Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

KNTB logo

Co se u nás děje?

STALO SE

STARŠÍ NOVINKY

Do KNTB přijel z Německa nový lineární urychlovač
 • 15. 03. 2023

DO KNTB PŘIJEL Z NĚMECKA NOVÝ LINEÁRNÍ URYCHLOVAČ

Z německého Dortmundu „doputoval“ kamionem do Krajské nemocnice T. Bati ve Zlíně nový lineární urychlovač - tedy přístroj sloužící k léčbě (ozařování) onkologických pacientů. Je prvním ze dvou těchto nových přístrojů, které v letošním roce začnou fungovat

Děti ze školky potěšily malé pacienty v čekárnách
 • 14. 03. 2023

DĚTI ZE ŠKOLKY POTĚŠILY MALÉ PACIENTY V ČEKÁRNÁCH

Malí pacienti v čekárnách dětských ambulancí v Krajské nemocnici T. Bati ve Zlíně budou mít novinku na hraní. Dřevěné kostky vznikly v rámci celostátního projektu Srdce s láskou darované. Nemocným dětem je přímo do čekáren přivezly děti ze zlínské Mateřsk

Světový týden glaukomu: Přijďte si nechat vyšetřit oči!
 • 10. 03. 2023

SVĚTOVÝ TÝDEN GLAUKOMU: PŘIJĎTE SI NECHAT VYŠETŘIT OČI!

V rámci Světového týdne glaukomu, který letos připadá na 12. až 18. března, nabízejí zdravotníci Očního oddělení Krajské nemocnice T. Bati ve Zlíně ve středu 15. března v čase 14:30-16:30 hodin preventivní bezplatné měření nitroočního tlaku bez objednání.

KNTB zahájí edukační setkávání se stomiky
 • 09. 03. 2023

KNTB ZAHÁJÍ EDUKAČNÍ SETKÁVÁNÍ SE STOMIKY

Stomie, nebo také vývod střeva či močových cest, je pro mnoho pacientů i jejich příbuzných často nepříjemným šokem. Vyrovnat se se stomií, zjistit, jaké jsou pomůcky, nebo co je nového v této oblasti, pomohou v Krajské nemocnici T. Bati ve Zlíně edukační

I hudba pomáhá onkologii
 • 07. 03. 2023

I HUDBA POMÁHÁ ONKOLOGII

Už popáté se uskutečnil benefiční koncert na podporu Komplexního onkologického centra KNTB. A patřil k těm nejúspěšnějším!

Stomatochirurgové z KNTB použili 3D CT při rekonstrukci obličeje
 • 02. 03. 2023

STOMATOCHIRURGOVÉ Z KNTB POUŽILI 3D CT PŘI REKONSTRUKCI OBLIČEJE

Chirurgové z Oddělení ústní, čelistní a obličejové chirurgie Krajské nemocnice Tomáše Bati ve Zlíně využili jako první v České republice technologii hybridního operačního sálu k rekonstrukci poraněných obličejových kostí. Operovali dvacetiletého pacienta

Veřejné semináře KNTB: Bavme se spolu o mateřství
 • 01. 03. 2023

VEŘEJNÉ SEMINÁŘE KNTB: BAVME SE SPOLU O MATEŘSTVÍ

Gynekologicko-porodnické oddělení Krajské nemocnice T. Bati ve Zlíně začalo letos poprvé pořádat pravidelné semináře pro těhotné či budoucí těhotné ženy. Setkávání, věnovaná graviditě a mateřství budou probíhat jednou měsíčně vždy s několika odborníky.

Plán modernizace krajské nemocnice už začal, vyvrcholí stavbou polybloku urgentní medicíny
 • 01. 03. 2023

PLÁN MODERNIZACE KRAJSKÉ NEMOCNICE UŽ ZAČAL, VYVRCHOLÍ STAVBOU POLYBLOKU URGENTNÍ MEDICÍNY

Vedení Zlínského kraje a Krajské nemocnice T. Bati představilo postup modernizace areálu KNTB. Ta začala již v loňském roce. Kromě řešení technického deficitu budov se jedná také o nové stavby-pavilon pro matku a dítě a pětipatrový polyblok urgentní medic

Nemocnice zakoupila dva nové moderní rentgeny
 • 22. 02. 2023

NEMOCNICE ZAKOUPILA DVA NOVÉ MODERNÍ RENTGENY

Oddělení zobrazovacích metod Krajské nemocnice T. Bati ve Zlíně má dva nové „přírůstky“ v oblasti rentgenových přístrojů. Skiaskopicko-skiagrafickou stěnu a samostatný skiagraf. Celkem za 22 milionů korun.

Pediatrička Lenka Ťoukálková: Jsem týmová hráčka
 • 20. 02. 2023

PEDIATRIČKA LENKA ŤOUKÁLKOVÁ: JSEM TÝMOVÁ HRÁČKA

Lékařka, pediatrička, zakladatelka dětské gastroenterologie na Zlínsku a v Krajské nemocnici T. Bati ve Zlíně. MUDr. Lenka Ťoukálková slaví významné životní jubileum.

