Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím

Očkovací centrum

Očkovací centrum

Nové očkovací centrum v PSG aréně

Krajská nemocnice Tomáše Bati ve Zlíně provádí očkování vakcínou proti onemocnění covid-19 ve velkokapacitním očkovacím centru v PSG aréně. Do očkovacího centra přicházejí pouze předem objednaní zájemci o očkování, kteří se nejprve zaregistrovali v centrálním systému a následně si v něm zarezervovali také konkrétní datum a čas očkování. Potvrzení termínu odesílá systém automaticky přímo objednanému uživateli pomocí SMS zprávy. Více informací lze najít na www.mzcr.cz, také přímo na stránkách registračního systému https://registrace.mzcr.cz/ nebo https://crs.uzis.cz/. Zlínský kraj zřídil k očkování informační telefonní linku, pracovníci úřadu jsou zájemcům k dispozici na čísle 577 043 770 v pracovní dny od 8 do 16 hodin. O víkendu a svátcích je informační linka mimo provoz.


Prosíme všechny registrované a objednané zájemce o očkování, aby si v zájmu urychlení administrativy před příchodem do očkovací ambulance vytiskli a vyplnili potřebné dokumenty (dotazník). Pokud tuto možnost nemáte nebo dokumenty zapomenete, budou samozřejmě k dispozici k vyplnění přímo na místě v očkovacím centru. Děkujeme.

Všichni, kdo byli objednáni přes centrální registrační systém do očkovacího centra v areálu KNTB, již byli o této změně očkovacího místa informováni formou SMS zprávy. 

PROVOZNÍ DOBA OČKOVACÍHO CENTRA
Pondělí - Neděle 7.00 hodin - 19.00 hodin


JAKOU VAKCÍNOU OČKUJEME
V současné době očkujeme vakcínou COMIRNATY od výrobce Pfizer/
BioNTech.


DOKUMENTY K OČKOVÁNÍ (ke stažení PDF)

 01-F-01-2020-301 Dotazník před očkováním proti nemoci COVID-19.pdf


POKYNY PRO PACIENTY
(ke stažení PDF)
 Pokyny pro pacienty


Samoplátci / Private payers


Od pondělí 14. června mohou podstoupit očkování proti onemocnění COVID-19 také samoplátci, tedy osoby nepojištěné v systému veřejného zdravotního pojištění v České republice nebo ostatních státech Evropské unie. K očkování se musí předem přihlásit na konkrétní termín, a to prostřednictvím odkazu www.registrace.mzcr.cz/samoplatci, případně portálu crs.mzcr.cz a dlaždice Očkování pro samoplátce. Krajská nemocnice T. Bati ve Zlíně (KNTB) aplikuje vakcíny ve velkokapacitním očkovacím centru, které je zřízené v prostorách zlínské PSG arény na adrese Březnická 5513, hned nad Zimním stadionem Luďka Čajky u silničního tahu na Uherské Hradiště.

Pro samoplátce jsou zpracované informace na odkazu https://koronavirus.mzcr.cz/otazky-a-odpovedi-k-ockovani-samoplatcu/, a dotazník, ke stažení je na https://koronavirus.mzcr.cz/cizojazycne-dotazniky-pred-ockovanim/. Tento dotazník je nutné před očkováním vyplnit a vzít si ho s sebou, stejně jako doklad totožnosti a potvrzení pobytu v České republice.

Za aplikaci jedné očkovací dávky zaplatí samoplátce částku 800 korun. V PSG aréně lze realizovat pouze bezhotovostní platbu, hotovostní platbu lze provézt pouze předem v pokladně KNTB, která se nachází v budově 26 v areálu KNTB na Havlíčkově nábřeží 600, provozní dobu má Po – Pá 7.00 – 12.30, 13.00 – 15.00. Samoplátcům bude aplikována vakcína Comirnaty od společnosti Pfizer/BioNTech, certifikát po očkování lze stáhnout na odkazu www.ocko.uzis.cz.

K očkovacímu centru v PSG aréně se dá přijet automobilem, který je možné zanechat parkovišti na ulici Mostní, kde je pro tyto účely vyhrazeno 50 míst. Pěšky se odtud dá dojít do PSG arény do 10 minut. Zaparkovat je možné také na 15 stáních u ZS Luďka Čajky, ke kterým je příjezd po ulici U zimního stadionu. Z tohoto parkoviště se lidé dostanou chůzí do očkovacího centra do 3 minut. Pro potřeby očkovacího centra je vyhrazeno i parkoviště přímo u PSG arény, prioritně je však určeno pro vozy zdravotně handicapovaných občanů a vozy Integrovaného záchranného systému ČR. Všechny jmenované možnosti parkování jsou pro návštěvníky očkovacího centra zdarma.

 Očkování samoplátců
 Vaccination for self-payers
 Očkování samoplátců


MAPKA s umístěním velkokapacitního očkovacího centra


FOTOGALERIE OČKOVACÍHO CENTRA V PSG ARÉNĚ
  
  
  


Očkovací centrum v areálu KNTB


Očkovací centrum v pavilonu 20 v nemocničním areálu využívá Krajská nemocnice T. Bati od 26. 4. například pro potřeby očkovaní hospitalizovaných pacientů nebo vlastního personálu zdravotnického zařízení, veřejnost je směrována k očkování do nového centra v PSG aréně.

Youtube Facebook Twitter Instagram LinkedIn