Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

KNTB logo

O oddělení

Na neurologickém oddělení jsou ošetřování pacienti s onemocněním centrální a periferní nervové soustavy.

Provádíme veškerou diagnostiku onemocnění centrální a periferní nervové soustavy (nádory, cévní onemocnění mozku, neuropatie, záchvatová onemocnění, demyelinizační onemocnění, poruchy kognitivních funkcí a demence, parkinsonické syndromy, neurodegenerativní onemocnění aj.) a indikace neurochirurgické a intervenční léčby. Na oddělení se provádí komplexní diagnostika a léčba vertebrogenních syndromů.

Stěžejní oblastí je diagnostika a léčba akutních cévních mozkových příhod (včetně trombolýzy), demyelinizační onemocnění nervové soustavy, diagnostika a léčba parkinsonských syndromů a záchvatových stavů. Mezi nejčastější činnosti na oddělení patří základní neurologické vyšetření, neurosonografické vyšetření, EMG vyšetření, vyšetření evokovaných potenciálů, EEG vyšetření, lumbální punkce.

Neurologické oddělení má tři organicky propojené část – lůžkovou část (40 standardních lůžek, 10 lůžek na jednotce intenzivní péče), specializované ambulance a vlastní diagnostickou část.

Neurologické oddělení má statut iktového centra, které se specializuje na diagnostiku a léčbu akutní CMP (laicky mrtvice). Zajišťujeme léčbu akutní CMP trombolýzou (pokud jsou splněna kritéria) pacientům zlínského kraje (u CMP mimo okres Uh. Hradiště).

Součástí neurologického oddělení je také Centrum pro diagnostiku a léčbu demyelinizačních onemocnění. Náplní práce tohoto centra je superkonziliární činnost pro neurology ambulantní i nemocniční zlínského kraje (okresy Kroměříž, Uherské Hradiště, Vsetín a Zlín) pro pacienty s roztroušenou sklerózou mozkomíšní.

 

Zdá se, že používáte
nepodporovaný prohlížeč

Aby Vám tato webová stránka fungovala, potřebujete moderní podporovaný prohlížeč. Pokud používáte Windows 10, máte již nainstalovaný moderní prohlížeč Microsoft Edge, který můžete použít k zobrazení tohto webu.

Microsoft Edge Logo
Microsoft Edge

Moderní prohlížeč od společnosti Microsoft

Součást Windows 10
Mozilla Firefox Logo
Mozilla Firefox

Svobodný prohlížeč se zaměřením na soukromí

Google Chrome Logo
Google Chrome

Nejpoužívanější prohlížeč na světe od Googlu

KNTB logo