Na novorozenecké JIP ve zlínské nemocnici život „píše“ silné příběhy. A zdravotníci pomáhají tvořit šťastné konce.
 • 10. 02. 2023

NA NOVOROZENECKÉ JIP VE ZLÍNSKÉ NEMOCNICI ŽIVOT „PÍŠE“ SILNÉ PŘÍBĚHY. A ZDRAVOTNÍCI POMÁHAJÍ TVOŘIT ŠŤASTNÉ KONCE.

V Krajské nemocnici T. Bati funguje již řadu let perinatologické centrum. V něm je jako jediném ve Zlínském kraji poskytována vysoce specializovaná intenzivní péče předčasně narozeným nebo nemocným miminkům. Díky centru byl zachráněn také Matoušek, chlape

Zlínská nemocnice startuje kampaň na podporu dárcovství krve Ve dvou se to lépe daruje
 • 10. 02. 2023

ZLÍNSKÁ NEMOCNICE STARTUJE KAMPAŇ NA PODPORU DÁRCOVSTVÍ KRVE VE DVOU SE TO LÉPE DARUJE

Lidská krev je vzácná a ničím nenahraditelná tekutina, která zachraňuje zdraví a životy těžce nemocných lidí. Stále ještě neznáme způsob, jak krev uměle nahradit a potřebujeme dárce krve. Krajská nemocnice T. Bati ve Zlíně proto na podporu dárcovství krve

Rekonstrukce obličeje vrací pacienty do běžného života
 • 06. 02. 2023

REKONSTRUKCE OBLIČEJE VRACÍ PACIENTY DO BĚŽNÉHO ŽIVOTA

Oddělení ústní, čelistní a obličejové chirurgie v Krajské nemocnici T. Bati ve Zlíně se mimo jiné věnuje také rekonstrukcím obličeje. Často se jedná o pacienty s onkologickým onemocněním, někdy poúrazovým stavem. Případ pacienta ze Vsetína je ojedinělý v

KNTB má nový modernější hmotnostní spektrometr
 • 03. 02. 2023

KNTB MÁ NOVÝ MODERNĚJŠÍ HMOTNOSTNÍ SPEKTROMETR

Krajská nemocnice T. Bati ve Zlíně pořídila za více než 10 milionů korun již druhý hmotnostní spektrometr. Jedná se o moderní přístroj tohoto druhu s možností velmi přesného měření koncentrace léků a steroidů v pacientově těle, nemocnice ho má jako jediné

Nemocnici navštívil olomoucký biskup Josef Nuzík
 • 02. 02. 2023

NEMOCNICI NAVŠTÍVIL OLOMOUCKÝ BISKUP JOSEF NUZÍK

Včera navštívil Krajskou nemocnici T. Bati olomoucký biskup Mons. Josef Nuzík, administrátor olomoucké arcidiecéze a předseda rady pro zdravotnictví České biskupské konference.

Pacienti v KNTB se budou moci zdarma dívat na televizi
 • 01. 02. 2023

PACIENTI V KNTB SE BUDOU MOCI ZDARMA DÍVAT NA TELEVIZI

Ležet na nemocničním pokoji a dívat se zdarma na televizi už je nyní v Krajské nemocnici T. Bati ve Zlíně samozřejmá věc. Nebylo tak tomu vždycky, v minulosti museli pacienti dávat peníze do speciálních kasiček.

Odborný seminář o poruchách placenty je úspěšně za námi
 • 26. 01. 2023

ODBORNÝ SEMINÁŘ O PORUCHÁCH PLACENTY JE ÚSPĚŠNĚ ZA NÁMI

Pod záštitou Centra fetální medicíny a Gynekologicko-porodnického oddělení KNTB se v pátek 20. ledna uskutečnil odborný seminář - Poruchy placenty, od příčin k následkům, od predikce k prevenci.

V areálu KNTB skončil provoz odběrového centra
 • 20. 01. 2023

V AREÁLU KNTB SKONČIL PROVOZ ODBĚROVÉHO CENTRA

Odběrové centrum (testování COVID-19), které fungovalo v budově č. 21 v areálu Krajské nemocnice T. Bati, je od 23. ledna 2023 uzavřeno.

Zdá se, že používáte
nepodporovaný prohlížeč

Aby Vám tato webová stránka fungovala, potřebujete moderní podporovaný prohlížeč. Pokud používáte Windows 10, máte již nainstalovaný moderní prohlížeč Microsoft Edge, který můžete použít k zobrazení tohto webu.

Microsoft Edge Logo
Microsoft Edge

Moderní prohlížeč od společnosti Microsoft

Součást Windows 10
Mozilla Firefox Logo
Mozilla Firefox

Svobodný prohlížeč se zaměřením na soukromí

Google Chrome Logo
Google Chrome

Nejpoužívanější prohlížeč na světe od Googlu

KNTB logo Budoucnost Baťovky