Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím

ODBĚROVÉ MÍSTO V KRAJSKÉ NEMOCNICI T. BATI

ODBĚROVÉ MÍSTO V KRAJSKÉ NEMOCNICI T. BATI

Krajská nemocnice Tomáše Bati ve Zlíně provádí odběry vzorků pro laboratorní PCR testy na onemocnění novým koronavirem SARS CoV-2 (dříve COVID-19). Pro tyto odběry jsme zřídili COVID AMBULANCI, kam jsou směřování jak lidé indikovaní k odběru praktickým lékařem či epidemiologem, u nichž hradí test jejich zdravotní pojišťovny, tak i samoplátci, kteří si odběr a test hradí sami.

 

INDIKOVANÍ PACIENTI (s žádankou)

OBJEDNÁNÍ: Před návštěvou naší COVID AMBULANCE (odběrového místa) JE NUTNÉ SE PŘEDEM OBJEDNAT na konkrétní datum a čas, objednat on-line se můžete ZDE, nejprve je ale třeba se ZAREGISTROVAT.

UMÍSTĚNÍ ODBĚROVÉHO MÍSTA: Odběrová COVID AMBULANCE je umístěna v budově 20 v areálu Krajské nemocnice T. Bati a je přístupná přímo z Havlíčkova nábřeží (GOOGLE MAPA).


PROVOZ ODBĚROVÉHO MÍSTA:
COVID AMBULANCE je pro indikované pacienty v provozu od pondělí do pátku od 7.00 do 14.30 hodin, v sobotu pak od 7.00 do 10.30 hodin.

Pokud jste odesláni do Krajské nemocnice Tomáše Bati ve Zlíně k odběru na vyšetření na COVID-19, obracejte se ve vámi objednaném termínu pouze na naši COVID AMBULANCI (odběrové místo). V jiném termínu a na jiném místě v Krajské nemocnici T. Bati není vyšetření možné. Děkujeme za pochopení.

 

SAMOPLÁTCI

OBJEDNÁNÍ: Před návštěvou naší COVID AMBULANCE (odběrového místa) JE NUTNÉ SE PŘEDEM OBJEDNAT na konkrétní datum a čas, objednat on-line se můžete ZDE, nejprve je ale třeba se ZAREGISTROVAT.

FORMULÁŘ: S sebou si přineste vyplněný formulář, který si můžete stáhnout níže a vytisknout, popřípadě jej obdržíte přímo v ambulanci.


UMÍSTĚNÍ ODBĚROVÉHO MÍSTA:
Odběrová COVID AMBULANCE je umístěna v budově 20 v areálu Krajské nemocnice T. Bati a je přístupná přímo z Havlíčkova nábřeží (GOOGLE MAPA).


PROVOZ ODBĚROVÉHO MÍSTA:
COVID AMBULANCE je pro samoplátce v provozu od pondělí do pátku od 12.30 do 14.30 hodin, v sobotu pak od 7.00 do 10.30 hodin.


PLATBA ZA TEST:
Cena za odběr vzorku a test na onemocnění koronavirem je 2000 korun (cena je v souladu s Věstníkem MZ ČR č. 6/2020 ve výši 1756 Kč, poplatek za administrativní úkony činí 244 Kč). Platba je možná pouze bezhotovostně kartou prostřednictvím terminálu přímo v odběrovém místě.


SDĚLENÍ VÝSLEDKU TESTU:
Výsledek testu a certifikát mají žadatelé k dispozici do 24-48 hodin a je možné si je osobně vyzvednout na Oddělení lékařské mikrobiologie v budově 22 (v pracovní dny od 8.00 do 18.30 hodin nebo v sobotu od 7.00 do 11.00 hodin).
 

DRIVE THRU

Od pondělí 14. 9. 2020 zřizuje Krajská nemocnice T. Bati druhé odběrové místo, kde budou odběry vzorků pro PCR testování na Covid-19 prováděny systémem DRIVE THRU, tedy přímo přes okénko automobilu.

OBJEDNÁNÍ: Bez objednání.

Nové odběrové místo je určené:

  • pro neobjednané indikované klienty (pacienty odeslané praktickým lékařem nebo KHS) jedoucí vozem  
  • pro vícečlenné skupiny indikované k odběru (odeslané praktickým lékařem nebo KHS) 
  • pro samoplátce - je nutné s sebou mít vyplnění formulář (najdete jej níže na této stránce), úhrada je možná pouze platební kartou


UMÍSTĚNÍ ODBĚROVÉHO MÍSTA: Odběrové místo se nachází na parkovišti v sousedství budovy Zdravotnické záchranné služby Zlínského kraje a je dostupné přímo z Havlíčkova nábřeží (GOOGLE MAPA).

 

PROVOZ ODBĚROVÉHO MÍSTA: Provozní doba odběrového místa je od pondělí do neděle 7.00 - 15.30 hodin s polední přestávkou 11.30 - 12.00 hodin. 

FORMULÁŘE KE STAŽENÍ:

 Návod pro on-line objednávání pacientů
 Žádanka na vyšetření pro samoplátce + certifikát
 Žádanka na vyšetření pro samoplátce - Řecko + certfikát
 Žádanka na vyšetření pro samoplátce - anglicky + certfikát


ORIENTAČN
Í PLÁN AREÁLU:

 


 

 

Youtube Facebook Twitter Instagram LinkedIn