Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

KNTB logo

Co se u nás děje?

STALO SE

STARŠÍ NOVINKY

Přístroje na ohřev tkanin pomáhají předčasně narozeným dětem
 • 22. 07. 2022

PŘÍSTROJE NA OHŘEV TKANIN POMÁHAJÍ PŘEDČASNĚ NAROZENÝM DĚTEM

Jednotka intenzivní a resuscitační péče Novorozeneckého oddělení Krajské nemocnice T. Bati ve Zlíně má nově další speciální přístroj, který slouží k ohřevu tkanin. Celkem nyní zdravotníci používají tři, dva mají od září loňského roku, kdy byli prvními v Č

Odborníci z KNTB pořádali geriatrický workshop
 • 21. 07. 2022

ODBORNÍCI Z KNTB POŘÁDALI GERIATRICKÝ WORKSHOP

Centrum klinické geriatrie z Krajské nemocnice T. Bati ve Zlíně uspořádalo workshop na téma „Doporučené postupy pro diagnostiku a léčbu Alzheimerovy nemoci a jiných kognitivních poruch“. Workshop byl určen především geriatrům z ambulancí i lůžkových oddě

KRAJSKÁ NEMOCNICE T. BATI ZPRŮHLEDNILA HOSPODAŘENÍ. OD HLÍDAČE STÁTU DOSTALA CHVALITEBNOU
 • 20. 07. 2022

KRAJSKÁ NEMOCNICE T. BATI ZPRŮHLEDNILA HOSPODAŘENÍ. OD HLÍDAČE STÁTU DOSTALA CHVALITEBNOU

Chvalitebnou známku „B“ za transparentnost a hospodaření s veřejnými prostředky obdržely Krajská nemocnice T. Bati a Krajský úřad Zlínského kraje. Zlínská nemocnice si tím výrazně zlepšila předchozí hodnocení. Vyplývá to z roční zprávy Hlídače státu za ro

Projekty KNTB vyhrály Young Energy Europe
 • 18. 07. 2022

PROJEKTY KNTB VYHRÁLY YOUNG ENERGY EUROPE

Young Energy Europe je soutěž pro mladé lidi, která vznikla na podporu odborného vzdělávání v oblasti životního prostředí, a to s důrazem na úsporu energií. V České republice se do Young Energy Europe přihlásilo dvanáct firem, jednou z nich byla také Kraj

Rozhovor s ředitelem Ing. Janem Hrdým o aktuálních tématech Krajské nemocnice T. Bati
 • 15. 07. 2022

ROZHOVOR S ŘEDITELEM ING. JANEM HRDÝM O AKTUÁLNÍCH TÉMATECH KRAJSKÉ NEMOCNICE T. BATI

Rozhovor s ředitelem Ing. Janem Hrdým o aktuálních tématech Krajské nemocnice T. Bati

HILT laser pomáhá pacientům s postcovidovým syndromem
 • 12. 07. 2022

HILT LASER POMÁHÁ PACIENTŮM S POSTCOVIDOVÝM SYNDROMEM

Rehabilitační oddělení Krajské nemocnice T. Bati používá k léčbě pacientů, kteří prodělali nemoc covid-19 a mají stále zdravotní problémy, vysokovýkonný laser s robotickým skenerem. Tzv. HILT laser stimuluje plicní tkáň k hojení a jeho působení prokazatel

Krajská nemocnice má nové primáře
 • 01. 07. 2022

KRAJSKÁ NEMOCNICE MÁ NOVÉ PRIMÁŘE

Krajská nemocnice T. Bati ve Zlíně má od 1. července tři nové primáře. Dva byli potvrzeni v dosavadních funkcích, jeden se stává primářem vůbec poprvé.

Ortopedové KNTB dohánějí zastavené plánované operace
 • 30. 06. 2022

ORTOPEDOVÉ KNTB DOHÁNĚJÍ ZASTAVENÉ PLÁNOVANÉ OPERACE

Během covidového období se v téměř všech nemocnicích upozadila elektivní neboli plánovaná operativa. V Krajské nemocnici T. Bati ve Zlíně se to nejvíce týkalo ortopedie, především operací endoprotéz.

KNTB stále chybí krev s negativními Rh faktory
 • 28. 06. 2022

KNTB STÁLE CHYBÍ KREV S NEGATIVNÍMI RH FAKTORY

V současné době chybí Hematologicko-transfuznímu oddělení Krajské nemocnice T. Bati ve Zlíně akutně krevní skupina A mínus. Docházejí také další krevní skupiny s negativním Rh faktorem, tedy 0 mínus, B mínus a AB mínus.

Slušovický charitativní běh vynesl nemocnici 40 tisíc
 • 27. 06. 2022

SLUŠOVICKÝ CHARITATIVNÍ BĚH VYNESL NEMOCNICI 40 TISÍC

První ročník Slušovického charitativního běhu byl i přes horké počasí velmi vydařenou akcí. Organizátoři, kterými byli Nadační fond pro obnovu a rozvoj Slušovic a spolek Běhy Zlín, mohli být spokojeni s účastí kolem stovky běžců. Malí i velcí účastníci si

Kůži si musíme chránit po celý rok
 • 21. 06. 2022

KŮŽI SI MUSÍME CHRÁNIT PO CELÝ ROK

Dnešní horké slunné dny s sebou opět přinášejí i mnoho rizik. Ohrožena je například kůže, která by měla být dostatečně chráněna a ošetřena. Důležitá je také prevence, tedy vyšetření znamének a pigmentových skvrn odborníkem.

