Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

KNTB logo

Vyšetření a zákroky

VYŠETŘENÍ A ZÁKROKY

Lékařskou péči zajišťuje 12 plně erudovaných lékařů, kteří jsou nositeli 18 funkčních licencí pro různě technologicky náročné medicínské výkony.

JEDNOTKA INTENZÍVNÍ PÉČE INTERNÍHO ODDĚLENÍ

Vedoucí lékař:
MUDr. Ilja Ryšavý, tel. 577 552 185, e-mail: Ilja.Rysavy@bnzlin.cz
 
Staniční sestra:
Mgr. Michala Šůstková, tel. 577 552  226, e-mail: Michala.Sustkova@bnzlin.cz
 
Jednotka intenzivní péče (JIP) interního oddělení disponuje osmi lůžky. 
 
Spektrum diagnóz je poměrně pestré. Největší skupinu tvoří pacienti se sepsí, pacienti se závažnými chorobami zažívacího ústrojí (např. akutní zánět slinivky, krvácení do zažívacího traktu) a rozličnými poruchami vnitřního prostředí včetně endokrinních poruch. Nemalou část hospitalizovaných představují pacienti s akutními otravami.
 
Zdravotnický tým JIP aplikuje v denní praxi principy moderní intenzivní péče se zaměřením na rychlou oběhovou stabilizaci kriticky nemocných a razantní léčbu příčiny u vyléčitelných stavů. Rutinně uplatňuje veškerá preventivní opatření, která patří k intenzivní péči (bariérová opatření, prevence nemocničních nákaz, stresového vředu, trombembolické nemoci, proleženin atd.). Velký důraz je kladen na výživu a nutriční intervence u kriticky nemocných a také na časnou rehabilitaci (včetně použití rehabilitačního přístroje Motomed Letto 2). V denní permanenci je také sonografický přístroj sloužící k diagnostice a k užití při invazivních výkonech. Paliativní péče je aplikována u pacientů s nevyléčitelnými onemocněními.

Zdravotnický tým JIP úzce spolupracuje s dalšími klinickými a paraklinickými specialisty, kromě specialistů všech interních oborů také s klinickým psychologem, klinickým farmaceutem, sestrou chronických ran a s hemodialyzačním oddělením KNTB ve Zlíně. 
 
Návštěvy na JIP jsou povoleny s ohledem na provoz oddělení, doporučená doba návštěv je 14.00 – 16.00 hod. nebo po dohodě s ošetřujícím personálem i v jiný čas.
 
Tel. 577 552 185, 577 552 228.
 
Kde nás najdete
Jednotka intenzivní péče se nachází v budově Interního oddělení č. 25 - 2. patro

DIABETOLOGIE A ENDOKRINOLOGIE

Diabetologické centrum poskytuje pro celý Zlínský kraj péči v oblasti diabetologie podle koncepce MZ ČR. Diabetes mellitus patří k pandemiím současného století, je provázen vznikem celé řady velmi závažných komplikací, které vyžadují komplexní řešení a zcela nezbytnou velmi úzkou mezioborovou spolupráci. Tato komplexní péče snižuje počet komplikací a také snižuje velmi výrazně náklady na jejich léčbu.

GASTROENTEROLOGIE A HEPATOLOGIE

V oblasti digestivní endoskopie se provádí ERCP, terapeutické endoskopické metody a endosonografie. Centrum pro biologickou terapii nespecifických střevních zánětů léčí indikované pacienty celého Zlínského kraje s ulcerosní kolitidou a Crohnovou chorobou moderní biologickou terapií.

SEZNAM PLACENÝCH ZÁKROKŮ A SLUŽEB

Zde si můžete stáhnout seznam placených zákroků a služeb v KNTB a. s.

Placené výkony a služby v KNTB

Zdá se, že používáte
nepodporovaný prohlížeč

Aby Vám tato webová stránka fungovala, potřebujete moderní podporovaný prohlížeč. Pokud používáte Windows 10, máte již nainstalovaný moderní prohlížeč Microsoft Edge, který můžete použít k zobrazení tohto webu.

Microsoft Edge Logo
Microsoft Edge

Moderní prohlížeč od společnosti Microsoft

Součást Windows 10
Mozilla Firefox Logo
Mozilla Firefox

Svobodný prohlížeč se zaměřením na soukromí

Google Chrome Logo
Google Chrome

Nejpoužívanější prohlížeč na světe od Googlu

KNTB logo Budoucnost Baťovky