Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

KNTB logo

Informace pro pozůstalé

Vážení pozůstalí,
situace, ve které se nacházíte, je pro Vás nesmírně těžká a smutná. Chceme Vám pomoci alespoň poskytnutím důležitých informací.

Všechny osobní věci zemřelého v naší nemocnici jsou předány nejbližšímu pozůstalému po předložení jeho občanského průkazu v oddělení, kde došlo k úmrtí.

Naše oddělení není přizpůsobeno k vystavení zemřelého, nemáme zvláštní místnost pro pozůstalé.
Po obdržení oznámení o úmrtí se pozůstalí obrátí na pohřební službu, kterou si zvolí dle vlastního výběru.
Pohřební služba poskytuje kompletní služby.
Šaty pro zemřelého přijímá pouze pohřební služba.

Na pohřební službu je nutné vzít s sebou tyto doklady:

  • občanský průkaz
  • rodný list
  • oddací list
  • vojenskou knížku
  • kartičku pojišťovny zemřelého
  • občanský průkaz objednavatele pohřbu.

Úmrtní list vystaví úřad pověřený vedením matrik, v jehož obvodu osoba zemřela. Odbor správní – odd. matriky, hlásí úmrtí na evidenci obyvatel, Všeobecné zdravotní pojišťovně a České správě sociálního zabezpečení, dále ohlášení dědického řízení.
Pokud ohlašovatel pohřbu není přímým příbuzným, úmrtní list nedostane (tel. kontakt na spojovatelku 577 630 111).

Informace k vyřízení pozůstalosti

Předání pozůstalosti po zesnulém pacientu je možné s oprávněnými osobami (dědici) vyřídit nejlépe při osobní návštěvě právního odboru (budova ředitelství nemocnice, 5. patro, dv. č. 26.5.20), a to v pracovní dny od 9.00 do 12.30 hodin, resp. od 13.00 do 14.00 hodin.
Jakékoliv dotazy k předání pozůstalosti odpovíme na tel. 577 552 309 nebo prostřednictvím e-mailu: vinklerova@bnzlin.cz.

SOUBORY KE STAŽENÍ

Zdá se, že používáte
nepodporovaný prohlížeč

Aby Vám tato webová stránka fungovala, potřebujete moderní podporovaný prohlížeč. Pokud používáte Windows 10, máte již nainstalovaný moderní prohlížeč Microsoft Edge, který můžete použít k zobrazení tohto webu.

Microsoft Edge Logo
Microsoft Edge

Moderní prohlížeč od společnosti Microsoft

Součást Windows 10
Mozilla Firefox Logo
Mozilla Firefox

Svobodný prohlížeč se zaměřením na soukromí

Google Chrome Logo
Google Chrome

Nejpoužívanější prohlížeč na světe od Googlu

KNTB logo Budoucnost Baťovky