Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

KNTB logo

Pacienti a návštěvy

Musíte do nemocnice? Jako pacient nebo návštěva? Připravili jsme pro Vás několik základních informací a rad, jak se na pobyt či návštěvu v naší nemocnici připravit a lépe se v ní orientovat.

V jednotlivých odkazech se dozvíte, co si vzít s sebou k hospitalizaci, jak se k nám dostanete, jak a kde zaplatíte regulační poplatek, kde najdete nemocniční lékárnu i jaká je provozní doba pohotovostí. Najdete tady také informace o jednotlivých ambulancích, možnostech parkování a co dělat, pokud chcete darovat krev.

K dispozici je i platný ceník výkonů a služeb, které v naší nemocnici nabízíme.

Věříme, že snadno najdete vše, co právě potřebujete. Jsme tady pro Vás a naším cílem je, abyste byli s našimi službami spokojeni.

Aktuality z nemocnice můžete sledovat na facebooku.

Telefonické sdělování informací o akutní hospitalizaci/ošetření

V případě akutní (neplánované) hospitalizace nebo akutního ambulantního ošetření může dojít k situaci, kdy se na přítomnost pacienta v KNTB, a. s. mohou dotazovat třetí osoby na telefonní lince 577 551 111.

Na tomto telefonním čísle zásadně nesdělujeme žádné informace o zdravotním stavu pacienta. Budete pouze informováni o pracovišti, kam se obrátit pro další informace.

V žádném případě se na tomto telefonním čísle není možné dotazovat na pacienty, kteří byli do KNTB, a. s. přijati plánovaně, případně kteří jsou již určitý čas hospitalizováni. Pokud víte, kde je pacient vyšetřován/hospitalizován, obracejte se přímo na konkrétní pracoviště.

Zdá se, že používáte
nepodporovaný prohlížeč

Aby Vám tato webová stránka fungovala, potřebujete moderní podporovaný prohlížeč. Pokud používáte Windows 10, máte již nainstalovaný moderní prohlížeč Microsoft Edge, který můžete použít k zobrazení tohto webu.

Microsoft Edge Logo
Microsoft Edge

Moderní prohlížeč od společnosti Microsoft

Součást Windows 10
Mozilla Firefox Logo
Mozilla Firefox

Svobodný prohlížeč se zaměřením na soukromí

Google Chrome Logo
Google Chrome

Nejpoužívanější prohlížeč na světe od Googlu

KNTB logo Budoucnost Baťovky