Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

KNTB logo

Poděkování pacientů

25. ledna 2022

Dobrý den. Moc ráda bych touto cestou chtěla poděkovat veškerému personálu 17. budovy (lůžková část) za profesionálních a lidský přístup při hospitalizaci mé maminky Marie Matejčné.

Děkuji
Romana Lagová

24. ledna 2023

Dobrý den,

chtěla bych mnohokrát poděkovat celému operačnímu týmu ortopedie, týmu ARIM III, ortopedickému oddělení a oddělení rehabilitace za skvělou péči po celou dobu mé hospitalizace od 8.1. do 24.1. 2023

Srdečně všechny zdravím a ještě jednou moc děkuji


Pechalová Pavla
Horní Lideč

1. prosince 2022


Dobrý den,

naše babička Marie (93 let) se vrací domů po dvouměsíční hospitalizaci ve vaší nemocnici.

Chtěla bych s celou naší rodinou poděkovat nejen za vaši zdravotnickou péči, ale také za služby pana kaplana Víta Kadlčíka a paní kaplanky z katolické církve.

Babičce po celou dobu pobytu v léčebně dlouhodobě nemocných poskytovali psychickou pomoc a duševní péči.

Bylo to pro ni důležité. Děkujeme, že tato služba v krajské nemocnici existuje a funguje!


S přáním pěkného dne a následně krásných Vánoc
Hana Knedlová, vnučka s rodinou

23. listopadu 2022

Přepis dopisu adresovaného MUDr. Markétě Pospíškové, primářce Komplexního onkologického centra KNTB:

Vážená paní primářko,

mám dojem, že v současné hektické době plné různých problémů zapomínáme na základní lidskou slušnost, a to je poděkování. Proto bych to chtěla napravit a v této předvánoční době vyjádřit velké díky celému personálu 2. onkologického stacionáře, kam docházím již déle než rok. 

Díky laskavému a zároveň profesionálnímu přístupu všech sestřiček se i my, vážně nemocní pacienti, cítíme lépe a odcházíme odtud s větší chutí do života. 

Zejména bych však chtěla poděkovat paní doktorce Lence Šiškové, jejíž pacientkou jsem od října 2021, kdy mě "přebírala" z plicního oddělení, a to ve velmi špatném psychickém stavu. Paní doktorka mě svým empatickým přístupem dostala opět do pohody a mám v ní po odborné stránce velkou důvěru, což je ve vztahu lékař - pacient určitě velmi důležité.

Jsem moc ráda, že v naší krajské nemocnici působí takoví lékaři a další zdravotnický personál, a doufám, že již konečně ustanou ty zvěsti o tom, "jak je to ve zlínské nemocnici špatné", s čímž rozhodně nesouhlasím.

Závěrem mi dovolte vyjádřit velkou úctu a respekt k práci ve zdravotnictví obecně a Vám osobně si dovolím poděkovat také, jelikož za výbornou práci na svých odděleních nesete jistě velkou odpovědnost.

S přáním mnoha spokojených pacientů a co nejvíce klidu v závěru roku

Miroslava Svrčková

3. listopad 2022

Váženy pane řediteli,

ve čtvrtek 3. listopadu jsem byla na kontrole na Neurochirurgickém oddělení v KNTB po vertebroplastice bederního obratle.Vyšetření prováděl MUDr. Pavol Mojak, kterému bych chtěla tímto ještě jednou poděkovat za perfektní a profesionální přístup, ochotu a vstřícnost. Poděkování patří také velmi příjemné ošetřující sestře.                                                              

S pozdravem
MUDr. Ivana Dujkova,
Bílovice, lékařka UHN

18. říjen 2022

Dobrý den,

s velkou radostí Vám chci oznámit, že dne 16. 10. 2022 cca 12 hodin dopoledne jsem musela navštívit Oddělení urgentního příjmu KNTB, a. s. ve Zlíně.

Službu konající pan doktor Labčík a zdravotní sestra paní Pětíková mě příjemně překvapili svou ochotou, vstřícností a profesionalitou.

Již dlouho jsem se s takovými lidmi nesetkala a děkuji za jejich nadstandartní péči.

S pozdravem
Marie Štěpaníková

10. říjen 2022

Vážený pane předsedo představenstva,

chtěl bych se s Vámi podělit o velmi dobrou zkušenost se zlínskou nemocnicí a touto cestou vyslovit poděkování za nezapomenutelný přístup jednoho z Vašich pracovníků.

