Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím

ODBĚROVÉ MÍSTO V KRAJSKÉ NEMOCNICI T. BATI

ODBĚROVÉ MÍSTO V KRAJSKÉ NEMOCNICI T. BATI

Krajská nemocnice Tomáše Bati ve Zlíně provádí odběry vzorků pro laboratorní PCR testy na onemocnění novým koronavirem SARS CoV-2 (dříve COVID-19). Pro tyto odběry jsme zřídili odběrové místo, kam jsou směřováni jak lidé indikovaní k odběru praktickým lékařem či epidemiologem, u nichž hradí test jejich zdravotní pojišťovny, tak i samoplátci, kteří si odběr a test hradí sami.
ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA HRADÍ KAŽDÉMU ZÁJEMCI DVA TESTY V KALENDÁŘNÍM MĚSÍCI. PLATBA ZA TEST: Cena za odběr vzorku a test na onemocnění koronavirem je 814 korun (cena je v souladu s Věstníkem MZ ČR č. 6/2020 ve výši 614 Kč, poplatek za administrativní úkony činí 200 Kč). Platba je možná pouze bezhotovostně kartou prostřednictvím terminálu přímo v odběrovém místě.
Krajská nemocnice T. Bati a. s.nenese odpovědnost za generování certifikátu COVID-19 z portálu UZIS.
 

   

   


Bez objednání nebudou testy provedeny.

ZRUŠIT REZERVOVANÝ TERMÍN je možné s pomocí kódu rezervace ZDE (na stránce dole). 

FORMULÁŘE KE STAŽENÍ:

Prosíme, vyplňujte formuláře před vytisknutím na počítači nebo po vytisknutí hůlkovým písmem čitelně, aby nedocházelo ke zbytečným komplikacím při zpracování vašich údajů. 

 Žádanka na vyšetření pro samoplátce
 Žádanka na vyšetření pro samoplátce - anglicky

 
Výtěr z horních cest dýchacích


Lékařské potvrzení o prodělání onemocnění COVID 19 k doložení při cestě do České republiky - je umístěn na stránkách MZČR. Tento formulář vyplňuje praktický lékař.

ORIENTAČN
Í PLÁN AREÁLU:

 

Youtube Facebook Twitter Instagram LinkedIn