Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

KNTB logo

Krajská nemocnice T. Bati získala dotaci téměř 148 milionů korun na obnovu zdravotnického vybavení

Zlínská krajská nemocnice získala dotaci 147 900 000 korun na pořízení moderního přístrojového vybavení pro diagnostiku i léčbu nádorových onemocnění. Mezi ně patří například magnetická rezonance, mamograf, PET/CT a exoskop.

Projekt „Rozvoj vysoce specializované onkologické péče Krajské nemocnice T. Bati, a. s.“ je financován Evropskou unií z Nástroje pro oživení a odolnost prostřednictvím Národního plánu obnovy ČR. Cílem projektu je rozvoj zdravotnických technologií, podpora inovativní vysoce specializované onkologické péče a rozvoj v oblasti personalizované medicíny.

Realizace projektu přispěje k rozvoji včasné detekce onkologických onemocnění, která do velké míry ovlivňuje úspěch léčby. Zároveň je projekt cílen i na léčebné procesy u detekovaných zhoubných nádorů. Hlavní aktivitou projektu je pořízení moderního přístrojového vybavení pro diagnostiku i léčbu nádorových onemocnění, například magnetické rezonance, mamografu, PET/CT a exoskopu.

Nové technologie zajistí vyšší citlivost a výkonnost přístrojů a zároveň menší negativní dopady na stav pacienta přesnějším cílením i nižšími dávkami škodlivého záření a látek.

Krajská nemocnice T. Bati má statut komplexního onkologického centra. S ohledem na poskytovanou vysoce specializovanou onkologickou péči je nutné nadále rozvíjet, modernizovat i obměňovat přístrojové vybavení pro diagnostiku a protinádorovou i podpůrnou léčbu onkologických pacientů.

Z pohledu KNTB tak bude podporován statut komplexního onkologického centra s odpovídající vybaveností moderními přístroji zajišťujících vysokou úroveň poskytované zdravotní péče.

Projekt „Rozvoj vysoce specializované onkologické péče Krajské nemocnice T. Bati, a. s.“ byl zahájen 25. 4. 2024, ukončen by měl být 31. 12. 2025.

 

 

Zdá se, že používáte
nepodporovaný prohlížeč

Aby Vám tato webová stránka fungovala, potřebujete moderní podporovaný prohlížeč. Pokud používáte Windows 10, máte již nainstalovaný moderní prohlížeč Microsoft Edge, který můžete použít k zobrazení tohto webu.

Microsoft Edge Logo
Microsoft Edge

Moderní prohlížeč od společnosti Microsoft

Součást Windows 10
Mozilla Firefox Logo
Mozilla Firefox

Svobodný prohlížeč se zaměřením na soukromí

Google Chrome Logo
Google Chrome

Nejpoužívanější prohlížeč na světe od Googlu

KNTB logo Budoucnost Baťovky