Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

KNTB logo

Poděkování pacientů

15. únor 2024

Vážený pane řediteli,

chtěla bych poděkovat ortopedickému oddělení včetně rehabilitace i pomocnému personálu za vzornou péči při výměně koleního kloubu začátkem listopadu 2023. 

Miroslava Malotová

9. únor 2024

Vážený pane řediteli,

chtěly bychom velmi poděkovat za vynikající péči o našeho tatínka p. Mgr. Josefa Vaculíka, který se nedávno podrobil zákroku na kardiologickém oddělení. Přestože byl na tomto oddělení velmi krátkou dobu, bylo o něj maximálně postaráno a zákrok s ním byl velmi lidsky konzultován. Přejeme všem na kardiologii hodně sil do jejich náročné práce. Ještě jednou děkujeme. 

Dcery Lenka Svobodová a Milada Pížová

18. prosinec 2023

Vážený pane řediteli,

chtěla bych touto cestou poděkovat skvělé a vysoce profesionání práci na očním oddělení vaší nemocnice.V květnu se stal těžký úraz mému synovi (ročník 1990) při sečení křovinořezem. Okamžitě jsme jeli na pohotovost. Na očním oddělění zhodnotila paní lékařka stav pacienta a zavolala i pana primáře na příslužbu. Ještě ten den v noci ho operovali v celkové anestezii. Rodina měla o něj obavy. Sama jsem pracovala přes třicet let v Baťově nemocnici na traumatologickém oddělení. Jsem si dobře vědoma všech rizik. Musím velmi, velmi poděkovat jak panu primáři Tomáši Novotnému, tak všem lékařům a veškerému personálu za všechnu vynikající práci na profesionální úrovni, i za lidský přístup. Díky jim všem syn nepřišel o oko. Děkuji vám všem a prosím, je-li to možné o zveřejnění mého dopisu.                                                                                               

Dagmar Hudečková, matka pacienta

17. listopad 2023

Dobrý den, vážený pane předsedo.

Chtěl bych Vám, a Vašim spolupracovníkům, tímto poděkovat za péči, které se mi ve Vaší nemocnici dostalo, a zejména poděkovat lékařům a sestřičkám na oddělení urologie, kde jsem byl hospitalizován od 24. 10. do 2. 11. 2023.

Velice si vážím empatie, s jakou přistupují k pacientům, vstřícnosti, řádu a jejich profesní i lidské erudice. Díky tomu se pacienti cítí bezpečně, a to především v situacích, kdy jim není zrovna lehko. Mile mne překvapila ochota, slušnost a přístup, se kterým jsem se setkal, a jsem moc rád, že mohu napsat tento děkovný dopis. Můžete být právem hrdý na tým skvělých a fundovaných odborníků, kteří dělají svoji práci výborně a s ohledem na to, aby v ně pacienti měli důvěru.

Protože nemám na pracovníky urologie kontakty, dovoluji si Vás požádat, zda byste tento můj dopis mohl přeposlat právě lékařům a sestřičkám urologického oddělení. Přikládám alespoň dva odkazy na pořady, v nichž se zamýšlím nad přístupem lidí ke své profesi, a i když hovořím především o učitelích, často zmiňuji i zdravotníky, protože obě profese mají v práci s lidmi hodně společného. Třeba je to potěší.

Ještě jednou děkuji, rád bych napsal, že se těším na další spolupráci, ale z pochopitelných důvodů mám na mysli jakoukoli jinou než v pozici pacienta. Právě v nemocnici si člověk velmi zřetelně uvědomí, jak cennou devízou je zdraví a jak ve chvíli, kdy člověk není v kondici, musí jít spousta věcí, zdánlivě pracovně i osobně neodkladných, stranou, přestože se to zdálo dříve nemožné.

Se srdečným pozdravem
Karel Kostka

25. říjen 2023

Dobrý den paní Lipovská,

nevím jestli se na Vás obracím správně, nicméně dne 4. 7. 2023 jsem v KNTB podstoupil radiofrekvenční katétrovou ablaci, následně jsem byl druhý den propuštěn do domácího léčení. V polovině října jsem byl na kontrole u pana doktora Černíčka a vše dopadlo dobře. Chtěl bych touto cestou poděkovat a zároveň pochválit za přístup personál KNTB jak při samostném výkonu, tak i při následném jednodením pobytu na lůžku a při všech kontrolách. Nejvíce bych chtěl vyzdvihnout pana doktora Černíčka, jehož profesionální a přátelský přístup byl úžasný. Dále bohužel nevím jména, ale dvě sestřičky, které asistovaly na sále při samotné ablaci, a dokázaly svým úžasným přístupem zahnat mou nervozitu při příchodu na sál. Doufám, že takových zaměstnanců máte více. Děkuji.


