Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím

Očkovací centrum

Očkovací centrum

Nové očkovací centrum v areálu KNTB

Krajská nemocnice Tomáše Bati ve Zlíně očkuje proti onemocnění covid-19 v areálu nemocnice (pavilon 1, U14). Do očkovacího centra přicházejí  předem objednaní zájemci o očkování, kteří se nejprve zaregistrovali v centrálním systému a následně si v něm zarezervovali také konkrétní datum a čas očkování. Potvrzení termínu odesílá systém automaticky přímo objednanému uživateli pomocí SMS zprávy. Více informací lze najít na www.mzcr.cz, také přímo na stránkách registračního systému https://registrace.mzcr.cz/ nebo https://crs.uzis.cz/. Očkovací centrum očkuje i neregistrované zájemce, ale pro hladký průběh bez čekání doporučujeme, aby se zájemci registrovali.


Prosíme všechny registrované i neregistrované zájemce o očkování, aby si v zájmu urychlení administrativy před příchodem do očkovací ambulance vytiskli a vyplnili potřebné dokumenty (dotazník). Pokud tuto možnost nemáte nebo dokumenty zapomenete, budou samozřejmě k dispozici k vyplnění přímo na místě v očkovacím centru. Děkujeme.

PROVOZNÍ DOBA OČKOVACÍHO CENTRA

S ohledem na klesající zájem o očkování bude Velkokapacitní očkovací centrum B1/U14 zavřeno ve dnech neděle 12.9., pondělí 13.9., pátek 17.9., a neděle 19.9. Sobotní provoz 11.9 i 18.9. je zkrácen do 12:00.

Pondělí - Pátek    8.00 hodin - 17.30 hodin, samoplátci 9.00 hodin - 12.00 hodin.

Sobota - Neděle  8.00 hodin - 14.00 hodin, bez samoplátců.

JAKOU VAKCÍNOU OČKUJEME
V současné době očkujeme vakcínou COMIRNATY od výrobce Pfizer/
BioNTech, Spikevax Moderna, Vaxzevria Astra Zeneca a Janssen Pharmaceutica.


DOKUMENTY K OČKOVÁNÍ (ke stažení PDF)

 01-F-01-2020-301 Dotazník před očkováním proti nemoci COVID-19.pdf


Samoplátci / Private payers
Starting Monday, August 16th, self-payers, i.e. persons not insured via the public health insurance system in the Czech Republic or other European Union countries, can also get their covid-19 shot. They must register in advance and book a specific date via the link https://registrace.mzcr.cz/, or the portal crs.mzcr.cz using the panel Očkování pro samoplátce (Vaccination for self-payers). The Regional Hospital of T. Baťa in Zlín (KNTB) administers vaccines in the large-capacity vaccination centre, which is set up in the premises of Regional Tomáš Baťa Hospital, at Havlíčkovo nábřeží 600, building 1. Opening hours for private payers are Monday to Friday 8:00 am – 12:00 am.
The information for self-payers is provided at the link https://koronavirus.mzcr.cz/otazky-a-odpovedi-k-ockovani-samoplatcu/. A questionnaire is available at https://koronavirus.mzcr.cz/cizojazycne-dotazniky-before-vaccination /. This questionnaire must be completed before the vaccination. Take it with you, together with your ID and confirmation of your stay in the Czech Republic.
A private payer will be charged CZK 800 for the application of one Comirnaty (Pfizer/BioNTech) vaccine dose. Spikevax (Moderna) and single dose Janssen vaccines are available as well and cost CZK 790 and CZK 570 respectively. Non-cash payment only is available at the centre; cash payment is available in advance at the KNTB cash register, which is located in the ground floor of building 26 with opening hours Monday to Friday 7:00 am - 1:30 pm, 1:00 pm - 3:00 pm. The vaccination certificate can be downloaded at www.ocko.uzis.cz.
There are 11 parking spots next to the building 1. Parking spots are also available in the vicinity of the centre as well as in the parking house in the east part of the hospital.

Očkování proti onemocnění covid-19 mohou také podstoupit samoplátci, tedy osoby nepojištěné v systému veřejného zdravotního pojištění v České republice nebo ostatních státech Evropské unie. K očkování se musí předem přihlásit na konkrétní termín, a to prostřednictvím odkazu https://registrace.mzcr.cz/, případně portálu crs.mzcr.cz a dlaždice Očkování pro samoplátce. Krajská nemocnice T. Bati ve Zlíně (KNTB) aplikuje vakcíny v očkovacím centru, které je zřízené v prostorách nemocnice (1. pavilon, U14). Otvírací doba pro samoplátce je 8:00 až 12:00 v pracovní dny.

Pro samoplátce jsou zpracované informace na odkazu https://koronavirus.mzcr.cz/otazky-a-odpovedi-k-ockovani-samoplatcu/, a dotazník, ke stažení je na https://koronavirus.mzcr.cz/cizojazycne-dotazniky-pred-ockovanim/. Tento dotazník je nutné před očkováním vyplnit a vzít si ho s sebou, stejně jako doklad totožnosti a potvrzení pobytu v České republice.

Za aplikaci jedné očkovací dávky Corminat Pfizer/BioNTech zaplatí samoplátce částku 800 korun. K dispozici jsou i Spikevax (Moderna) za 790 Kč a jednodávková vakcína Janssen za 570 Kč. V očkovacím centru KNTB lze realizovat pouze bezhotovostní platbu, hotovostní platbu lze provést pouze předem v pokladně KNTB, která se nachází v budově 26 v areálu KNTB na Havlíčkově nábřeží 600, provozní dobu má Po – Pá 7.00 – 12.30, 13.00 – 15.00. Samoplátcům bude aplikována vakcína Comirnaty od společnosti Pfizer/BioNTech, certifikát po očkování lze stáhnout na odkazu www.ocko.uzis.cz.

K očkovacímu centru v KNTB se dá přijet automobilem, který je možné zanechat na parkovišti, kde je pro tyto účely vyhrazeno 11 míst zdarma anebo v parkovacím domě ve východní části areálu.


 Očkování samoplátců
 Vaccination for self-payersMAPKA s umístěním očkovacího centra v areálu KNTB


Youtube Facebook Twitter Instagram LinkedIn