Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím

ODBĚROVÉ MÍSTO V KRAJSKÉ NEMOCNICI T. BATI

ODBĚROVÉ MÍSTO V KRAJSKÉ NEMOCNICI T. BATI

Odběrový stan Krajské nemocnice Tomáše Bati ve Zlíně ukončil svou činnost 29. května 2020 v 19.00 hodin. Od pondělí 1. června tuto činnost zajišťují vyčleněné odběrové ambulance v jednotlivých nemocnicích, vždy ale pouze pro obyvatele daného okresu. V Krajské nemocnici Tomáše Bati ve Zlíně vzniklo nové odběrové místo ve 20. pavilonu, kde sídlí infekční ambulance. Odběry probíhají opět pouze u osob odeslaných praktickým lékařem nebo epidemiologem, a to ve všední dny v době od 7.00 do 15.30 hodin. „Odběrová ambulance slouží pouze pro pacienty z okresu Zlín, což je nutné dodržovat kvůli její kapacitě. Stejný princip, tedy trvalé bydliště člověka odeslaného k testování na koronavirus, uplatňují i další nemocnice Zlínského kraje,“ upozornila Monika Dlesková, vrchní sestra Oddělení urgentního příjmu, která odběrovou činnost ve zlínské nemocnici koordinuje. 

Uherskohradišťská nemocnice odebírá vzorky u pacientů podezřelých na onemocnění COVID-19 také pouze během pracovních dnů v čase od 7.00 do 15.30 hodin v infekční ambulanci nacházející se v budově E.

Také ve Vsetínské nemocnici funguje odběrové místo od pondělí do pátku v čase od 7.00 do 15.00 hodin v prostorách infekční ambulance.

V Kroměřížské nemocnici je v provozu dosavadní odběrová buňka na parkovišti u výjezdu z areálu, odběry v ní probíhají v pracovní dny od 7.00 do 12.00 hodin.

Odběry a testování na COVID-19 pro samoplátce neprovádíme z kapacitních důvodů, stejně tak neprovádíme rapid testy. Děkujeme za pochopení.

Provozní doba odběrového místa je pouze ve všední dny od 7.00 do 15.30 hodin.

 


 
Youtube Facebook Twitter Instagram LinkedIn