S pozdravem
Martin Pala

25. říjen 2023

Vážená paní Lipovská,

Touto cestou bych rád poděkoval za péči, které se mi dostalo. Chtěl bych poděkovat celému oddělení urologie, kde na mě všichni byli milí a hodní. Dále bych chtěl poděkovat anesteziologům a všem, kdo byli na sále, za to, s jakým klidem jsem byl uklidňován, že vše bude v pořádku. Jsem rád, že jsem mohl být operován právě ve Zlíně, kde jsem se v roce 1993 narodil a kde jsem byl také na operaci obou uší, a teď bohužel i s ledvinovým kamenem. Jsem rád, že právě v našem Zlínském kraji máme podle mě jednu z nejlepších nemocnic v zemi. V neposlední řádě chci poděkovat mému operatérovi MUDr. Tomáši Sucháčkovi, se kterým sem se setkal již v září tohoto roku, a který byl naprosto fenomenální. Děkuji ještě jednou z celého srdce všem, kteří se postarali o to, abych už netrpěl. Když se mi v budoucnu něco stane, vím, že na zlínskou nemocnici se můžu spolehnout a vím, že máme ty nejlepší doktory. 

S pozdravem
Václav Chromík, pacient urologie 

11. říjen 2023

Vážený pane řediteli, 

dne 2.10.2023 jsem v Baťově nemocnici porodila našeho krásného syna Patrika. Chtěla bych tímto vyjádřit mé pocity k tomuto dni a zejména projevit vděčnost personálu, jež mě měl tento den na starost a doprovázeli mě na cestě za tím nejcennějším darem.

Sama jsem zaměstnancem KNTB a vím, že častěji svůj názor sdělují lidé, kteří jsou nespokojení než ti, kteří neměli žádný problém. Proto si chci dát tu práci, aby se pochvala dostala tam, kam má a snad zahřeje u srdce dotyčné zaměstnance stejně tak, jako hřálo u srdce mě, když jsem byla v jejich péči. Stejně tak vím, že tak citlivý přístup není vždy samozřejmost, o to víc si takových osob vážím.

V první řadě patří obrovský dík paní doktorce Andree Konečné, kterou jsem poznala už na pracovišti OSCAR, poté jsme se potkaly znovu v ambulanci porodního sálu a nakonec se mi poštěstilo i to, že měla službu v den mého porodu. Tak srdečná a ochotná paní doktorka je snem každé prvorodičky, opravdu je to anděl a profesionál na svém místě.

Neméně důležitá osoba a v den porodu pro mě nejdůležitější element byla porodní asistentka paní Eva Sedláčková. Opět mě nenapadá výstižnější slovo než anděl. Od okamžiku, kdy nás přivítala u dveří až po předání na oddělení šestinedělí jsem věděla, že jsem v těch nejlepších rukách a naprosto jsem jí důvěřovala. Porod to nebyl asi úplně idylický, přesto na něj budu vzpomínat jen v dobrém, jelikož jsem po celou dobu věděla, že personálu můžu plně důvěřovat a cítila jsem se opravdu bezpečně. Pod křídly Evy Sedláčkové bych přála rodit každé ženě, je empatická a zkušená, přesně ví, kdy člověka chytit za ruku a jen tiše podporovat a kdy naopak vyburcovat k výkonu. Nabízí varianty, alternativy, dostatečně o všem informuje. Opravdu sestřička s velkým S. Díky ní jsem z porodního sálu odjížděla s úsměvem a tvrzením, že ráda přijdu rodit za pár let znova, což moc maminek asi těsně po porodu neprohlašuje :)

Děkuji také MUDr. Šobáňové za bezchybnou aplikaci epidurální anestezie a ostatním z celého týmu porodních sálů, MUDr. Slintákové, která mě přijímala, MUDr. Henčlové, která také měla v tento den službu a v závěru porodu vše dozorovala.

Na závěr bych chtěla poděkovat také oddělení rooming-in 4. etáž - novorozenecká i gynekologická část. Cítila jsem se zde opravdu jako na dovolené, všechny sestřičky byly ochotné a nápomocné, když bylo potřeba. Také laktační sestřička (bohužel si nepamatuji jméno) byla moc hodná, navštívila mě 2 dny po sobě a ujistila mě v technice kojení, které se nám krásně rozjelo hned druhý den po porodu. Musím pochválit i stravu - moc mi vše chutnalo. Oceňuji také ochotu zapůjčit a ukázat rebozo. 

