Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

KNTB logo

Co se u nás děje?

Nemocnici navštívil olomoucký biskup Josef Nuzík
 • 02. 02. 2023

NEMOCNICI NAVŠTÍVIL OLOMOUCKÝ BISKUP JOSEF NUZÍK

Včera navštívil Krajskou nemocnici T. Bati olomoucký biskup Mons. Josef Nuzík, administrátor olomoucké arcidiecéze a předseda rady pro zdravotnictví České biskupské konference.

Pacienti v KNTB se budou moci zdarma dívat na televizi
 • 01. 02. 2023

PACIENTI V KNTB SE BUDOU MOCI ZDARMA DÍVAT NA TELEVIZI

Ležet na nemocničním pokoji a dívat se zdarma na televizi už je nyní v Krajské nemocnici T. Bati ve Zlíně samozřejmá věc. Nebylo tak tomu vždycky, v minulosti museli pacienti dávat peníze do speciálních kasiček.

Odborný seminář o poruchách placenty je úspěšně za námi
 • 26. 01. 2023

ODBORNÝ SEMINÁŘ O PORUCHÁCH PLACENTY JE ÚSPĚŠNĚ ZA NÁMI

Pod záštitou Centra fetální medicíny a Gynekologicko-porodnického oddělení KNTB se v pátek 20. ledna uskutečnil odborný seminář - Poruchy placenty, od příčin k následkům, od predikce k prevenci.

STALO SE

STARŠÍ NOVINKY

V areálu KNTB skončil provoz odběrového centra
 • 20. 01. 2023

V AREÁLU KNTB SKONČIL PROVOZ ODBĚROVÉHO CENTRA

Odběrové centrum (testování COVID-19), které fungovalo v budově č. 21 v areálu Krajské nemocnice T. Bati, je od 23. ledna 2023 uzavřeno.

Pacientů s postcovidovým syndromem pomalu ubývá
 • 11. 01. 2023

PACIENTŮ S POSTCOVIDOVÝM SYNDROMEM POMALU UBÝVÁ

Postocovidový syndrom pořád trápí některé z pacientů. Týká se to zejména těch, kteří mají po překonání nemoci covid-19 pozdní nebo trvalé následky. Nejčastější bývá postižení plic.

KNTB odstartuje sérii přednášek pro veřejnost ve velkokavárně Gulliver
 • 10. 01. 2023

KNTB ODSTARTUJE SÉRII PŘEDNÁŠEK PRO VEŘEJNOST VE VELKOKAVÁRNĚ GULLIVER

Krajská nemocnice T. Bati ve Zlíně zahajuje s novým rokem pravidelné „besedování“ s odborníky medicíny ve zlínské velkokavárně Gulliver nazvané „Na zdraví! Aneb kavárenské besedování s krajskou nemocnicí.“ Počínaje lednem vystoupí ve velkokavárně až do če

Interní JIP prošla částečnou modernizací
 • 04. 01. 2023

INTERNÍ JIP PROŠLA ČÁSTEČNOU MODERNIZACÍ

Zdravotníci i pacienti jednotky intenzivní péče Interního oddělení Krajské nemocnice T. Bati ve Zlíně mají komfortnější prostory. Dočkali se nové elektroinstalace, obnovy povrchů i přístrojového vybavení.

Zákaz návštěv v Krajské nemocnici T.Bati od 4. ledna
 • 03. 01. 2023

ZÁKAZ NÁVŠTĚV V KRAJSKÉ NEMOCNICI T.BATI OD 4. LEDNA

Z důvodu zvýšeného výskytu respiračních infekcí v populaci a tím rostoucího rizika vzniku a šíření těchto infekcí mezi pacienty a personálem přistoupilo představenstvo Krajské nemocnice T. Bati ve Zlíně od středy 4. ledna 2023 až do odvolání k plošnému zá

Prvním letošním miminkem v KNTB i Zlínském kraji je Matěj Cholasta
 • 02. 01. 2023

PRVNÍM LETOŠNÍM MIMINKEM V KNTB I ZLÍNSKÉM KRAJI JE MATĚJ CHOLASTA

Prvním dítětem nového roku 2023, narozeným ve zlínské porodnici, je Matěj Cholasta z Neubuzi. Narodil se 25 minut po půlnoci a je zároveň prvním letošním miminkem ve Zlínském kraji. Dárky Matějovi a jeho mamince dnes předal ředitel Krajské nemocnice T. Ba

Nemocniční kaplani jsou v nemocnici stále žádanější
 • 30. 12. 2022

NEMOCNIČNÍ KAPLANI JSOU V NEMOCNICI STÁLE ŽÁDANĚJŠÍ

Pod pojmem nemocniční kaplan si mnozí představí člověka, který na vyžádání navštěvuje věřící pacienty, popřípadě šíří víru mezi nevěřícími. Čtyři kaplani, pracující v Krajské nemocnici T. Bati by však potvrdili, že to tak zdaleka není, a že za pacienty ch

PF 2023
 • 23. 12. 2022

PF 2023

Přejeme všem pacientům, příznivcům i zaměstnancům Krajské nemocnice T. Bati krásné a pohodové vánoční svátky a vše nejlepší v novém roce. Hlavně pevné zdraví, hodně štěstí a lásky.

