Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím

Očkovací centrum

Očkovací centrum

Krajská nemocnice Tomáše Bati ve Zlíně provádí očkování vakcínou proti onemocnění covid-19 ve svém očkovacím centru zřízeném v pavilonu 20 (infekční ambulance v budově plicního oddělení). Prostory očkovacího centra jsou nejlépe dostupné přímo z Havlíčkova nábřeží nebo z vnitřního areálu nemocnice průchozí brankou mezi 20. a 22. pavilonem. Do očkovacího centra přicházejí pouze předem objednaní zájemci o očkování, kteří se nejprve zaregistrovali v centrálním systému a následně si v něm zarezervovali také konkrétní datum a čas očkování. Potvrzení termínu odesílá systém automaticky přímo objednanému uživateli pomocí SMS zprávy. Více informací lze najít na www.mzcr.cz, také přímo na stránkách registračního systému https://registrace.mzcr.cz/ nebo https://crs.uzis.cz/. Zlínský kraj zřídil informační telefonní linku určenou seniorům ve věku 80 a více let, která byla zprovozněna od 16. ledna 2021, pracovníci úřadu jsou zájemcům k dispozici na čísle 577 043 770 v pracovní dny od 9 do 16 hodin a o víkendu od 10 do 14 hodin.

Prosíme všechny registrované a objednané zájemce o očkování, aby si v zájmu urychlení administrativy před příchodem do očkovací ambulance vytiskli a vyplnili potřebné dokumenty (dotazník). Pokud tuto možnost nemáte nebo dokumenty zapomenete, budou samozřejmě k dispozici k vyplnění přímo na místě v očkovacím centru. Děkujeme.

Dokumenty k očkování:

 01-F-01-2020-301 Dotazník před očkováním proti nemoci COVID-19.pdf
Youtube Facebook Twitter Instagram LinkedIn