Opravdu jsem šťastná a vděčná, že jsem měla tu čest potkat tak skvělý personál, na který může být Baťova nemocnice opravdu hrdá. Díky Vám pro mě nebyl porod žádným traumatizujícím zážitkem, ale tím nejkrásnějším dnem, na který budu vždy ráda vzpomínat. 

Prosím a doufám, aby se tento email dostal i k těm, kterých se to týká, snad bude malým potěšením a motivací v dalším pracovním působení. 

S pozdravem Vaše spokojená pacientka i zaměstnanec

Lenka Mrázková s rodinou

10. říjen 2023

Dobrý den,  

před několika dny jsem skončila na urgentním příjmu ve Zlíně a ráda bych poděkovala za velmi laskavý personál ve Vaší nemocnici.

Poznala jsem tam jednu osobu, která je mi teď velkou oporou. Na jmenovce bylo napsáno dobrovolník. Když mne vezl na vyšetření RTG, řekli jsme si své příběhy, co jsme prožili v životě. Zajímalo mne to, a i přesto, kolik toho pán má, tak je u Vás dobrovolníkem. Obdivuji takové lidi, kteří dokáží pomoci lidem, a to je pan Valerian. 

Je to pán s velkým P, který dokáže pomoci jak Vám v nemocnici jako dobrovolník, tak i jako záchranář v SAR Morava. Pro mne je to člověk se srdcem na pravém místě a mám v něm velkou oporu. Pomohl mi v životní osobní situaci a vím, že se na něj můžu kdykoli obrátit. Jsem za to moc ráda, že v těžké chvíli, když člověk skončí na urgentním příjmu v nemocnici, tak narazí na takový personál. 

Moc si toho cením.

Děkuji moc, Kadlečková Lucie 

18. září 2022

Vážený pane řediteli, 

chtěla bych velmi poděkovat za příkladnou péči paní doktorky Andrey Stejskalové a sestřičky Kláry Janalíkové. Na urgentní příjem jsem před týdnem ztěží došla v ukrutných bolestech v bedrech. Jejich lidský přístup, zájem, snaha okamžitě ulevit od bolesti, dodatečná starost, zda něco nepotřebuji mě velmi potěšila a doposud jsem se tímto přístupem nesetkala. Nejvíce oceňuji jejich lidský přístup a mimořádnou kvalitu péče. Byla jsem ohromena, když mi paní doktorka následující den zavolala, zda mám ještě bolesti a zda se situace zlepšila. Pomoc druhým opravdu vnímají jako poslání.

Proto jim ještě jednou touto cestou děkuji.

Pane řediteli, máte skvělé zaměstnance a můžete být na jejich práci pyšný.

S pozdravem
Mgr. Sandra Merinsky, MBA

 

13. září 2023

Děkuji za výbornou péči!

Stanislav Dostál, brankář FC Zlín

11. září 2023

Dobrý den, 

ráda bych poděkovala touto cestou Centru klinické gerontologie, tedy všem lékařům, sestrám a ošetřovatelkám za skvělou a profesionální péči, ochotu a každodennní úsměv na tváři.

Přeji Vám pevné zdraví, osobní spokojenost a hodně pracovních úspěchů. Děkuji za vše.

Anna Chytilová

8. září 2023

Dobrý večer,

o prázdninách jsme byli s manželem a vnoučaty na dovolené, já jsem nešikovně šlápla, spadla a zlomila si zápěstí. Přijeli jsme k vám i se čtyřmi vyděšenými děti, všichni se k nám chovali moc pěkně. Ruku mi ošetřil a srovnal pan doktor Kalúz tak dobře, že nebyla nutná další operace, na jejíž možnost mě upozorňoval.

Vyřiďte mu prosím velké poděkování, stejně tak všem ostatním za hezký lidský přístup.

S pozdravem
Dobešová

2. září 2023

Vážený pane primáři, 

ráda bych Vám a celému Vašemu týmu chirurgie ve 4. etáži upřímně chtěla poděkovat za maximálně profesionální a současně lidský přístup. Slovy nelze vyjádřit vděčnost jakou jako pacientka vůči všem pociťuji, a jak je důležitá právě takto lidsky zvladnutá role lékařů, sester a veškerého personálu. 

Současně si uvědomuji náročnost Vaší práce a o to více si jí vážím. Prosím vyjádřete mou vděčnost celému týmu.

