Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím

Vzdělávání

Vzdělávání

Lékaři, nelékařští zdravotničtí pracovníci a jiní odborní pracovníci se účastní vzdělávacích akcí. Buď povinných v rámci specializační přípravy k atestacím, které jsou určovány jednotlivými vzdělávacími programy, nebo i odborných seminářů, konferencí, kongresů, sympozií, odborných stáží v akreditovaných pracovištích, inovačních kurzů, certifikovaných kurzů a akreditovaných kvalifikačních kurzů. Průběžně si tak obnovují, zvyšují, prohlubují a doplňují vědomosti, dovednosti a způsobilosti v příslušných oborech v souladu s rozvojem oborů. Ostatní pracovníci se účastní odborných kurzů a seminářů v rámci potřeb výkonu svých funkcí.
Vedení KNTB podporuje vzdělanost a zvyšování kvalifikace všech pracovníků v medicínských i nemedicínských oblastech. Důraz klademe také na aktivní účast zaměstnanců v přednáškové, vzdělávací a publikační činnosti. Významnou oblast rozvoje představuje práce našich odborníků v mnoha, často mezinárodních, klinických studiích.
Youtube Facebook Twitter Instagram LinkedIn