničí
 • 02. 04. 2024

O STÁŽE V KNTB JE ZÁJEM MEZI STUDENTY ZE ZAHRANIČÍ

Studenti Joonas a Kaipo studují třetí ročník oboru zdravotní sestra na univerzitě v Tampere ve Finsku. Začátek jara však tráví ve Zlíně v Krajské nemocnici T. Bati, kde momentálně absolvují odbornou stáž.

Zahájili jsme stavební práce na budově B25 (Interna). Vstup do budovy je možný pouze ze severní strany
 • 28. 03. 2024

ZAHÁJILI JSME STAVEBNÍ PRÁCE NA BUDOVĚ B25 (INTERNA). VSTUP DO BUDOVY JE MOŽNÝ POUZE ZE SEVERNÍ STRANY

Dovolujeme si Vás informovat, že 28. března 2024 začaly práce na zateplení fasády a dalších energeticky úsporných opatřeních na budově B25 (Interna) v areálu KNTB.  

Rozhovor: Budoucnost je o robotických operacích a mikrochirurgii
 • 26. 03. 2024

ROZHOVOR: BUDOUCNOST JE O ROBOTICKÝCH OPERACÍCH A MIKROCHIRURGII

Robotická operativa v Krajské nemocnici T. Bati ve Zlíně slaví úspěch, nedávno proběhla jubilejní stá operace. Primář Urologického oddělení KNTB MUDr. Martin Kučera byl operatérem, který provedl loni na podzim první robotickou operaci ve Zlínském kraji. M

KNTB obhájila statut centra vysoce specializované onkogynekologické péče
 • 22. 03. 2024

KNTB OBHÁJILA STATUT CENTRA VYSOCE SPECIALIZOVANÉ ONKOGYNEKOLOGICKÉ PÉČE

Krajská nemocnice T. Bati ve Zlíně získala znovu po pěti letech statut onkogynekologického centra. Po vyhodnocení Ministerstva zdravotnictví ČR se stala jednou ze 13 nemocnic, která statut získala, pět dalších bylo vyřazeno kvůli nesplnění kritérií. Pro z

Operatéři v KNTB provedli již 100 robotických operací
 • 20. 03. 2024

OPERATÉŘI V KNTB PROVEDLI JIŽ 100 ROBOTICKÝCH OPERACÍ

Robotické operace v Krajské nemocnici T. Bati ve Zlíně získávají na oblibě nejen u samotných operatérů, ale také u pacientů. První operace s robotickým operačním systémem DaVinci se uskutečnila začátkem října loňského roku a provedli ji lékaři urologickéh

Dialyzovaní pacienti mají v KNTB modernější prostory
 • 19. 03. 2024

DIALYZOVANÍ PACIENTI MAJÍ V KNTB MODERNĚJŠÍ PROSTORY

Po necelém roce prací byla dokončena modernizace hemodialyzační stanice v Krajské nemocnici T. Bati ve Zlíně. Pacienti i zdravotníci tak získávají velmi moderní zázemí, rozšiřují se také některé nabízené služby a počet lůžek.

Kulturní i sportovní charitativní akce podpořily Komplexní onkologické centrum KNTB
 • 18. 03. 2024

KULTURNÍ I SPORTOVNÍ CHARITATIVNÍ AKCE PODPOŘILY KOMPLEXNÍ ONKOLOGICKÉ CENTRUM KNTB

Hned dvě charitativní akce konané v první polovině března vynesly Komplexnímu onkologickému centru Krajské nemocnice T. Bati bezmála 226.000 korun.

KNTB otvírá Poradnu pro pozůstalé
 • 15. 03. 2024

KNTB OTVÍRÁ PORADNU PRO POZŮSTALÉ

V Krajské nemocnici T. Bati ve Zlíně vznikne nově Poradna pro pozůstalé. Poradci jsou členy Podpůrného a paliativního týmu KNTB, poradenství bude poskytováno na základě předchozí domluvy a bezplatně.

Přijďte si nechat vyšetřit oči v rámci Světového týdne glaukomu
 • 07. 03. 2024

PŘIJĎTE SI NECHAT VYŠETŘIT OČI V RÁMCI SVĚTOVÉHO TÝDNE GLAUKOMU

V rámci Světového týdne glaukomu, který letos připadá na 10. až 16. března, nabízejí zdravotníci Očního oddělení Krajské nemocnice T. Bati ve Zlíně ve středu 13. března v čase 14:30-16:30 hodin preventivní bezplatné screeningové měření nitroočního tlaku b

Nová ambulance klinické farmacie v KNTB
 • 05. 03. 2024

NOVÁ AMBULANCE KLINICKÉ FARMACIE V KNTB

V Krajské nemocnici T. Bati ve Zlíně začala fungovat ambulance klinické farmacie. Ambulance poskytuje odborné poradenství v oblasti lékové péče pacientům i lékařům.

Zdá se, že používáte
nepodporovaný prohlížeč

Aby Vám tato webová stránka fungovala, potřebujete moderní podporovaný prohlížeč. Pokud používáte Windows 10, máte již nainstalovaný moderní prohlížeč Microsoft Edge, který můžete použít k zobrazení tohto webu.

Microsoft Edge Logo
Microsoft Edge

Moderní prohlížeč od společnosti Microsoft

Součást Windows 10
Mozilla Firefox Logo
Mozilla Firefox

Svobodný prohlížeč se zaměřením na soukromí

Google Chrome Logo
Google Chrome

Nejpoužívanější prohlížeč na světe od Googlu

KNTB logo Budoucnost Baťovky