Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

KNTB logo

Poděkování pacientů

7. září 2022

Dne 26.8.2022 jsem byl převezen na koronární JIP KNTB ve Zlíně a obratem mi zde byla provedena urgentní koronarografie s léčebným výkonem u srdce. Rád bych touto cestou poděkoval za tento vysoce odborný zákrok, provázený velmi vlídným lidským zacházením, p. primáři MUDr. Coufalovi, asistující MUDr. Bačůvkové, sálové s. paní Matějovské a dalším, na výkonu se podílejícím zdravotníkům. Děkuji také ošetřujícímu lékaři MUDr. Ryšavému, zdravotním sestrám, zdravotnickému i dalšímu personálu za velmi milé zacházení po dobu mé hospitalizace ve dnech 26.-27.8.2022.

Jan Frydrych 

29. srpen 2022

Dopis adresovaný Bc. Bohumile Vojtové, vrchní sestře Onkologického oddělení KNTB, a. s.,

ráda bych poděkovala sestrám majícím službu v pondělí 29. srpna 2022 na oddělení Západ. Navštívila jsem svoji přítelkyni
- sestru z operačních sálů - Bc. Marii Chytilovou, která je hospitalizována oddělení Západ, a leží na pokoji č. 2.
Projevila přání podívat se ven a sestra Tereza Šťastná a ošetřovatelka Nina Valigurová nám ochotně a rychle pomohly všechno nachystat, aby se paní Chytilová zbytečně nevyčerpávala a neztrácela čas čekáním. Všimla jsem si, že stejně laskavě a vstřícně se chovaly i k dalším dvěma pacientkám na pokoji č. 2. Stejnou zkušenost jsem měla i minulý týden, ale bohužel jsem si nezapamatovala jména sester, pouze pana staničního.

Vážená vrchní sestro, je skvělé mít takové sestry v týmu. Přeji Vám i jim hlavně pevné zdraví a spokojenost.

Se srdečným pozdravem
Marie Zvoníčková (bývalá ředitelka SZŠ Zlín)

25. srpna 2022

Hezký den.

Od 17.8. do 22.8. 2022 jsem byla hospitalizována na lůžkovém oddělení gynekologie- 6 patro. Ráda bych vyzdvihla přístup zaměstnanců tohoto oddělení. Po celou dobu hospitalizace jsem se cítila velmi dobře, zájem sester i lékařů byl mimořádně milý, vstřícný, profesionální, vždy se snažili zachovat intimitu, jejich přístup byl citlivý, nechyběl úsměv a povzbuzení. Nesmím opomenout přístup zdravotníků na samém operačním sále dne 18.8. Milé a klidné zacházení, cit s jakým mne uklidnili, připravili k operaci. Děkuji jim za tohle všechno ve chvílích, kdy jsem se bála. Opravdu děkuji.

S pozdravem
Chutná K.

24. srpen 2022

Dobrý den,

ráda bych poděkovala za včerejší přístup na LPS pro dospělé na večerní směně (úterý 23.8.). Sestřička na příjmu byla moc vstřícná, zdravotní bratr taky, paní doktorka Bosáková velmi profesionální a laskavá a opravdu se mi věnovali. Budu ráda když jim poděkování přepošlete.

S pozdravem
Jana Bernátová

15. srpna 2022

S obrovskou vděčností, bych ráda z celého srdce poděkovala oddělení anesteziologie, resuscitace a intenzivní medicíny.

Dne 10. 8. 2022 v nočních hodinách jsem byla s 6 letou dcerou převezena sanitkou k vám do Krajské nemocnice T. Bati ve Zlíně s počátečním zánětem slepého střeva. Dcera byla hrozně statečná a až před operačním sálem se rozplakala s tím,  že má strach. Úžasný PAN primář, doc. MUDr. Tomáš Gabrhelík, Ph.D., se dceři představil slovy "ahoj,  já jsem Tomáš", a že jestli by ji pomohlo, kdyby s ní šla maminka na operační sál. Dcera se slzičkami v očích kývla a sestřičky mě začaly oblékat do pláště. Po té přišel pan primář podruhé, s otázkou, zda dceru unesu a ať si ji vezmu do náručí. Dcera přestala plakat, uklidnila se a pan primář ji do kanyly zavedl uspávací roztok. Během minutky odkládám uklidněnou, stresu zbavenou holčičku v polouspaném stavu. 

Proč Vám to píšu? 