Mateřská škola Krajské nemocnice T. Bati ve Zlíně získala Cenu novinářů v soutěži Stavba roku Zlínského kraje
 • 17. 06. 2022

MATEŘSKÁ ŠKOLA KRAJSKÉ NEMOCNICE T. BATI VE ZLÍNĚ ZÍSKALA CENU NOVINÁŘŮ V SOUTĚŽI STAVBA ROKU ZLÍNSKÉHO KRAJE

Mateřská škola Krajské nemocnice T. Bati ve Zlíně získala Cenu novinářů v soutěži Stavba roku Zlínského kraje. Nemocnice firemní školku ve svém areálu otevřela 1. září 2021, její výstavba trvala sedm měsíců.

Logo KNTB
 • 16. 06. 2022

DEN LÉKÁREN POPULARIZUJE PRÁCI FARMACEUTŮ

Na čtvrtek 16. června letos připadá Den lékáren, který každoročně vyhlašuje Česká lékárnická komora. Jako i ostatní tematické dny v roce Den lékáren má za úkol představit veřejnosti lékárny nejen jako výdejny léků.

Dárci krve ve Zlíně: Chceme pomáhat!
 • 14. 06. 2022

DÁRCI KRVE VE ZLÍNĚ: CHCEME POMÁHAT!

V rámci Světového dne dárců krve přišlo do Hematologicko-transfuzního oddělení Krajské nemocnice T. Bati darovat krev 40 dárců.

Logo KNTB
 • 10. 06. 2022

PŘIJĎTE DAROVAT KREV V RÁMCI SVĚTOVÉHO DNE DÁRCŮ KRVE

Světový den dárců krve připadá na 14. června. Pro každého, kdo přijde v úterý 14. června darovat krev do Krajské nemocnice T. Bati ve Zlíně, budou připraveny drobné dárky jako poděkování.

Logo KNTB
 • 08. 06. 2022

NEMOCNICE OPĚT ZÍSKALA NOVÉ MONITORY DECHU

Děti, narozené v Krajské nemocnici T. Bati ve Zlíně, bude „hlídat“ dalších 26 nových monitorů dechu. Novorozenecké oddělení KNTB je získalo již tradičně od Nadace Křižovatka.

Malé pacienty přišel pozdravit herec Jiří Dvořák
 • 31. 05. 2022

MALÉ PACIENTY PŘIŠEL POZDRAVIT HEREC JIŘÍ DVOŘÁK

Čert Uriáš nebo také vítěz taneční soutěže StarDance, zkrátka známý český herec a dabér Jiří Dvořák zavítal mezi malé pacienty Dětského oddělení KNTB. Naše město navštívil v rámci své účasti na 62. ZLÍN FILM FESTIVAL .

Logo KNTB
 • 31. 05. 2022

ZLÍNSKÁ NEMOCNICE ZÍSKALA DAR PŘÍSTROJOVÉHO VYBAVENÍ OD KAPKY NADĚJE

Nadační fond Kapka Naděje věnoval Novorozeneckému oddělení Krajské nemocnice T. Bati ve Zlíně přístrojové vybavení hodnotě 483 tisíc korun. Oddělení novorozenecké JIP osobně navštívila Vendula Pizingerová, zakladatelka a prezidentka nadačního fondu.

62. Zlín Film Festival, den první
 • 26. 05. 2022

62. ZLÍN FILM FESTIVAL, DEN PRVNÍ

Stánek KNTB stojí, počasí přeje, všichni jsou připraveni, děti, ty nejvíc!

Borci z MMA Club Zlín jsou mimo klec velcí srdcaři
 • 20. 05. 2022

BORCI Z MMA CLUB ZLÍN JSOU MIMO KLEC VELCÍ SRDCAŘI

Být v životní formě, zůstat v ringu neporažen. Myšlenku pokořit protivníka stůj co stůj přenesli zápasníci spolku MMA Club Zlín do reálného života a rozhodli se věnovat částku 50 tisíc korun onkologicky nemocným pacientům.

Zdá se, že používáte
nepodporovaný prohlížeč

Aby Vám tato webová stránka fungovala, potřebujete moderní podporovaný prohlížeč. Pokud používáte Windows 10, máte již nainstalovaný moderní prohlížeč Microsoft Edge, který můžete použít k zobrazení tohto webu.

Microsoft Edge Logo
Microsoft Edge

Moderní prohlížeč od společnosti Microsoft

Součást Windows 10
Mozilla Firefox Logo
Mozilla Firefox

Svobodný prohlížeč se zaměřením na soukromí

Google Chrome Logo
Google Chrome

Nejpoužívanější prohlížeč na světe od Googlu

KNTB logo