KNTB logo

Očkovací centrum

OČKOVÁNÍ PROTI COVID-19 

  • Očkování přednostně požadujte po svém praktickém lékaři.

Očkovací místa ve Zlínském kraji

Zlínsko:

  • Klinika reprodukční medicíny a gynekologie Zlín (ulice U Lomu 638, Zlín) - středa 8:00-10:00, 13:00-14:00, bez objednání i s objednáním, telefon 722 974 180
  • Krajská nemocnice T. Bati (20. budova, plicní oddělení) - V době letních prázdnin se neočkuje. Příští termín očkování 9. září 2024

Zájemcům bude aplikována vakcína Comirnaty Omicron XBB.1.5. (přeočkování) a vakcína Novavax Nuvaxovid XBB.1.5.

V KRAJSKÉ NEMOCNICI T. BATI NEOČKUJEME PROTI CHŘIPCE!

Parkování v Krajské nemocnici T. Bati je možné v parkovacím domě nebo v areálu nemocnice, prvních 30 minut je zdarma. 

Před očkováním jsou pacienti povinni prokázat se platnou kartičkou pojištěnce. Prosíme všechny zájemce o očkování, aby si v zájmu urychlení administrativy před příchodem do očkovací ambulance vytiskli a vyplnili potřebné dokumenty (dotazník). Pokud tuto možnost nemáte nebo dokumenty zapomenete, budou samozřejmě k dispozici k vyplnění přímo na místě v očkovacím centru. Děkujeme.

ČASTÉ DOTAZY

Ministerstvo zdravotnictví připravilo přehlednou brožuru, ve které najdete odpovědi na nejčastější dotazy v souvislosti s očkováním proti onemocnění covid-19 (brožura ke stažení zde).

SAMOPLÁTCI / PRIVATE PAYERS

Očkování proti onemocnění covid-19 mohou také podstoupit samoplátci, tedy osoby nepojištěné v systému veřejného zdravotního pojištění v České republice nebo ostatních státech Evropské unie. 

Očkování pro samoplátce je bez registrace v pondělí v čase 8:00-14:30 hodin.

Pro samoplátce jsou zpracované informace na odkazu https://koronavirus.mzcr.cz/otazky-a-odpovedi-k-ockovani-samoplatcu/, a dotazník, ke stažení je na https://koronavirus.mzcr.cz/cizojazycne-dotazniky-pred-ockovanim/. Tento dotazník je nutné před očkováním vyplnit a vzít si ho s sebou, stejně jako doklad totožnosti a potvrzení pobytu v České republice.

Za aplikaci jedné očkovací dávky zaplatí samoplátce částku 420 korun. Platbu je možné provést hotovostní platbou či pomocí platební karty, a to pouze předem na pokladnách KNTB (nejblíže je pokladna v budově porodnice - 31. pavilon).

Více informací lze najít na www.mzcr.cz, také přímo na stránkách registrace  https://registrace.mzcr.cz/ nebo https://crs.uzis.cz/.

Zdá se, že používáte
nepodporovaný prohlížeč

Aby Vám tato webová stránka fungovala, potřebujete moderní podporovaný prohlížeč. Pokud používáte Windows 10, máte již nainstalovaný moderní prohlížeč Microsoft Edge, který můžete použít k zobrazení tohto webu.

Microsoft Edge Logo
Microsoft Edge

Moderní prohlížeč od společnosti Microsoft

Součást Windows 10
Mozilla Firefox Logo
Mozilla Firefox

Svobodný prohlížeč se zaměřením na soukromí

Google Chrome Logo
Google Chrome

Nejpoužívanější prohlížeč na světe od Googlu

KNTB logo Budoucnost Baťovky

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.