Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

KNTB logo

Očkovací centrum

OČKOVÁNÍ - INFEKČNÍ AMBULANCE

Zájemci o očkování proti onemocnění covid-19 budou ošetřeni v infekční ambulanci na Plicním oddělení, ve 20. pavilonu Krajské nemocnice T. Bati. Provoz ambulance je zajištěn pod vedením infektologa MUDr. Ivana Macka. Nejbližší termíny jsou uvedeny pod textem. Všichni zájemci o očkování se musí registrovat přes Centrální rezervační systém na https://registrace.mzcr.cz/. Aplikaci posilovací dávky nové vakcíny Comirnaty Original/Omicron BA.1 (Pfizer/BioNTech) zatím KNTB umožňuje i bez registrace. Parkování je možné v parkovacím domě nebo v areálu nemocnice, prvních 30 minut je zdarma.

Více informací lze najít na www.mzcr.cz, také přímo na stránkách registračního  https://registrace.mzcr.cz/ nebo https://crs.uzis.cz/.

Před očkováním jsou pacienti povinni prokázat se platnou kartičkou pojištěnce. Prosíme všechny zájemce o očkování, aby si v zájmu urychlení administrativy před příchodem do očkovací ambulance vytiskli a vyplnili potřebné dokumenty (dotazník). Pokud tuto možnost nemáte nebo dokumenty zapomenete, budou samozřejmě k dispozici k vyplnění přímo na místě v očkovacím centru. Děkujeme.

POSLEDNÍ OČKOVÁNÍ 30 MINUT PŘED UKONČENÍM PROVOZNÍ DOBY!

V uvedené dny tel. kontakt na čísle 724 438 670.

PROVOZNÍ DOBA ZÁŘÍ A ŘÍJEN 2022:

pondělí   19. 9.                8.00 – 15.30 hod.

úterý       20. 9.                8.00 – 15.30 hod.

pondělí   26. 9.                8.00 – 15.30 hod.

úterý       27. 9.                8.00 – 15.30 hod., včetně MODERNY

pondělí   3. 10.                8.00 – 15.30 hod.

úterý      4. 10.                8.00 – 15.30 hod.

pondělí 10. 10.               8.00 – 15.30 hod.

úterý    11. 10.                 8.00 – 15.30 hod.

pondělí 17. 10.               8.00 – 15.30 hod.

úterý    18. 10.                8.00 – 15.30 hod., včetně DĚTÍ 5-11

pondělí 24. 10.               8.00 – 15.30 hod.

úterý    25. 10.                8.00 – 15.30 hod.

pondělí 31. 10.               8.00 – 15.30 hod.

 

POSLEDNÍ OČKOVÁNÍ 30 MINUT PŘED UKONČENÍM PROVOZNÍ DOBY!

V uvedené dny tel. kontakt na čísle 724 438 670.

JAKOU VAKCÍNOU OČKUJEME
V současné době očkujeme vakcinou Comirnaty a Comirnaty Original/Omicron BA.1 (Pfizer/BioNTech), Spikevax (Moderna - pouze jeden den v měsíci v provozní době očkovacího centra.) 

DOKUMENTY K OČKOVÁNÍ (ke stažení PDF)
Dotazník před očkováním proti nemoci COVID-19


Samoplátci / Private payers

Očkování proti onemocnění covid-19 mohou také podstoupit samoplátci, tedy osoby nepojištěné v systému veřejného zdravotního pojištění v České republice nebo ostatních státech Evropské unie. K očkování se musí předem přihlásit na konkrétní termín, a to prostřednictvím odkazu https://registrace.mzcr.cz/, případně portálu crs.mzcr.cz a dlaždice Očkování pro samoplátce.

Pro samoplátce jsou zpracované informace na odkazu https://koronavirus.mzcr.cz/otazky-a-odpovedi-k-ockovani-samoplatcu/, a dotazník, ke stažení je na https://koronavirus.mzcr.cz/cizojazycne-dotazniky-pred-ockovanim/. Tento dotazník je nutné před očkováním vyplnit a vzít si ho s sebou, stejně jako doklad totožnosti a potvrzení pobytu v České republice.

Za aplikaci jedné očkovací dávky zaplatí samoplátce částku 400 korun. K dispozici jsou vakcíny Comirnaty/ Pfizer BioNTech, Spikevax (Moderna). Platbu je možné provést hotovostní platbou či pomocí platební karty, a to pouze předem na pokladnách KNTB (nejblíže je pokladna v budově porodnice - 31. pavilon).

Certifikát po očkování lze stáhnout na odkazu www.ocko.uzis.cz.

Parkování je možné v parkovacím domě, který se nachází ve východní části areálu.

 

Zdá se, že používáte
nepodporovaný prohlížeč

Aby Vám tato webová stránka fungovala, potřebujete moderní podporovaný prohlížeč. Pokud používáte Windows 10, máte již nainstalovaný moderní prohlížeč Microsoft Edge, který můžete použít k zobrazení tohto webu.

Microsoft Edge Logo
Microsoft Edge

Moderní prohlížeč od společnosti Microsoft

Součást Windows 10
Mozilla Firefox Logo
Mozilla Firefox

Svobodný prohlížeč se zaměřením na soukromí

Google Chrome Logo
Google Chrome

Nejpoužívanější prohlížeč na světe od Googlu

KNTB logo