Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

KNTB logo

Co se u nás děje?

STALO SE

STARŠÍ NOVINKY

Seminář Péče o nemocného v domácím prostředí
 • 06. 06. 2023

SEMINÁŘ PÉČE O NEMOCNÉHO V DOMÁCÍM PROSTŘEDÍ

Spojme úsilí, zkušenosti a pečujme o nemocného v jeho přirozeném prostředí - doma. Červnové setkání bude o radách, o sdílení zkušeností.

Upozornění pro pacienty - nový nemocniční informační systém
 • 05. 06. 2023

UPOZORNĚNÍ PRO PACIENTY - NOVÝ NEMOCNIČNÍ INFORMAČNÍ SYSTÉM

Krajská nemocnice T. Bati zavádí od 6. června nový nemocniční informační systém. Ze starého do nového systému bude přeneseno obrovské množství dat, může se tedy stát, že některé procesy, související s elektronickou dokumentací pacientů, budou pomalejší.

KNTB koupila robotický systém k vybraným operacím
 • 29. 05. 2023

KNTB KOUPILA ROBOTICKÝ SYSTÉM K VYBRANÝM OPERACÍM

Krajská nemocnice T. Bati ve Zlíně rozšiřuje své „portfolio“ nejmodernějších zdravotnických přístrojů. Vůbec poprvé koupila nejnovější verzi robotického operačního systému Da Vinci. Robotický systém využijí v budoucnu odborníci z oborů urologie, chirurgie

Nové monitory dechu budou hlídat životy nejmenších
 • 26. 05. 2023

NOVÉ MONITORY DECHU BUDOU HLÍDAT ŽIVOTY NEJMENŠÍCH

Novorozenecké oddělení Krajské nemocnice T. Bati dnes získalo darem od Nadace Křižovatka 27 monitorů dechu v celkové hodnotě 67 500 korun. Dar z rukou ředitelky nadace Štěpánky Pokorníkové převzal primář Jozef Macko.

Výtěžek benefičního koncertu byl téměř 200 tisíc korun
 • 23. 05. 2023

VÝTĚŽEK BENEFIČNÍHO KONCERTU BYL TÉMĚŘ 200 TISÍC KORUN

Benefiční koncert, který se konal u příležitosti loňského 95. výročí založení nemocnice přímo v jejím areálu, byl úspěšný nejen účastí veřejnosti, ale také výší výtěžku. Díky sponzorům a dobrovolnému vstupnému částka dosáhla téměř 200 tisíc korun.

O paliativní péči diskutovaly přes dvě stovky lidí
 • 18. 05. 2023

O PALIATIVNÍ PÉČI DISKUTOVALY PŘES DVĚ STOVKY LIDÍ

Konference o paliativní péči, kterou pořádala Krajská nemocnice T. Bati, proběhla za velkého zájmu všech zúčastněných. Již několik týdnů před akcí byla kapacita naplněna, bylo vidět, že téma paliativní péče stále více nabývá na významu.

Spolu proti melanomu ve Zlíně
 • 12. 05. 2023

SPOLU PROTI MELANOMU VE ZLÍNĚ

Letošní Evropský den melanomu si Krajská nemocnice T. Bati ve Zlíně připomene ve spolupráci s Českou průmyslovou zdravotní pojišťovnou. Akce nazvaná Spolu proti melanomu se uskuteční v úterý 16. května v čase 10:00-17:00 hodin na zlínském náměstí Míru.

Projekt modernizace KNTB pokročil. Zastupitelé Zlína schválili změnu územního plánu.
 • 12. 05. 2023

PROJEKT MODERNIZACE KNTB POKROČIL. ZASTUPITELÉ ZLÍNA SCHVÁLILI ZMĚNU ÚZEMNÍHO PLÁNU.

Další z milníků má za sebou projekt modernizace Krajské nemocnice T. Bati. Zastupitelé města Zlína schválili změnu územního plánu, díky které může krajská nemocnice dál pokračovat v přípravách výstavby nové centrální budovy, tedy polybloku urgentní medicí

Proběhl 18. Festival kazuistik a pediatrický kongres
 • 28. 04. 2023

PROBĚHL 18. FESTIVAL KAZUISTIK A PEDIATRICKÝ KONGRES

Dětské oddělení Krajské nemocnice T. Bati ve Zlíně bylo jedním z organizátoru již tradičního Festivalu kazuistik a pediatrického kongresu v Luhačovicích. Akce se zúčastnily stovky dětských lékařů z České republiky i ze Slovenska.

Dětská pohotovost KNTB bude od 10. května na novém místě a s novou ordinační dobou
 • 27. 04. 2023

DĚTSKÁ POHOTOVOST KNTB BUDE OD 10. KVĚTNA NA NOVÉM MÍSTĚ A S NOVOU ORDINAČNÍ DOBOU

Dětská lékařská pohotovostní služba v Krajské nemocnici T. Bati ve Zlíně se od 10. května 2023 přesune do nových rekonstruovaných prostor v budově porodnice (budova č. 32). Změní se také její provoz.

V květnu spouštíme bezplatnou telefonní linku k objednání sanitky
 • 26. 04. 2023

V KVĚTNU SPOUŠTÍME BEZPLATNOU TELEFONNÍ LINKU K OBJEDNÁNÍ SANITKY

Od 1. května začne fungovat v Krajské nemocnici T. Bati nová bezplatná telefonní linka pro objednání sanitky. Tu mohou využít pacienti s příkazem ke zdravotnímu transportu nebo samoplátci.

