Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

KNTB logo

ZDRAVOTNÍCI, ALE I VEŘEJNOST DOSTANOU MOŽNOST ZHLÉDNOUT DOKUMENTÁRNÍ FILM JEDNOTKA INTENZIVNÍHO ŽIVOTA

Zdravotníci zabývající se paliativní péčí a další zájemci z řad odborné, ale i laické veřejnosti dostanou možnost zhlédnout dokumentární film s názvem Jednotka intenzivního života, a to ještě před jeho uvedením v kinech. Promítání se uskuteční v prostorách Z klubu Městského divadla Zlín 8.11.2021 v 18 hod.
Jednotka intenzívního života je dokumentem z prostředí nemocnice o práci s pacienty se závažnou diagnózou. Odvážně otevírá citlivé téma paliativní péče a debatu o tom, že smrt je součástí života. Snímek, jehož autorkou je Adéla Komrzý, byl poprvé uveden v rámci letošního festivalu v Karlových Varech, kde také získal zvláštní uznání poroty Federace filmových kritiků z Evropy a Středomoří FEDEORA. Oficiální trailer k filmu lze zhlédnout na odkazu https://www.youtube.com/watch?v=igTYpGKOffQ.
O promítání v Z klubu i o následnou besedu s lékařem Ondřejem Kopeckým, který v dokumentu vystupuje, je mezi zdravotníky velký zájem. „Náš paliativní a podpůrný tým už film viděl v rámci celostátní paliativní konference v Plzni a opravdu na nás zapůsobil. Kdo bude moci, přijde se podívat znovu. Často jsme dotazováni samotnými zdravotníky, co vše paliativní péče obnáší. Tenhle dokument je toho krásnou ukázkou,“ sdělila Ilona Machátová, členka Podpůrného a paliativního týmu Krajské nemocnice T. Bati ve Zlíně.
Vstupné je dobrovolné a bude využito ve prospěch PaP týmu KNTB. Služby podpůrného a paliativního týmu poskytuje zlínská nemocnice od roku 2019. Více k informací lze nalézt na www.kntb.cz/paliativni-pece.

Zdá se, že používáte
nepodporovaný prohlížeč

Aby Vám tato webová stránka fungovala, potřebujete moderní podporovaný prohlížeč. Pokud používáte Windows 10, máte již nainstalovaný moderní prohlížeč Microsoft Edge, který můžete použít k zobrazení tohto webu.

Microsoft Edge Logo
Microsoft Edge

Moderní prohlížeč od společnosti Microsoft

Součást Windows 10
Mozilla Firefox Logo
Mozilla Firefox

Svobodný prohlížeč se zaměřením na soukromí

Google Chrome Logo
Google Chrome

Nejpoužívanější prohlížeč na světe od Googlu

KNTB logo Budoucnost Baťovky