Do letošního ročníku květnové výzvy Do práce na kole se v Krajské nemocnici T. Bati ve Zlíně zapojilo 208 zaměstnanců. Celkem vytvořili 64 týmů a společně urazili více než 40 tisíc kilometrů. Nejlepší jednotlivci i týmy převzali ocenění během tradičního setkání Pivo s ředitelem.
Slavnostní vyhlášení výsledků proběhlo za účasti předsedy představenstva a ředitele KNTB Jana Hrdého. Vrcholem programu bylo předání putovní trofeje nejúspěšnějšímu týmu letošního ročníku, kterým se stalo INV-komando z oddělení investic. Pohár převzalo od loňských vítězů, týmu Ajťáci z Baťovky.
Ocenění si převzali také nejlepší cyklisté, cyklistky, chodci i chodkyně. Po slavnostním vyhlášení následovalo tradiční neformální setkání zaměstnanců Pivo s ředitelem, které nabídlo prostor pro společná setkání napříč pracovišti. Děkujeme všem, kteří se do letošní výzvy zapojili, i kolegům z provozního oddělení za přípravu celé akce a občerstvení. Gratulujeme všem oceněným!
Přehled vítězů
Cyklistky
- místo: Lívia Fábry (Onkologické oddělení) – 799 km
- místo: Nikola Hanzelyová (Hematologicko-transfuzní oddělení) – 766 km
- místo: Martina Kadlčáková (ARIM) – 728 km
Cyklisté
- místo: Robert Vráblík (Oddělení investic) – 2 225 km
- místo: Pavel Pecha (Oddělení investic) – 1 704 km
- místo: Filip Štric (Onkologické oddělení) – 1 570 km
Chodkyně
- místo: Monika Pechová (Neurologické oddělení) – 345 km
- místo: Sofia Kocianová (Chirurgické oddělení) – 256 km
- místo: Renáta Miklová (Chirurgické oddělení) – 211 km
Chodci
- místo: David Valerián (Nemocniční lékárna) – 402 km
- místo: Martin Červinka (Oddělení správy a údržby majetku) – 401 km
- místo: Juraj Khűr (Oddělení infrastruktury) – 334 km
Týmy
- místo: INV-komando (Oddělení investic) – 5 288,33 km
- místo: Ajťáci z Baťovky – 3 280,54 km
- místo: Cyklotron (Onkologické oddělení) – 2 605,84 km
📸 Fotografie ze slavnostního vyhlášení i následného setkání zaměstnanců najdete ve fotogalerii pod článkem.