KNTB pořádá semináře pro pacienty před operací endoprotézy
 • 20. 04. 2023

KNTB POŘÁDÁ SEMINÁŘE PRO PACIENTY PŘED OPERACÍ ENDOPROTÉZY

Krajská nemocnice T. Bati ve Zlíně se vrátila k pořádání edukačních setkávání pacientů, které čeká implantace endoprotézy. První se za velkého zájmu pacientů a jejich blízkých uskutečnilo v úterý 18. dubna, další budou následovat vždy jednou měsíčně.

V UHN vznikne detašované pracoviště Komplexního onkologického centra KNTB
 • 18. 04. 2023

V UHN VZNIKNE DETAŠOVANÉ PRACOVIŠTĚ KOMPLEXNÍHO ONKOLOGICKÉHO CENTRA KNTB

Onkologičtí pacienti z Uherského Hradiště a okolí nově od 2. května nebudou muset dojíždět za centrovou léčbou do Zlína nebo do Brna. Nejmodernější typ léčby dostanou díky novému detašovanému pracovišti Komplexního onkologického centra zlínské Krajské nem

Přijďte na konferenci o paliativní péči
 • 14. 04. 2023

PŘIJĎTE NA KONFERENCI O PALIATIVNÍ PÉČI

Krajská nemocnice T. Bati pořádá konferenci Paliativní péče v nemocnici, která se uskuteční 18. 5. 2023 v prostorách Střední zdravotnické školy Zlín. Konference je odbornou vzdělávací akcí zabývající se integrací paliativní péče do každodenní praxe.

 Oční oddělení KNTB slaví úspěch s nejlepší kazuistikou na Zlínském očním festivalu
 • 11. 04. 2023

OČNÍ ODDĚLENÍ KNTB SLAVÍ ÚSPĚCH S NEJLEPŠÍ KAZUISTIKOU NA ZLÍNSKÉM OČNÍM FESTIVALU

Zlínský oční festival je významným setkáním očních lékařů a zdravotních sester, pořádaný pod záštitou oční kliniky Gemini. Letos se konal již pošestnácté. Festivalu se koncem března zúčastnilo téměř 400 lékařů a 200 zdravotních sester z České i Slovenské

Děti ze dvou školek si zkusily práci zdravotníků
 • 31. 03. 2023

DĚTI ZE DVOU ŠKOLEK SI ZKUSILY PRÁCI ZDRAVOTNÍKŮ

Oddělení ústní, čelistní a obličejové chirurgie uspořádalo pro děti ze dvou mateřských škol (jedna z nich byla nemocniční MŠ) něco jako hravou exkurzi na oddělení.

Se začátkem jara plní čekárny nemocnice alergici
 • 30. 03. 2023

SE ZAČÁTKEM JARA PLNÍ ČEKÁRNY NEMOCNICE ALERGICI

Pylová alergie je nepřiměřená reakce našeho imunitního systému na větrem šířená pylová zrna různých druhů rostlin – stromů, trav a plevelů. Onemocnění je označováno jako „sezónní alergická rýma“, protože se projevuje pouze v době, kdy jsou rostliny v repr

Zájemci o studium medicíny si prošli krajskou nemocnici
 • 29. 03. 2023

ZÁJEMCI O STUDIUM MEDICÍNY SI PROŠLI KRAJSKOU NEMOCNICI

Studenti ze zlínského Gymnázia Lesní čtvrť, kteří chtějí studovat na lékařských fakultách, si s velkým zájmem prohlédli různá oddělení v Krajské nemocnici T. Bati. O svém budoucím povolání tak získali jasnější představu.

Zlínská krajská nemocnice má nový přístroj LERV
 • 28. 03. 2023

ZLÍNSKÁ KRAJSKÁ NEMOCNICE MÁ NOVÝ PŘÍSTROJ LERV

Pod zkratkou LERV se skrývá složitý název „litolapaxie (řecky lithos-kámen, lapaxein-odvést) extrakorporální rázovou vlnou“. Jedná se o přístroj k léčbě močových konkrementů, laicky kamenů. Krajská nemocnice T. Bati ve Zlíně ho na oddělení urologie pořídi

O přednášky v Gulliveru je velký zájem
 • 22. 03. 2023

O PŘEDNÁŠKY V GULLIVERU JE VELKÝ ZÁJEM

O pravidelné měsíční besedy s našimi odborníky ve zlínské Velkokavárně Gulliver je velký zájem veřejnosti. Celkem je naplánováno šest přednášek, tři už proběhly.

Zdá se, že používáte
nepodporovaný prohlížeč

Aby Vám tato webová stránka fungovala, potřebujete moderní podporovaný prohlížeč. Pokud používáte Windows 10, máte již nainstalovaný moderní prohlížeč Microsoft Edge, který můžete použít k zobrazení tohto webu.

Microsoft Edge Logo
Microsoft Edge

Moderní prohlížeč od společnosti Microsoft

Součást Windows 10
Mozilla Firefox Logo
Mozilla Firefox

Svobodný prohlížeč se zaměřením na soukromí

Google Chrome Logo
Google Chrome

Nejpoužívanější prohlížeč na světe od Googlu

KNTB logo Budoucnost Baťovky