Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

KNTB logo

O oddělení

Naše pracoviště zajišťuje komplexní konzervativní a operační péči. Hlavními výkony jsou umělé náhrady kyčelních a kolenních kloubů, ale i ramenních, hlezenních a drobných kloubů na rukou. Dalším nosným programem jsou endoskopické výkony na kolenních a ramenních kloubech a hlezenních kloubech.

Ortopedické oddělení je tvořeno lůžkovou a ambulantní částí. Lůžková část disponuje 35 lůžky. Pokoje jsou třílůžkové a mají samostatné sociální zařízení, TV a dosah wifi. K dispozici máme jeden jednolůžkový nadstandardní pokoj (samostatné elektricky polohovatelné lůžko, bezbariérové sociální zařízení + sprcha, TV, klimatizace, lednice).

Nosným programem operativy je endoprotetika velkých kloubů (kyčle, kolena, ramena) i malých kloubů na horní končetině. Nedílnou součástí operativy jsou i komplikované revizní operace, reimplantace. V operativě využíváme počítačovou navigaci a dle MRI individuálně zhotovených šablon pro implantaci endoprotézy na míru pacienta. Standardně používáme miniinvazivní přístupy. Dalším nosným programem je artroskopická operativa veškerých kloubů včetně rekonstrukčních výkonů. Součástí spektra naší péče je také ortopedická chirurgie ruky, nohy, operační léčba sekundárních kostních tumorů. Poskytujeme konzervativní péči a dispenzarizaci vrozených a získaných dětských ortopedických vad včetně ultrasonografické diagnostiky. Spolupracujeme s ortopedickými klinikami III. typu FNUSA a FN Brno při záchytu, diagnostice primárních kostních tumorů a dětských ortopedických onemocnění indikovaných k operačnímu řešení. Spolupracujeme s ostatními ortopedickými odděleními v kraji. Přebíráme složitějších případy napříč spektrem ortopedické péče. Spolupracujeme s traumacentrem KNTB, naši lékaři se denně podílí na ÚPS traumacentra a přebíráme do péče některé pacienty.

Zdá se, že používáte
nepodporovaný prohlížeč

Aby Vám tato webová stránka fungovala, potřebujete moderní podporovaný prohlížeč. Pokud používáte Windows 10, máte již nainstalovaný moderní prohlížeč Microsoft Edge, který můžete použít k zobrazení tohto webu.

Microsoft Edge Logo
Microsoft Edge

Moderní prohlížeč od společnosti Microsoft

Součást Windows 10
Mozilla Firefox Logo
Mozilla Firefox

Svobodný prohlížeč se zaměřením na soukromí

Google Chrome Logo
Google Chrome

Nejpoužívanější prohlížeč na světe od Googlu

KNTB logo Budoucnost Baťovky