Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

KNTB logo

Co se u nás děje?

STALO SE

STARŠÍ NOVINKY

Festival Bundy zelený přinesl zlínské onkologii téměř půl milionu korun
 • 24. 07. 2023

FESTIVAL BUNDY ZELENÝ PŘINESL ZLÍNSKÉ ONKOLOGII TÉMĚŘ PŮL MILIONU KORUN

V Zádveřovicích u Vizovic se uplynulý víkend konal již 5. ročník charitativního country festivalu Bundy zelený. Zúčastnila se ho ve dvou dnech téměř tisícovka lidí.

Horké počasí nejvíce ohrožuje děti a seniory
 • 18. 07. 2023

HORKÉ POČASÍ NEJVÍCE OHROŽUJE DĚTI A SENIORY

Horké počasí může způsobit zdravotní potíže komukoliv, nejvíce jsou však ohroženy malé děti, starší lidé a lidé dlouhodobě nemocní. Na vzniku potíží se podílí úbytek vody pocením i nedostatečný příjem tekutin.

Nový primář neurologie má ve Zlíně mnoho plánů
 • 28. 06. 2023

NOVÝ PRIMÁŘ NEUROLOGIE MÁ VE ZLÍNĚ MNOHO PLÁNŮ

Neurologické oddělení Krajské nemocnice T. Bati ve Zlíně vede nově prof. MUDr. Robert Mikulík, Ph.D., FESO. Mezinárodně uznávaný odborník má s oddělením velké plány, ze kterých mohou do budoucna těžit pacienti i zdravotníci.

Krajská nemocnice hledá dobrovolníky k návštěvám pacientů
 • 26. 06. 2023

KRAJSKÁ NEMOCNICE HLEDÁ DOBROVOLNÍKY K NÁVŠTĚVÁM PACIENTŮ

Krajská nemocnice T. Bati ve Zlíně, respektive její dobrovolnické centrum, shání dobrovolníky pro trávení času s pacienty. Nábor nemocnici pomáhá organizovat zlínská pobočka humanitární organizace Adra, která je zásadním prostředníkem mezi dobrovolníkem a

Ve spolupráci s KNTB vznikl inovativní kojící a přebalovací box
 • 22. 06. 2023

VE SPOLUPRÁCI S KNTB VZNIKL INOVATIVNÍ KOJÍCÍ A PŘEBALOVACÍ BOX

České studio Archetypo, zabývající se mimo jiné inkluzivním designem, představilo již v roce 2022 jedinečné řešení pro maminky s dětmi – inovativní přebalovací a kojící box NOOK MAMA, umožňující diskrétní péči o miminko ve veřejném prostoru. To vše v souk

Krajská nemocnice T. Bati spouští nový lineární urychlovač
 • 20. 06. 2023

KRAJSKÁ NEMOCNICE T. BATI SPOUŠTÍ NOVÝ LINEÁRNÍ URYCHLOVAČ

Na Onkologickém oddělení Krajské nemocnice T. Bati ve Zlíně byl do provozu slavnostně uveden nový lineární urychlovač. A to za přítomnosti vedení nemocnice, hejtmana Zlínského kraje Radima Holiše i ministra zdravotnictví Vlastimila Válka. Přístroj, který

Rozhovor: Krev není voda. I když...
 • 14. 06. 2023

ROZHOVOR: KREV NENÍ VODA. I KDYŽ...

14. června si každoročně připomínáme Světový den dárců krve. V tento den se totiž narodil držitel Nobelovy ceny Karl Landsteiner, objevitel krevních skupin v krvi. Typy lidské krve rozdělil na skupiny A, B, a C (ta je dnes známá jako 0). Na jeho práci nav

Zlínská krajská nemocnice se pyšní ultrazvukovým odborníkem s prestižním certifikátem
 • 13. 06. 2023

ZLÍNSKÁ KRAJSKÁ NEMOCNICE SE PYŠNÍ ULTRAZVUKOVÝM ODBORNÍKEM S PRESTIŽNÍM CERTIFIKÁTEM

Lékařka Gynekologicko-porodnického oddělení Krajské nemocnice T. Bati ve Zlíně Barbora Chaloupková získala certifikát pro superkonziliární ultrazvukové onkogynekologické vyšetření. V České republice má toto osvědčení pouze 13 lékařů. Znamená nejen dlouhod

Kapka naděje předala KNTB přístroje v hodnotě téměř milion korun
 • 08. 06. 2023

KAPKA NADĚJE PŘEDALA KNTB PŘÍSTROJE V HODNOTĚ TÉMĚŘ MILION KORUN

Krajská nemocnice T. Bati ve Zlíně spolupracuje s Nadačním fondem Kapka naděje již řadu let. Za tu dobu věnoval fond nemocnici již desítky milionů korun na nejrůznější vybavení. Letos Kapka naděje „nadělila“ rovnoměrně Dětskému i Novorozeneckému oddělení

Festivaloví hosté četli hospitalizovaným dětem
 • 06. 06. 2023

FESTIVALOVÍ HOSTÉ ČETLI HOSPITALIZOVANÝM DĚTEM

na Dětském oddělení Krajské nemocnice T. Bati ve Zlíně se zastavili dva hosté zlínského filmového festivalu pro děti a mládež, aby četli hospitalizovaným dětem z knížek a povídali si s nimi. Konkrétně přijela mladá herečka Antonie Formanová a zlínský hoke

Upozornění pro pacienty - nový nemocniční informační systém
 • 05. 06. 2023

UPOZORNĚNÍ PRO PACIENTY - NOVÝ NEMOCNIČNÍ INFORMAČNÍ SYSTÉM

Krajská nemocnice T. Bati zavádí od 6. června nový nemocniční informační systém. Ze starého do nového systému bude přeneseno obrovské množství dat, může se tedy stát, že některé procesy, související s elektronickou dokumentací pacientů, budou pomalejší.