O víkendu jsem chtěl strávit klidný a pohodový víkend s manželkou na Hostýně. V noci z pátku na sobotu mne však přepadla akutní bolest zubu a půlku noci jsem nemohl zamhouřit oči. Hledal jsem možnou pomoc a tak jsem do vyhledávače zadal stomatologická LPS. Jako nejbližší se ukázala Krajská nemocnice T. Bati ve Zlíně. Na stomatologické pohotovosti se mne ujal pan doktor Bronislav Dobeš. Jeho ošetření bylo profesionální a jeho přístup velmi lidský a vstřícný. Akutní bolest zubu není zrovna stav, o který by člověk stál, ale když v této situaci narazí na lékaře, který má pro nepříjemnou situaci pochopení a člověku pomůže dle svých možností z nejhoršího, nezbývají než slova vděčnosti.

Prosím tedy, poděkujte za mne ještě jednou panu doktorovi Dobešovi za to, že svým jednáním dělá čest zlínské nemocnici.

S přátelským pozdravem a vděčností v srdci.
Ing. Jaroslav Jiřík
Kopřivnice

10. říjen 2022

Vážení zaměstnanci Krajské nemocnice T. Bati, a. s.!

Dovolte, abych velice poděkovala všem lékařům, specialistům i personálu na Oddělení urgentního příjmu a akutní ambulance, za profesionální, pečlivý a trpělivý přístup.

Večer 6. října vyvrcholily mé zdravotní potíže ( dlouhodobý úporný kašel), pocit náhlé slabosti, strachu z nové varianty Covid-19 (očkovaná jsem 3x) a bezmoci mě vyděsil natolik, že jsem požádala manžela, aby vytočil číslo 112.

Vaši "záchranáři" mně velmi trpělivě vyšetřili, a protože se můj problém nelepšil, spíše naopak, převezli mě na Akutní ambulanci. Po velmi pečlivém vyšetření mě paní doktorka Jana Andělová sdělila, že mám zápal plic.

Nyní užívám antibiotika. Je to pátý den a již se cítím mnohem líp, a to určitě i díky odbornému a také vlídnému přístupu všech, kdo o mne pečovali.

Vyřiďte prosím mé velké poděkování

Jana Němcová
Pod Tlustou, Zlín

10. říjen 2022

Dobrý den,

dovolte, abychom s manželkou poděkovali paní Márii Petíkové, sestřičce z Oddělení urgentního příjmu KNTB, a. s.

Děkujeme za její odborný a milý přístup při ošetřování mé manželky Jany Kojecké, v pátek 7.10. 2022 v odpoledních hodinách.

Pokud to bude možné, prosím, předejte jí ještě jednou naše poděkování.

S pozdravem
Radovan Kojecký

28. září 2022

Dobrý den,

ráda bych poděkovala personálu Gynekologicko-porodnického oddělení KNTB.
I přes komplikované těhotenství jsme u vás 21. 9. 2022 porodili krásnou a zdravou holčičku.
Děkuji zdravotníkům za jejich milý, trpělivý a obětavý přístup, vždy nám se vším ochotně pomohl a s úsměvem na rtech.
Važme si jich a hýčkejme, na porodnici mají skvělý a sehraný kolektiv.

S pozdravem a přáním příjemných dnů
Hana Zahradníková, Michal Valenta a Šárka Valentová

13. září 2022

Dobrý den,

dne 6.6.2022 jsem byla na operaci kolene (výměna) a od té doby cítím v sobě dluh. Proto bych ráda touto cestou poděkovala týmu pana primáře Pilaře. Nejen, že se bez bolesti cítím jako v jiném světě, ale hlavně bych chtěla poděkovat lidem, jak na operačním sále, tak na oddělení ortopedie, za neskutečně laskavý přístup k pacientům, za jejich trpělivost, která by měla být všem příkladem.

Ještě jednou vřelé díky!