Přeji Vám vše dobré a hodně sil v záslužné práci a i osobním životě.

Marta Křůmalová 

3. září 2023

Vážený pane řediteli,

rád bych jako pacient KNTB touto cestou oficiálně poděkoval a vyzdvihnul práci rehabilitační sestry paní Jankovičové, která mi pomáhá po operaci s rehabilitací. Děkuji za její ochotu, vnímavost a pomoc nejen fyzickou, která není při mé imobilitě zrovna jednoduchá, ale také psychickou. Přeji Vám co nejvíce takových zaměstnanců jako je paní Jankovičová.

S pozdravem a vděčností
Ing. Jiří Kolenčík

20. srpen 2023

Dobrý den,

chtěly bychom touto cestou velmi srdečně poděkovat za odborné operativní řešení našich ortopedických problémů. Naše poděkování patří nejen lékařům, operatérům, ale také ošetřujícímu personálu na ortopedickém i rehabilitačním oddělení. Celkové prostředí, klima během našeho pobytu, ochota a velmi lidský přístup velkou měrou podpořilo zlepšení našeho zdravotního stavu. Jsme ve věku, kdy jsme již několika zdravotnickými zařízeními prošly, a proto nás velmi potěšil pozitivní přístup ve vaší nemocnici.

Ještě jednou vám děkujeme a přejeme mnoho spokojených pacientů jako jsme byly my.

S pozdravem
Hana Štěpánková, Zdena Misařová, Dáša Šarounová

17. srpna 2023

Dobrý den,

chtěl bych vyjádřit velké poděkování Vám všem, kteří se o mne starali. Jsem si vědom, že s ohledem na můj stav nebyla péče o mě vždy jednoduchá. 

Velice děkuji za péči mi věnovanou, která mne brzy vrátí do původní kvality života. 

S pozdravem
Jaroslav Štimpl

25. červenec 2023

Vážený pane řediteli,

ráda bych co nejsrdečněji poděkovala pneumoonkologickému oddělení č. 5, hlavně panu MUDr. Vladanu Poláškovi a zdravotní sestře Mgr. Věře Noskové, kteří pečují o mého manžela při jeho léčbě. Vlídné slovo a úsměv je někdy nad všechny léky. Za svůj profesionální, milý a citlivý přístup si zaslouží velké poděkování.

S pozdravem
Olga Straková

13. červen 2023

Dobrý den,

v květnu jsem byla v Baťově nemocnici Zlín na operaci levého kolene. Touto cestou bych chtěla velmi poděkovat personálu ortopedického oddělení za profesionální přístup a bezchybnou komunikaci s pacientem.

Vaše pacientka Marie Petříková

2. březen 2023

Dobrý den,

rád bych touto formou vyjádřil poděkování kolektivu lékařů a sester 17. pavilonu Centra klinické gerontologie KNTB v čele s prim. MUDr. Boháčovou za vysoce kvalitní léčebnou a ošetřovatelskou péči o mého otce během jeho hospitalizace v předchozích týdnech. Profesionální a lidský přístup personálu hrál výraznou roli při stabilizaci jeho zdravotního stavu. Jako lékař jsem si této skutečnosti dobře vědom a touto formou ji chci ocenit.

S pozdravem
MUDr. Jaromír Vašát

25. únor 2023

Dobrý den,

chtěla bych za sebe i mou sestru JUDr. Ivanu Divišovou moc pochválit všechny zaměstnance lůžkového oddělení onkologie vaší nemocnice. Vzorně se starali o naši maminku JUDr. Dagmar Divišovou, která byla v posledním stádiu onkologického onemocnění a 3.11.2022 také na tomto oddělení zemřela. Péče i podle slov naší maminky byla vzorná. Maminku polohovali, krmili, umývali. Dostávala léky, aby v posledním dnech svého života netrpěla. Péče o naši maminku byla opravdu vzorná. Moc všem děkujeme!!!

S pozdravem
Mgr. Romana Bezvodová 

25. leden 2023

Dobrý den. Moc ráda bych touto cestou chtěla poděkovat veškerému personálu 17. budovy (lůžková část) za profesionálních a lidský přístup při hospitalizaci mé maminky Marie Matejčné.

Děkuji
Romana Lagová

23. leden 2023

Dobrý večer pane předsedo představenstva,

ráda bych se s Vámi podělila o svůj zážitek z léčebného pobytu ve Vaší nemocnici na oddělení gynekologie v 6. patře.

