Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím

Rozvojové projekty - EU

Rozvojové projekty - EU

Cílem naší nemocnice je poskytovat co nejlepší péči pacientům. K tomu nestačí mít jen erudovaný zdravotnický personál. Je třeba zajistit vyhovující prostory pro pacienty i zaměstnance, pořídit potřebné moderní zdravotnické a jiné vybavení pracovišť.
Jedná se vesměs o nákladné rekonstrukce a nákupy. Proto KNTB využívá finanční podporu z fondů Evropské unie, kterou lze rozdělit na investiční a neinvestiční programy. Jejich prostřednictvím můžeme budovat nebo modernizovat zařízení a vybavení, ale také podporovat rozvoj lidských zdrojů v oblasti zdravotnictví či realizovat další vzdělávací programy. Projekty, na které chceme získat dotaci z fondů EU, musíme dobře připravit.
Veškeré zpracované materiály procházejí schvalovacím procesem u příslušných poskytovatelů podpory, např. ministerstvu zdravotnictví nebo regionálních projektů EU.

Naše nemocnice získala dosud podporu následujících projektů:
  • Modernizace a obnova přístrojového vybavení centra komplexní onkologické péče
  • Vzdělávací síť iktových center
  • Kardiovaskulární centrum pro dospělé
  • Modernizace a obnova přístrojového vybavení Iktového centra

Na základě těchto projektů jsme mohli modernizovat a obnovit stávající vybavení zmíněných pracovišť, doplnit je novými zdravotnickými přístroji a technikou. Podporu získává také oblast vzdělání.
Youtube Facebook Twitter Instagram LinkedIn