Se srdečným pozdravem
Libuše Bobálová

7. září 2022

Dne 26.8.2022 jsem byl převezen na koronární JIP KNTB ve Zlíně a obratem mi zde byla provedena urgentní koronarografie s léčebným výkonem u srdce. Rád bych touto cestou poděkoval za tento vysoce odborný zákrok, provázený velmi vlídným lidským zacházením, p. primáři MUDr. Coufalovi, asistující MUDr. Bačůvkové, sálové s. paní Matějovské a dalším, na výkonu se podílejícím zdravotníkům. Děkuji také ošetřujícímu lékaři MUDr. Ryšavému, zdravotním sestrám, zdravotnickému i dalšímu personálu za velmi milé zacházení po dobu mé hospitalizace ve dnech 26.-27.8.2022.

Jan Frydrych 

29. srpen 2022

Dopis adresovaný Bc. Bohumile Vojtové, vrchní sestře Onkologického oddělení KNTB, a. s.,

ráda bych poděkovala sestrám majícím službu v pondělí 29. srpna 2022 na oddělení Západ. Navštívila jsem svoji přítelkyni
- sestru z operačních sálů - Bc. Marii Chytilovou, která je hospitalizována oddělení Západ, a leží na pokoji č. 2.
Projevila přání podívat se ven a sestra Tereza Šťastná a ošetřovatelka Nina Valigurová nám ochotně a rychle pomohly všechno nachystat, aby se paní Chytilová zbytečně nevyčerpávala a neztrácela čas čekáním. Všimla jsem si, že stejně laskavě a vstřícně se chovaly i k dalším dvěma pacientkám na pokoji č. 2. Stejnou zkušenost jsem měla i minulý týden, ale bohužel jsem si nezapamatovala jména sester, pouze pana staničního.

Vážená vrchní sestro, je skvělé mít takové sestry v týmu. Přeji Vám i jim hlavně pevné zdraví a spokojenost.

Se srdečným pozdravem
Marie Zvoníčková (bývalá ředitelka SZŠ Zlín)

25. srpna 2022

Hezký den.

Od 17.8. do 22.8. 2022 jsem byla hospitalizována na lůžkovém oddělení gynekologie- 6 patro. Ráda bych vyzdvihla přístup zaměstnanců tohoto oddělení. Po celou dobu hospitalizace jsem se cítila velmi dobře, zájem sester i lékařů byl mimořádně milý, vstřícný, profesionální, vždy se snažili zachovat intimitu, jejich přístup byl citlivý, nechyběl úsměv a povzbuzení. Nesmím opomenout přístup zdravotníků na samém operačním sále dne 18.8. Milé a klidné zacházení, cit s jakým mne uklidnili, připravili k operaci. Děkuji jim za tohle všechno ve chvílích, kdy jsem se bála. Opravdu děkuji.

S pozdravem
Chutná K.

24. srpen 2022

Dobrý den,

ráda bych poděkovala za včerejší přístup na LPS pro dospělé na večerní směně (úterý 23.8.). Sestřička na příjmu byla moc vstřícná, zdravotní bratr taky, paní doktorka Bosáková velmi profesionální a laskavá a opravdu se mi věnovali. Budu ráda když jim poděkování přepošlete.

S pozdravem
Jana Bernátová

15. srpna 2022

S obrovskou vděčností, bych ráda z celého srdce poděkovala oddělení anesteziologie, resuscitace a intenzivní medicíny.

Dne 10. 8. 2022 v nočních hodinách jsem byla s 6 letou dcerou převezena sanitkou k vám do Krajské nemocnice T. Bati ve Zlíně s počátečním zánětem slepého střeva. Dcera byla hrozně statečná a až před operačním sálem se rozplakala s tím,  že má strach. Úžasný PAN primář, doc. MUDr. Tomáš Gabrhelík, Ph.D., se dceři představil slovy "ahoj,  já jsem Tomáš", a že jestli by ji pomohlo, kdyby s ní šla maminka na operační sál. Dcera se slzičkami v očích kývla a sestřičky mě začaly oblékat do pláště. Po té přišel pan primář podruhé, s otázkou, zda dceru unesu a ať si ji vezmu do náručí. Dcera přestala plakat, uklidnila se a pan primář ji do kanyly zavedl uspávací roztok. Během minutky odkládám uklidněnou, stresu zbavenou holčičku v polouspaném stavu. 

Proč Vám to píšu? 

Všem, kterým jsem se s naší zkušeností svěřila, konstatovali, že jestli bude zapotřebí s dítětem podstoupit operační zákrok a právě KNTB bude v jejich dojezdové vzdálenosti, tak právě s takovým přístupem by se chtěli pro své dítě setkat. 