Podstoupila jsem dne 20.1.2023 zákrok a dosud jsem na oddělení. Musím říci, že jsem nadšená, jak se personál o mě pečlivě a ochotně staral, všichni byli milí, ochotní. Pokud jsem se zajímala o něco konkrétního, vysvětlovali trpělivě.

Zítra mě budou nejspíše propouštět. Nejvíce jsem se setkávala se sestrou Terezou. Ochotná, milá, vstřícná, úžasná bytost. Takových odborníků s empatickým přístupem více!

Na 6. patře gynekologie je zkrátka úžasný tým - počínaje lékaři, přes sestřičky až po ochotné sanitářky.

Děkuji všem z gynekologie za brilantní péči a přístup.

Hana Janštová

24. leden 2023

Dobrý den,

chtěla bych mnohokrát poděkovat celému operačnímu týmu ortopedie, týmu ARIM III, ortopedickému oddělení a oddělení rehabilitace za skvělou péči po celou dobu mé hospitalizace od 8.1. do 24.1. 2023

Srdečně všechny zdravím a ještě jednou moc děkuji.


Pechalová Pavla
Horní Lideč

14. prosinec 2022

Dobrý den,

chtěla bych poděkovat jménem celé rodiny Suré ze Šanova za péči o paní Vlastu Surou oddělení Gynekologie-pooperační oddělení lůžková část a Onkologie-západ a veškerému personálu co se o maminku staral. Velké díky všem doktorům a sestrám za péči, ochotu, profesionální a lidský přístup. Maminka je nyní v domácí péči a má opět chuť do života.

Ještě jednou VELKÉ DÍKY jménem celé rodiny Surých.

Barbora Červená

1. prosinec 2022


Dobrý den,

naše babička Marie (93 let) se vrací domů po dvouměsíční hospitalizaci ve vaší nemocnici.

Chtěla bych s celou naší rodinou poděkovat nejen za vaši zdravotnickou péči, ale také za služby pana kaplana Víta Kadlčíka a paní kaplanky z katolické církve.

Babičce po celou dobu pobytu v léčebně dlouhodobě nemocných poskytovali psychickou pomoc a duševní péči.

Bylo to pro ni důležité. Děkujeme, že tato služba v krajské nemocnici existuje a funguje!


S přáním pěkného dne a následně krásných Vánoc
Hana Knedlová, vnučka s rodinou

23. listopad 2022

Přepis dopisu adresovaného MUDr. Markétě Pospíškové, primářce Komplexního onkologického centra KNTB:

Vážená paní primářko,

mám dojem, že v současné hektické době plné různých problémů zapomínáme na základní lidskou slušnost, a to je poděkování. Proto bych to chtěla napravit a v této předvánoční době vyjádřit velké díky celému personálu 2. onkologického stacionáře, kam docházím již déle než rok. 

Díky laskavému a zároveň profesionálnímu přístupu všech sestřiček se i my, vážně nemocní pacienti, cítíme lépe a odcházíme odtud s větší chutí do života. 

Zejména bych však chtěla poděkovat paní doktorce Lence Šiškové, jejíž pacientkou jsem od října 2021, kdy mě "přebírala" z plicního oddělení, a to ve velmi špatném psychickém stavu. Paní doktorka mě svým empatickým přístupem dostala opět do pohody a mám v ní po odborné stránce velkou důvěru, což je ve vztahu lékař - pacient určitě velmi důležité.

Jsem moc ráda, že v naší krajské nemocnici působí takoví lékaři a další zdravotnický personál, a doufám, že již konečně ustanou ty zvěsti o tom, "jak je to ve zlínské nemocnici špatné", s čímž rozhodně nesouhlasím.

Závěrem mi dovolte vyjádřit velkou úctu a respekt k práci ve zdravotnictví obecně a Vám osobně si dovolím poděkovat také, jelikož za výbornou práci na svých odděleních nesete jistě velkou odpovědnost.

S přáním mnoha spokojených pacientů a co nejvíce klidu v závěru roku

Miroslava Svrčková

3. listopad 2022

Váženy pane řediteli,

ve čtvrtek 3. listopadu jsem byla na kontrole na Neurochirurgickém oddělení v KNTB po vertebroplastice bederního obratle.Vyšetření prováděl MUDr. Pavol Mojak, kterému bych chtěla tímto ještě jednou poděkovat za perfektní a profesionální přístup, ochotu a vstřícnost. Poděkování patří také velmi příjemné ošetřující sestře.                                                              

S pozdravem
MUDr. Ivana Dujkova,
Bílovice, lékařka UHN

18. říjen 2022

Dobrý den,

s velkou radostí Vám chci oznámit, že dne 16. 10. 2022 cca 12 hodin dopoledne jsem musela navštívit Oddělení urgentního příjmu KNTB, a. s. ve Zlíně.

