Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

KNTB logo

Poděkování pacientů

23. června 2022

Dobrý den, chtěla bych tímto poděkovat všem záchranářům, kteří zasahovali u Střední průmyslové školy ve Zlíně dne 18.6.2022 na taneční soutěži, kde nám zkolabovaly naše děti po tanečním vystoupení. A dále pak sestřičkám a lékařkám na dětském oddělení, kde byly převezeny. Děkuji za jejich laskavý přístup a péči, jaké se jim dostalo.

V. Kadlčíková

21. června 2022

Dobrý den. Tímto bych ráda ocenila práci zaměstnanců Vaší nemocnice. Vždy jsem byla spokojená. Poprvé při obou porodech, kdy jsem u vás byla. Posleze vždy, když jsme měli nějakou obtíž. Naposledy to bylo nečekaně ,,nedorozumění,, že školky (kolaps dítěte vyhodnocen ve skolce jako epilep. záchvat) , které nás přivedlo hledat pomoc mimo  ordinační dobu  dětské pohotovosti. Pediatřicka měla dovolenou a jiní lékaři v místě nám z důvodu plně čekárny nemohli být napomocni. Známá mi poradila v mě nejistotě a psych. rozrušení možnost jít přímo na dětské oddělení. Na dětské jip nás bez jakéhokoliv čekání a pochyb hned přijali k prošetření celé události. Intenzivní čas nám během času k obědu(!) věnovala samotná paní primarka a byla velice důsledná co do vyšetření se týká! Velmi jsem byla příjemné překvapená tímto chováním, kor v tuto dobu, kdy si lidé naopak stěžují. Strašně moc jsem vděčná za tuto péči. Stalo by to i za článek do novin.

S uctivymi pozdravy
Mgr. Petra Kocfeldová

10. června 2022

Vážený pane řediteli,

dovolte mi, abych Vám touto cestou zaslala poděkování celému neurochirurgickému oddělení za komplexní péči o mou maminku Miroslavu Vajdíkovou, která byla na neurchirurgickém odd. hospitalizována od 9. do 18.5.2022.

Především děkuji a oceňuji pana primáře MUDr. Petra Linzera Ph.D. za precizní provedení náročné operace, jeho profesionání, trpělivý i lidský přístup, s kterým se mamince věnoval.

Přeji panu primáři a celému oddělení neurochirugie hodně profesních úspěchů, pevné zdraví a také spokojenost v osobním životě.

S pozdravem
Monika Jahodíková

Zdá se, že používáte
nepodporovaný prohlížeč

Aby Vám tato webová stránka fungovala, potřebujete moderní podporovaný prohlížeč. Pokud používáte Windows 10, máte již nainstalovaný moderní prohlížeč Microsoft Edge, který můžete použít k zobrazení tohto webu.

Microsoft Edge Logo
Microsoft Edge

Moderní prohlížeč od společnosti Microsoft

Součást Windows 10
Mozilla Firefox Logo
Mozilla Firefox

Svobodný prohlížeč se zaměřením na soukromí

Google Chrome Logo
Google Chrome

Nejpoužívanější prohlížeč na světe od Googlu

KNTB logo