Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

KNTB logo

OPATŘENÍ NEMOCNICE V SOUVISLOSTI S COVID-19 A AKTUÁLNÍ INFORMACE K JEJÍMU PROVOZU

ODBĚRY NA TESTY SARS CoV-2 (dříve COVID-19)
Krajská nemocnice Tomáše Bati ve Zlíně provádí odběry vzorků pro laboratorní PCR testy na onemocnění novým koronavirem SARS CoV-2 (dříve COVID-19). Pro tyto odběry jsme zřídili COVID AMBULANCI a DRIVE THRU, kam jsou směřování jak lidé indikovaní k odběru praktickým lékařem či epidemiologem, u nichž hradí test jejich zdravotní pojišťovny, tak i samoplátci, kteří si odběr a test hradí sami. Více informací najdete ZDE.
V pátek 4. prosince jsme zahájili testování na onemocnění novým koronavirem SARS CoV-2 pomocí takzvaných antigenních testů. Až do 18. prosince je určeno pro učitele. Od 18. prosince je mohou podstoupit i další zájemci z řad veřejnosti.
V souvislosti se spuštěním antigenního testování nově zavádíme objednávkový systém na všechny typy testů. Rezervační systém je dostupný na webových stánkách nemocnice na odkazu www.kntb.cz/odberove-mistoBez předchozího objednání nelze žádný z testů podstoupit.

 CO KDYŽ MÁM PŘÍZNAKY SARS CoV-2 (dříe COVID-19)?
Stále platí pokyn hygieniků, aby lidé s příznaky onemocnění, k nimž patří horečka, kašel, potíže s dýcháním, bolesti svalů a kloubů, zimnice a třesavka, nechodili do nemocničních zařízení. Zůstaňte doma a telefonicky kontaktujte svého praktického lékaře nebo krajskou hygienu a domluvte se na dalším postupu. V případě ohrožení života je samozřejmě třeba přivolat záchranku.

JAK SE MĚNÍ REŽIM VSTUPU DO AREÁLU NEMOCNICE?
Vstup do areálu aktuálně není aktuálně nijak omezený.
 
JAK JE TO S VJEZDEM DO AREÁLU NEMOCNICE?
Vjezd do areálu nemocnice není aktuálně nijak omezený. Podmínky pro držitele průkazu ZTP pro vjezd do areálu a výjezd z areálu se od 15. června 2020 mění. Všichni držitelé průkazu nově vjíždějí přes závoru u budovy číslo 21 (vjezd z ulice Zálešná), kde si odeberou vjezdový lístek. Ven z areálu ovšem vyjedou hlavní vrátnicí (výjezd do ulice Havlíčkovo nábřeží) bez nutnosti se prokazovat vjezdovým lístkem, tedy pouze po předložení průkazu ZTP pracovníkovi ostrahy, přičemž držitel průkazu ZTP musí být přítomen ve vozidle.

JAK JE TO S NÁVŠTĚVAMI PACIENTŮ?

Stále je až do odvolání v platnosti zákaz návštěv, povoleny jsou pouze na dětském oddělení a v porodnici, pochopitelně za splnění přísných hygienických podmínek.

JAK JE TO S NOŠENÍM ROUŠEK?
Stále platí povinnost nosit zakrytá ústa i nos při vstupu do budov v nemocnicích.

JE V PROVOZU NEMOCNIČNÍ LÉKÁRNA?
Ano v provozu je hlavní lékárna u vrátnice v budově 14, ale i lékárna v budově 26 a rovněž výdejna zdravotnických potřeb v budově 43. Provozní doba je standardní.
 
PŘIJÍMÁTE STÁLE DÁRCE KRVE?
Ano, dárci jsou samozřejmě vítáni a určitě je potřebujeme. Samozřejmě platí, že se musí cítit zdrávi a před odběrem procházejí kontrolou a odpovídají na dotazy ohledně aktuálního zdravotního stavu. Rádi také přivítáme dárce tzv. rekonvalescentní plazmy, kterou mohou darovat lidé, kteří překonali onemocnění SARS CoV-2, více informací podáme na telefonních číslech 577 552 322, 734 510 687. Pro návštěvu Hematologicko-transfuzního oddělení platí nutnost mít zakrytá ústa a nos.

JAK SE DOZVÍM VÝSLEDEK TESTU NA SARS CoV-2 (dříve COVID)?
Výsledky PCR testů na onemocnění SARS CoV-2 Vám může sdělit jen lékař, který Vás na vyšetření odeslal, případně Váš registrující praktický lékař. Lékařům výsledky testů oznamuje laboratoř, která test provedla. Pokud Vám nepřijde zpráva v mobilu do 48 hodin, volejte lékaři, který Vás na vyšetření odeslal.
Výsledky antigenních testů jsou k dispozici do 30 minut po jeho podstoupení.

PROVOZ AMBULANCÍ 
 
Přehled provozu ambulancí naleznete zde
Prehled_ambulanci_KNTB.xlsx
Zdá se, že používáte
nepodporovaný prohlížeč

Aby Vám tato webová stránka fungovala, potřebujete moderní podporovaný prohlížeč. Pokud používáte Windows 10, máte již nainstalovaný moderní prohlížeč Microsoft Edge, který můžete použít k zobrazení tohto webu.

Microsoft Edge Logo
Microsoft Edge

Moderní prohlížeč od společnosti Microsoft

Součást Windows 10
Mozilla Firefox Logo
Mozilla Firefox

Svobodný prohlížeč se zaměřením na soukromí

Google Chrome Logo
Google Chrome

Nejpoužívanější prohlížeč na světe od Googlu

KNTB logo Budoucnost Baťovky