Službu konající pan doktor Labčík a zdravotní sestra paní Pětíková mě příjemně překvapili svou ochotou, vstřícností a profesionalitou.

Již dlouho jsem se s takovými lidmi nesetkala a děkuji za jejich nadstandartní péči.

S pozdravem
Marie Štěpaníková

10. říjen 2022

Vážený pane předsedo představenstva,

chtěl bych se s Vámi podělit o velmi dobrou zkušenost se zlínskou nemocnicí a touto cestou vyslovit poděkování za nezapomenutelný přístup jednoho z Vašich pracovníků.

O víkendu jsem chtěl strávit klidný a pohodový víkend s manželkou na Hostýně. V noci z pátku na sobotu mne však přepadla akutní bolest zubu a půlku noci jsem nemohl zamhouřit oči. Hledal jsem možnou pomoc a tak jsem do vyhledávače zadal stomatologická LPS. Jako nejbližší se ukázala Krajská nemocnice T. Bati ve Zlíně. Na stomatologické pohotovosti se mne ujal pan doktor Bronislav Dobeš. Jeho ošetření bylo profesionální a jeho přístup velmi lidský a vstřícný. Akutní bolest zubu není zrovna stav, o který by člověk stál, ale když v této situaci narazí na lékaře, který má pro nepříjemnou situaci pochopení a člověku pomůže dle svých možností z nejhoršího, nezbývají než slova vděčnosti.

Prosím tedy, poděkujte za mne ještě jednou panu doktorovi Dobešovi za to, že svým jednáním dělá čest zlínské nemocnici.

S přátelským pozdravem a vděčností v srdci.
Ing. Jaroslav Jiřík
Kopřivnice

10. říjen 2022

Dobrý den,

dovolte, abychom s manželkou poděkovali paní Márii Petíkové, sestřičce z Oddělení urgentního příjmu KNTB, a. s.

Děkujeme za její odborný a milý přístup při ošetřování mé manželky Jany Kojecké, v pátek 7.10. 2022 v odpoledních hodinách.

Pokud to bude možné, prosím, předejte jí ještě jednou naše poděkování.

S pozdravem
Radovan Kojecký

10. říjen 2022

Vážení zaměstnanci Krajské nemocnice T. Bati, a. s.!

Dovolte, abych velice poděkovala všem lékařům, specialistům i personálu na Oddělení urgentního příjmu a akutní ambulance, za profesionální, pečlivý a trpělivý přístup.

Večer 6. října vyvrcholily mé zdravotní potíže ( dlouhodobý úporný kašel), pocit náhlé slabosti, strachu z nové varianty Covid-19 (očkovaná jsem 3x) a bezmoci mě vyděsil natolik, že jsem požádala manžela, aby vytočil číslo 112.

Vaši "záchranáři" mně velmi trpělivě vyšetřili, a protože se můj problém nelepšil, spíše naopak, převezli mě na Akutní ambulanci. Po velmi pečlivém vyšetření mě paní doktorka Jana Andělová sdělila, že mám zápal plic.

Nyní užívám antibiotika. Je to pátý den a již se cítím mnohem líp, a to určitě i díky odbornému a také vlídnému přístupu všech, kdo o mne pečovali.

Vyřiďte prosím mé velké poděkování

Jana Němcová
Pod Tlustou, Zlín

28. září 2022

Dobrý den,

ráda bych poděkovala personálu Gynekologicko-porodnického oddělení KNTB.
I přes komplikované těhotenství jsme u vás 21. 9. 2022 porodili krásnou a zdravou holčičku.
Děkuji zdravotníkům za jejich milý, trpělivý a obětavý přístup, vždy nám se vším ochotně pomohl a s úsměvem na rtech.
Važme si jich a hýčkejme, na porodnici mají skvělý a sehraný kolektiv.

S pozdravem a přáním příjemných dnů
Hana Zahradníková, Michal Valenta a Šárka Valentová

13. září 2022

Dobrý den,

dne 6.6.2022 jsem byla na operaci kolene (výměna) a od té doby cítím v sobě dluh. Proto bych ráda touto cestou poděkovala týmu pana primáře Pilaře. Nejen, že se bez bolesti cítím jako v jiném světě, ale hlavně bych chtěla poděkovat lidem, jak na operačním sále, tak na oddělení ortopedie, za neskutečně laskavý přístup k pacientům, za jejich trpělivost, která by měla být všem příkladem.