Empatie a přátelské prostředí není bohužel standartem v péči o malé dětské pacienty a já Vám ještě jednou z celého srdce za tyto lidi děkuji, vlastně za celý operační tým, který mi ve čtvrtek 11. 8. 2022 v 0:15 odvezl dceru na operační sál k odstranění apendixu. Stejné poděkování směřuje na dětské oddělení a jejich pooperační péči. 

S upřímným pozdravem
Zajíčková Eva s dcerou Josefínou

12. července 2022

 

Dnes ráno jsem byla s kamarádkou darovat krev a byla jsem úplně nadšená.

Sestřičky milé, hodné a usměvavé. Byla radost tam sedět a dívat se jak pracují.

Chci Vás moc poprosit, jestli by jste jim předala moje velké poděkování , že tam jsou pro nás.

Ještě bych chtěla za sebe a své přátele moc poděkovat za lístky do divadla co nám dáváte, díky Vám, se z nás stávají kulturně vzdělaní pracující.

 

p.s. Ten raut, co máte pro dárce nachystaný je top a navíc ta milá paní co se o nás starala úplně pohádka. 

 

Ještě jednou moc děkuju a přeju krásný den
Plachá Dominika 

 

23. června 2022

Dobrý den, chtěla bych tímto poděkovat všem záchranářům, kteří zasahovali u Střední průmyslové školy ve Zlíně dne 18.6.2022 na taneční soutěži, kde nám zkolabovaly naše děti po tanečním vystoupení. A dále pak sestřičkám a lékařkám na dětském oddělení, kde byly převezeny. Děkuji za jejich laskavý přístup a péči, jaké se jim dostalo.

V. Kadlčíková

21. června 2022

Dobrý den. Tímto bych ráda ocenila práci zaměstnanců Vaší nemocnice. Vždy jsem byla spokojená. Poprvé při obou porodech, kdy jsem u vás byla. Posleze vždy, když jsme měli nějakou obtíž. Naposledy to bylo nečekaně ,,nedorozumění,, že školky (kolaps dítěte vyhodnocen ve skolce jako epilep. záchvat) , které nás přivedlo hledat pomoc mimo  ordinační dobu  dětské pohotovosti. Pediatřicka měla dovolenou a jiní lékaři v místě nám z důvodu plně čekárny nemohli být napomocni. Známá mi poradila v mě nejistotě a psych. rozrušení možnost jít přímo na dětské oddělení. Na dětské jip nás bez jakéhokoliv čekání a pochyb hned přijali k prošetření celé události. Intenzivní čas nám během času k obědu(!) věnovala samotná paní primarka a byla velice důsledná co do vyšetření se týká! Velmi jsem byla příjemné překvapená tímto chováním, kor v tuto dobu, kdy si lidé naopak stěžují. Strašně moc jsem vděčná za tuto péči. Stalo by to i za článek do novin.

S uctivymi pozdravy
Mgr. Petra Kocfeldová

10. června 2022

Vážený pane řediteli,

dovolte mi, abych Vám touto cestou zaslala poděkování celému neurochirurgickému oddělení za komplexní péči o mou maminku Miroslavu Vajdíkovou, která byla na neurchirurgickém odd. hospitalizována od 9. do 18.5.2022.

Především děkuji a oceňuji pana primáře MUDr. Petra Linzera Ph.D. za precizní provedení náročné operace, jeho profesionání, trpělivý i lidský přístup, s kterým se mamince věnoval.

Přeji panu primáři a celému oddělení neurochirugie hodně profesních úspěchů, pevné zdraví a také spokojenost v osobním životě.

S pozdravem
Monika Jahodíková

Zdá se, že používáte
nepodporovaný prohlížeč

Aby Vám tato webová stránka fungovala, potřebujete moderní podporovaný prohlížeč. Pokud používáte Windows 10, máte již nainstalovaný moderní prohlížeč Microsoft Edge, který můžete použít k zobrazení tohto webu.

Microsoft Edge Logo
Microsoft Edge

Moderní prohlížeč od společnosti Microsoft

Součást Windows 10
Mozilla Firefox Logo
Mozilla Firefox

Svobodný prohlížeč se zaměřením na soukromí

Google Chrome Logo
Google Chrome

Nejpoužívanější prohlížeč na světe od Googlu

KNTB logo Budoucnost Baťovky