Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím

Očkovací centrum

Očkovací centrum

Krajská nemocnice Tomáše Bati ve Zlíně očkuje proti onemocnění covid-19 v areálu nemocnice (pavilon 1, U14). Od 28.10.2021 očkujeme pouze zájemce po předchozí registraci a rezervaci konkrétního termínu.

Více informací lze najít na www.mzcr.cz, také přímo na stránkách registračního  https://registrace.mzcr.cz/ nebo https://crs.uzis.cz/.

Prosíme všechny zájemce o očkování, aby si v zájmu urychlení administrativy před příchodem do očkovací ambulance vytiskli a vyplnili potřebné dokumenty (dotazník). Pokud tuto možnost nemáte nebo dokumenty zapomenete, budou samozřejmě k dispozici k vyplnění přímo na místě v očkovacím centru. Děkujeme.

PROVOZNÍ DOBA OČKOVACÍHO CENTRA
pouze po předchozí registraci a rezervaci termínuJAKOU VAKCÍNOU OČKUJEME
V současné době očkujeme vakcínou Comirnaty (Pfizer/BioNTech), Spikevax (Moderna) a Janssen PharmaceuticaDOKUMENTY K OČKOVÁNÍ (ke stažení PDF)
01-F-01-2021-301 Dotazník před očkováním proti nemoci COVID-19.pdf


Samoplátci / Private payers

Očkování proti onemocnění covid-19 mohou také podstoupit samoplátci, tedy osoby nepojištěné v systému veřejného zdravotního pojištění v České republice nebo ostatních státech Evropské unie. K očkování se musí předem přihlásit na konkrétní termín, a to prostřednictvím odkazu https://registrace.mzcr.cz/, případně portálu crs.mzcr.cz a dlaždice Očkování pro samoplátce. Krajská nemocnice T. Bati ve Zlíně (KNTB) aplikuje vakcíny v očkovacím centru, které je zřízené v prostorách nemocnice (1. pavilon, U14). Otvírací doba pro samoplátce je 8:00 až 12:00 v pracovní dny.

Pro samoplátce jsou zpracované informace na odkazu https://koronavirus.mzcr.cz/otazky-a-odpovedi-k-ockovani-samoplatcu/, a dotazník, ke stažení je na https://koronavirus.mzcr.cz/cizojazycne-dotazniky-pred-ockovanim/. Tento dotazník je nutné před očkováním vyplnit a vzít si ho s sebou, stejně jako doklad totožnosti a potvrzení pobytu v České republice.

Za aplikaci jedné očkovací dávky  zaplatí samoplátce částku 400 korun. K dispozici jsou 
vakcíny Comirnaty Pfizer/BioNTech, Spikevax (Moderna) a jednodávková vakcína Janssen. V očkovacím centru KNTB lze realizovat pouze bezhotovostní platbu, hotovostní platbu lze provést pouze předem v pokladně KNTB, která se nachází v budově 26 v areálu KNTB na Havlíčkově nábřeží 600. Certifikát po očkování lze stáhnout na odkazu www.ocko.uzis.cz.


K očkovacímu centru v KNTB se dá přijet automobilem, který je možné zanechat na parkovišti, kde je pro tyto účely vyhrazeno 11 míst zdarma anebo v parkovacím domě ve východní části areálu.

MAPKA s umístěním očkovacího centra v areálu KNTB


Youtube Facebook Twitter Instagram LinkedIn