Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím

Dobrovolnické centrum

Dobrovolnické centrum

Hledáte smysluplné trávení volného času? Staňte se členem Dobrovolnického centra!


Krajská nemocnice T. Bati hledá dobrovolníky napříč věkovými skupinami i zaměřením. Zájemci by měli mít hlavně chuť pomáhat druhým - především dlouhodobě nemocným pacientům, kteří oceňují jakýkoliv kontakt a rozptýlení.


Dobrovolníkem se může stát každý, kdo je plnoletý, bezúhonný, empatický a spolehlivý. Dobrovolníci  v nemocnici primárně chodí za pacienty a věnují jim svou pozornost. Povídají si s nimi, čtou jim, hrají s nimi společenské hry a podobně. Pokud to pacientův zdravotní stav dovolí, může ho vzít dobrovolník i na procházku nebo s ním zajít do bufetu. Konkrétní činnost je pak velmi individuální.

Pomoci můžete i darováním deskových her či knížek, které jsou ještě v dobrém stavu. Rovněž využijeme zbytky látek, stužky, knoflíky..  


Zájemci o dobrovolnickou činnost v Krajské nemocnici T. Bati ve Zlíně se mohou hlásit u koordinátorky Michaely Schneiderové buď mailem 
michaela.schneiderova@bnzlin.cz nebo telefonicky na číslech 577 552 845 nebo 776 209 307. 


Děkujeme za spolupráci následujícím institucím: 
Youtube Facebook Twitter Instagram LinkedIn