Onkologičtí pacienti ve Zlíně budou mít komfortnější čekárnu
 • 21. 12. 2022

ONKOLOGIČTÍ PACIENTI VE ZLÍNĚ BUDOU MÍT KOMFORTNĚJŠÍ ČEKÁRNU

Nové pohodlné sedačky za půl milionu korun, vyrobené z materiálů, které umožní „bezbolestně“ sedět i několik hodin. To je výsledek spolupráce projektu Pomáháme onkologii a Onkologického oddělení Krajské nemocnice T. Bati ve Zlíně. Čekárnu s novými sedačka

Úprava návštěv hospitalizovaných pacientů
 • 19. 12. 2022

ÚPRAVA NÁVŠTĚV HOSPITALIZOVANÝCH PACIENTŮ

s ohledem na rostoucí množství výskytu respiračních infekcí ve Zlínském kraji přistoupila Krajská nemocnice T. Bati od zítřka, tedy 20. prosince 2022 k opatřením, týkajících se návštěv pacientů. K jednomu pacientovi mohou v daný čas maximálně 2 osoby, trv

Ve zlínské porodnici se po dvou letech narodila trojčata
 • 15. 12. 2022

VE ZLÍNSKÉ PORODNICI SE PO DVOU LETECH NARODILA TROJČATA

Ve zlínské porodnici se ve středu 14. prosince narodila trojčátka. Konkrétně tři krásné holčičky – Zara, Tereza a Mia. Jednalo se o předčasný porod, miminka jsou v inkubátoru, ale zdravá a stabilizovaná.

KNTB získala akreditaci pro vzdělávání v urgentní medicíně
 • 07. 12. 2022

KNTB ZÍSKALA AKREDITACI PRO VZDĚLÁVÁNÍ V URGENTNÍ MEDICÍNĚ

Krajská nemocnice T. Bati získala akreditaci pro vzdělávání lékařů v urgentní medicíně a stala se akreditovaným pracovištěm pro vlastní specializovaný výcvik v rámci předatestační přípravy pro lékaře v tomto oboru. Akreditaci má jako jediná nemocnice ve Z

Růžový říjen vynesl 187 tisíc korun pro zlínskou onkologii
 • 05. 12. 2022

RŮŽOVÝ ŘÍJEN VYNESL 187 TISÍC KORUN PRO ZLÍNSKOU ONKOLOGII

Onkologické oddělení Krajské nemocnice T. Bati ve Zlíně dostalo předčasný vánoční dárek v podobě výtěžku akce Růžový říjen. Celých 187 412 korun poputuje do zlínské krajské nemocnice na vybavení nové onkologické ambulance.

Jedinou sexuologickou ambulanci ve Zlínském kraji vyhledaly za rok desítky lidí
 • 03. 12. 2022

JEDINOU SEXUOLOGICKOU AMBULANCI VE ZLÍNSKÉM KRAJI VYHLEDALY ZA ROK DESÍTKY LIDÍ

Je to už více než rok, co vznikla jako vůbec první ve Zlínském kraji v Krajské nemocnici T. Bati první sexuologická ambulance. Za tu dobu ji vyhledalo celkem 150 pacientů, větší polovinu z nich tvoří muži, občas přijdou na konzultaci také páry. Problémy,

Seminář Péče o nemocného v domácím prostředí
 • 29. 11. 2022

SEMINÁŘ PÉČE O NEMOCNÉHO V DOMÁCÍM PROSTŘEDÍ

V Krajské nemocnici T. Bati ve Zlíně se po covidové pauze opět „rozjíždějí“ pravidelné bezplatné edukační semináře pro veřejnost, které mají pomoci v péči o nemocného blízkého člověka v domácím prostředí. První setkání se uskuteční ve čtvrtek 1. prosince

První pacient přišel do Baťovy nemocnice před 95 lety
 • 21. 11. 2022

PRVNÍ PACIENT PŘIŠEL DO BAŤOVY NEMOCNICE PŘED 95 LETY

21. listopad 1927 byl pro Krajskou nemocnici T. Bati, tehdy Baťovu nemocnici, velmi významným dnem. Byť se její slavnostní otevření konalo až 15. prosince, v tomto listopadovém dni byl ošetřen a přijat na pozorování první pacient.

Zdá se, že používáte
nepodporovaný prohlížeč

Aby Vám tato webová stránka fungovala, potřebujete moderní podporovaný prohlížeč. Pokud používáte Windows 10, máte již nainstalovaný moderní prohlížeč Microsoft Edge, který můžete použít k zobrazení tohto webu.

Microsoft Edge Logo
Microsoft Edge

Moderní prohlížeč od společnosti Microsoft

Součást Windows 10
Mozilla Firefox Logo
Mozilla Firefox

Svobodný prohlížeč se zaměřením na soukromí

Google Chrome Logo
Google Chrome

Nejpoužívanější prohlížeč na světe od Googlu

KNTB logo