Ještě jednou vřelé díky!

Se srdečným pozdravem
Libuše Bobálová

7. září 2022

Dne 26.8.2022 jsem byl převezen na koronární JIP KNTB ve Zlíně a obratem mi zde byla provedena urgentní koronarografie s léčebným výkonem u srdce. Rád bych touto cestou poděkoval za tento vysoce odborný zákrok, provázený velmi vlídným lidským zacházením, p. primáři MUDr. Coufalovi, asistující MUDr. Bačůvkové, sálové s. paní Matějovské a dalším, na výkonu se podílejícím zdravotníkům. Děkuji také ošetřujícímu lékaři MUDr. Ryšavému, zdravotním sestrám, zdravotnickému i dalšímu personálu za velmi milé zacházení po dobu mé hospitalizace ve dnech 26.-27.8.2022.

Jan Frydrych 

29. srpen 2022

Dopis adresovaný Bc. Bohumile Vojtové, vrchní sestře Onkologického oddělení KNTB, a. s.,

ráda bych poděkovala sestrám majícím službu v pondělí 29. srpna 2022 na oddělení Západ. Navštívila jsem svoji přítelkyni
- sestru z operačních sálů - Bc. Marii Chytilovou, která je hospitalizována oddělení Západ, a leží na pokoji č. 2.
Projevila přání podívat se ven a sestra Tereza Šťastná a ošetřovatelka Nina Valigurová nám ochotně a rychle pomohly všechno nachystat, aby se paní Chytilová zbytečně nevyčerpávala a neztrácela čas čekáním. Všimla jsem si, že stejně laskavě a vstřícně se chovaly i k dalším dvěma pacientkám na pokoji č. 2. Stejnou zkušenost jsem měla i minulý týden, ale bohužel jsem si nezapamatovala jména sester, pouze pana staničního.

Vážená vrchní sestro, je skvělé mít takové sestry v týmu. Přeji Vám i jim hlavně pevné zdraví a spokojenost.

Se srdečným pozdravem
Marie Zvoníčková (bývalá ředitelka SZŠ Zlín)

25. srpna 2022

Hezký den.

Od 17.8. do 22.8. 2022 jsem byla hospitalizována na lůžkovém oddělení gynekologie- 6 patro. Ráda bych vyzdvihla přístup zaměstnanců tohoto oddělení. Po celou dobu hospitalizace jsem se cítila velmi dobře, zájem sester i lékařů byl mimořádně milý, vstřícný, profesionální, vždy se snažili zachovat intimitu, jejich přístup byl citlivý, nechyběl úsměv a povzbuzení. Nesmím opomenout přístup zdravotníků na samém operačním sále dne 18.8. Milé a klidné zacházení, cit s jakým mne uklidnili, připravili k operaci. Děkuji jim za tohle všechno ve chvílích, kdy jsem se bála. Opravdu děkuji.

S pozdravem
Chutná K.

24. srpen 2022

Dobrý den,

ráda bych poděkovala za včerejší přístup na LPS pro dospělé na večerní směně (úterý 23.8.). Sestřička na příjmu byla moc vstřícná, zdravotní bratr taky, paní doktorka Bosáková velmi profesionální a laskavá a opravdu se mi věnovali. Budu ráda když jim poděkování přepošlete.

S pozdravem
Jana Bernátová

15. srpna 2022

S obrovskou vděčností, bych ráda z celého srdce poděkovala oddělení anesteziologie, resuscitace a intenzivní medicíny.

Dne 10. 8. 2022 v nočních hodinách jsem byla s 6 letou dcerou převezena sanitkou k vám do Krajské nemocnice T. Bati ve Zlíně s počátečním zánětem slepého střeva. Dcera byla hrozně statečná a až před operačním sálem se rozplakala s tím,  že má strach. Úžasný PAN primář, doc. MUDr. Tomáš Gabrhelík, Ph.D., se dceři představil slovy "ahoj,  já jsem Tomáš", a že jestli by ji pomohlo, kdyby s ní šla maminka na operační sál. Dcera se slzičkami v očích kývla a sestřičky mě začaly oblékat do pláště. Po té přišel pan primář podruhé, s otázkou, zda dceru unesu a ať si ji vezmu do náručí. Dcera přestala plakat, uklidnila se a pan primář ji do kanyly zavedl uspávací roztok. Během minutky odkládám uklidněnou, stresu zbavenou holčičku v polouspaném stavu. 

Proč Vám to píšu? 