KNTB koupila robotický systém k vybraným operacím
 • 29. 05. 2023

KNTB KOUPILA ROBOTICKÝ SYSTÉM K VYBRANÝM OPERACÍM

Krajská nemocnice T. Bati ve Zlíně rozšiřuje své „portfolio“ nejmodernějších zdravotnických přístrojů. Vůbec poprvé koupila nejnovější verzi robotického operačního systému Da Vinci. Robotický systém využijí v budoucnu odborníci z oborů urologie, chirurgie

Nové monitory dechu budou hlídat životy nejmenších
 • 26. 05. 2023

NOVÉ MONITORY DECHU BUDOU HLÍDAT ŽIVOTY NEJMENŠÍCH

Novorozenecké oddělení Krajské nemocnice T. Bati dnes získalo darem od Nadace Křižovatka 27 monitorů dechu v celkové hodnotě 67 500 korun. Dar z rukou ředitelky nadace Štěpánky Pokorníkové převzal primář Jozef Macko.

Výtěžek benefičního koncertu byl téměř 200 tisíc korun
 • 23. 05. 2023

VÝTĚŽEK BENEFIČNÍHO KONCERTU BYL TÉMĚŘ 200 TISÍC KORUN

Benefiční koncert, který se konal u příležitosti loňského 95. výročí založení nemocnice přímo v jejím areálu, byl úspěšný nejen účastí veřejnosti, ale také výší výtěžku. Díky sponzorům a dobrovolnému vstupnému částka dosáhla téměř 200 tisíc korun.

O paliativní péči diskutovaly přes dvě stovky lidí
 • 18. 05. 2023

O PALIATIVNÍ PÉČI DISKUTOVALY PŘES DVĚ STOVKY LIDÍ

Konference o paliativní péči, kterou pořádala Krajská nemocnice T. Bati, proběhla za velkého zájmu všech zúčastněných. Již několik týdnů před akcí byla kapacita naplněna, bylo vidět, že téma paliativní péče stále více nabývá na významu.

Spolu proti melanomu ve Zlíně
 • 12. 05. 2023

SPOLU PROTI MELANOMU VE ZLÍNĚ

Letošní Evropský den melanomu si Krajská nemocnice T. Bati ve Zlíně připomene ve spolupráci s Českou průmyslovou zdravotní pojišťovnou. Akce nazvaná Spolu proti melanomu se uskuteční v úterý 16. května v čase 10:00-17:00 hodin na zlínském náměstí Míru.

Projekt modernizace KNTB pokročil. Zastupitelé Zlína schválili změnu územního plánu.
 • 12. 05. 2023

PROJEKT MODERNIZACE KNTB POKROČIL. ZASTUPITELÉ ZLÍNA SCHVÁLILI ZMĚNU ÚZEMNÍHO PLÁNU.

Další z milníků má za sebou projekt modernizace Krajské nemocnice T. Bati. Zastupitelé města Zlína schválili změnu územního plánu, díky které může krajská nemocnice dál pokračovat v přípravách výstavby nové centrální budovy, tedy polybloku urgentní medicí

Proběhl 18. Festival kazuistik a pediatrický kongres
 • 28. 04. 2023

PROBĚHL 18. FESTIVAL KAZUISTIK A PEDIATRICKÝ KONGRES

Dětské oddělení Krajské nemocnice T. Bati ve Zlíně bylo jedním z organizátoru již tradičního Festivalu kazuistik a pediatrického kongresu v Luhačovicích. Akce se zúčastnily stovky dětských lékařů z České republiky i ze Slovenska.

Dětská pohotovost KNTB bude od 10. května na novém místě a s novou ordinační dobou
 • 27. 04. 2023

DĚTSKÁ POHOTOVOST KNTB BUDE OD 10. KVĚTNA NA NOVÉM MÍSTĚ A S NOVOU ORDINAČNÍ DOBOU

Dětská lékařská pohotovostní služba v Krajské nemocnici T. Bati ve Zlíně se od 10. května 2023 přesune do nových rekonstruovaných prostor v budově porodnice (budova č. 32). Změní se také její provoz.

Zdá se, že používáte
nepodporovaný prohlížeč

Aby Vám tato webová stránka fungovala, potřebujete moderní podporovaný prohlížeč. Pokud používáte Windows 10, máte již nainstalovaný moderní prohlížeč Microsoft Edge, který můžete použít k zobrazení tohto webu.

Microsoft Edge Logo
Microsoft Edge

Moderní prohlížeč od společnosti Microsoft

Součást Windows 10
Mozilla Firefox Logo
Mozilla Firefox

Svobodný prohlížeč se zaměřením na soukromí

Google Chrome Logo
Google Chrome

Nejpoužívanější prohlížeč na světe od Googlu

KNTB logo Budoucnost Baťovky