Všem, kterým jsem se s naší zkušeností svěřila, konstatovali, že jestli bude zapotřebí s dítětem podstoupit operační zákrok a právě KNTB bude v jejich dojezdové vzdálenosti, tak právě s takovým přístupem by se chtěli pro své dítě setkat. 

Empatie a přátelské prostředí není bohužel standartem v péči o malé dětské pacienty a já Vám ještě jednou z celého srdce za tyto lidi děkuji, vlastně za celý operační tým, který mi ve čtvrtek 11. 8. 2022 v 0:15 odvezl dceru na operační sál k odstranění apendixu. Stejné poděkování směřuje na dětské oddělení a jejich pooperační péči. 

S upřímným pozdravem
Zajíčková Eva s dcerou Josefínou

12. července 2022

 

Dnes ráno jsem byla s kamarádkou darovat krev a byla jsem úplně nadšená.

Sestřičky milé, hodné a usměvavé. Byla radost tam sedět a dívat se jak pracují.

Chci Vás moc poprosit, jestli by jste jim předala moje velké poděkování , že tam jsou pro nás.

Ještě bych chtěla za sebe a své přátele moc poděkovat za lístky do divadla co nám dáváte, díky Vám, se z nás stávají kulturně vzdělaní pracující.

 

p.s. Ten raut, co máte pro dárce nachystaný je top a navíc ta milá paní co se o nás starala úplně pohádka. 

 

Ještě jednou moc děkuju a přeju krásný den
Plachá Dominika 

 

23. června 2022

Dobrý den, chtěla bych tímto poděkovat všem záchranářům, kteří zasahovali u Střední průmyslové školy ve Zlíně dne 18.6.2022 na taneční soutěži, kde nám zkolabovaly naše děti po tanečním vystoupení. A dále pak sestřičkám a lékařkám na dětském oddělení, kde byly převezeny. Děkuji za jejich laskavý přístup a péči, jaké se jim dostalo.

V. Kadlčíková

21. června 2022

Dobrý den. Tímto bych ráda ocenila práci zaměstnanců Vaší nemocnice. Vždy jsem byla spokojená. Poprvé při obou porodech, kdy jsem u vás byla. Posleze vždy, když jsme měli nějakou obtíž. Naposledy to bylo nečekaně ,,nedorozumění,, že školky (kolaps dítěte vyhodnocen ve skolce jako epilep. záchvat) , které nás přivedlo hledat pomoc mimo  ordinační dobu  dětské pohotovosti. Pediatřicka měla dovolenou a jiní lékaři v místě nám z důvodu plně čekárny nemohli být napomocni. Známá mi poradila v mě nejistotě a psych. rozrušení možnost jít přímo na dětské oddělení. Na dětské jip nás bez jakéhokoliv čekání a pochyb hned přijali k prošetření celé události. Intenzivní čas nám během času k obědu(!) věnovala samotná paní primarka a byla velice důsledná co do vyšetření se týká! Velmi jsem byla příjemné překvapená tímto chováním, kor v tuto dobu, kdy si lidé naopak stěžují. Strašně moc jsem vděčná za tuto péči. Stalo by to i za článek do novin.

S uctivymi pozdravy
Mgr. Petra Kocfeldová

10. června 2022

Vážený pane řediteli,

dovolte mi, abych Vám touto cestou zaslala poděkování celému neurochirurgickému oddělení za komplexní péči o mou maminku Miroslavu Vajdíkovou, která byla na neurchirurgickém odd. hospitalizována od 9. do 18.5.2022.

Především děkuji a oceňuji pana primáře MUDr. Petra Linzera Ph.D. za precizní provedení náročné operace, jeho profesionání, trpělivý i lidský přístup, s kterým se mamince věnoval.

Přeji panu primáři a celému oddělení neurochirugie hodně profesních úspěchů, pevné zdraví a také spokojenost v osobním životě.

S pozdravem
Monika Jahodíková

Zdá se, že používáte
nepodporovaný prohlížeč

Aby Vám tato webová stránka fungovala, potřebujete moderní podporovaný prohlížeč. Pokud používáte Windows 10, máte již nainstalovaný moderní prohlížeč Microsoft Edge, který můžete použít k zobrazení tohto webu.

Microsoft Edge Logo
Microsoft Edge

Moderní prohlížeč od společnosti Microsoft

Součást Windows 10
Mozilla Firefox Logo
Mozilla Firefox

Svobodný prohlížeč se zaměřením na soukromí

Google Chrome Logo
Google Chrome

Nejpoužívanější prohlížeč na světe od Googlu

KNTB logo