Všem, kterým jsem se s naší zkušeností svěřila, konstatovali, že jestli bude zapotřebí s dítětem podstoupit operační zákrok a právě KNTB bude v jejich dojezdové vzdálenosti, tak právě s takovým přístupem by se chtěli pro své dítě setkat. 

Empatie a přátelské prostředí není bohužel standartem v péči o malé dětské pacienty a já Vám ještě jednou z celého srdce za tyto lidi děkuji, vlastně za celý operační tým, který mi ve čtvrtek 11. 8. 2022 v 0:15 odvezl dceru na operační sál k odstranění apendixu. Stejné poděkování směřuje na dětské oddělení a jejich pooperační péči. 

S upřímným pozdravem
Zajíčková Eva s dcerou Josefínou

12. července 2022

 

Dnes ráno jsem byla s kamarádkou darovat krev a byla jsem úplně nadšená.

Sestřičky milé, hodné a usměvavé. Byla radost tam sedět a dívat se jak pracují.

Chci Vás moc poprosit, jestli by jste jim předala moje velké poděkování , že tam jsou pro nás.

Ještě bych chtěla za sebe a své přátele moc poděkovat za lístky do divadla co nám dáváte, díky Vám, se z nás stávají kulturně vzdělaní pracující.

 

p.s. Ten raut, co máte pro dárce nachystaný je top a navíc ta milá paní co se o nás starala úplně pohádka. 

 

Ještě jednou moc děkuju a přeju krásný den
Plachá Dominika 

 

23. června 2022

Dobrý den, chtěla bych tímto poděkovat všem záchranářům, kteří zasahovali u Střední průmyslové školy ve Zlíně dne 18.6.2022 na taneční soutěži, kde nám zkolabovaly naše děti po tanečním vystoupení. A dále pak sestřičkám a lékařkám na dětském oddělení, kde byly převezeny. Děkuji za jejich laskavý přístup a péči, jaké se jim dostalo.

V. Kadlčíková

21. června 2022

Dobrý den. Tímto bych ráda ocenila práci zaměstnanců Vaší nemocnice. Vždy jsem byla spokojená. Poprvé při obou porodech, kdy jsem u vás byla. Posleze vždy, když jsme měli nějakou obtíž. Naposledy to bylo nečekaně ,,nedorozumění,, že školky (kolaps dítěte vyhodnocen ve skolce jako epilep. záchvat) , které nás přivedlo hledat pomoc mimo  ordinační dobu  dětské pohotovosti. Pediatřicka měla dovolenou a jiní lékaři v místě nám z důvodu plně čekárny nemohli být napomocni. Známá mi poradila v mě nejistotě a psych. rozrušení možnost jít přímo na dětské oddělení. Na dětské jip nás bez jakéhokoliv čekání a pochyb hned přijali k prošetření celé události. Intenzivní čas nám během času k obědu(!) věnovala samotná paní primarka a byla velice důsledná co do vyšetření se týká! Velmi jsem byla příjemné překvapená tímto chováním, kor v tuto dobu, kdy si lidé naopak stěžují. Strašně moc jsem vděčná za tuto péči. Stalo by to i za článek do novin.

S uctivymi pozdravy
Mgr. Petra Kocfeldová

10. června 2022

Vážený pane řediteli,

dovolte mi, abych Vám touto cestou zaslala poděkování celému neurochirurgickému oddělení za komplexní péči o mou maminku Miroslavu Vajdíkovou, která byla na neurchirurgickém odd. hospitalizována od 9. do 18.5.2022.

Především děkuji a oceňuji pana primáře MUDr. Petra Linzera Ph.D. za precizní provedení náročné operace, jeho profesionání, trpělivý i lidský přístup, s kterým se mamince věnoval.

Přeji panu primáři a celému oddělení neurochirugie hodně profesních úspěchů, pevné zdraví a také spokojenost v osobním životě.

S pozdravem
Monika Jahodíková

Zdá se, že používáte
nepodporovaný prohlížeč

Aby Vám tato webová stránka fungovala, potřebujete moderní podporovaný prohlížeč. Pokud používáte Windows 10, máte již nainstalovaný moderní prohlížeč Microsoft Edge, který můžete použít k zobrazení tohto webu.

Microsoft Edge Logo
Microsoft Edge

Moderní prohlížeč od společnosti Microsoft

Součást Windows 10
Mozilla Firefox Logo
Mozilla Firefox

Svobodný prohlížeč se zaměřením na soukromí

Google Chrome Logo
Google Chrome

Nejpoužívanější prohlížeč na světe od Googlu

KNTB logo Budoucnost Baťovky