Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím

ODBĚROVÉ MÍSTO V KRAJSKÉ NEMOCNICI T. BATI

ODBĚROVÉ MÍSTO V KRAJSKÉ NEMOCNICI T. BATI

Krajská nemocnice Tomáše Bati ve Zlíně provádí odběry vzorků pro laboratorní PCR testy na onemocnění novým koronavirem SARS CoV-2 (dříve COVID-19). Pro tyto odběry jsme zřídili odběrové místo, kam jsou směřováni jak lidé indikovaní k odběru praktickým lékařem či epidemiologem, u nichž hradí test jejich zdravotní pojišťovny, tak i samoplátci, kteří si odběr a test hradí sami.
ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA HRADÍ KAŽDÉMU ZÁJEMCI DVA TESTY V KALENDÁŘNÍM MĚSÍCI. PLATBA ZA TEST: Cena za odběr vzorku a test na onemocnění koronavirem je 814 korun (cena je v souladu s Věstníkem MZ ČR č. 6/2020 ve výši 614 Kč, poplatek za administrativní úkony činí 200 Kč). Platba je možná pouze bezhotovostně kartou prostřednictvím terminálu přímo v odběrovém místě.
Krajská nemocnice T. Bati a. s.nenese odpovědnost za generování certifikátu COVID-19 z portálu UZIS.
 

   

   


Bez objednání nebudou testy provedeny.

ZRUŠIT REZERVOVANÝ TERMÍN je možné s pomocí kódu rezervace ZDE (na stránce dole). 

FORMULÁŘE KE STAŽENÍ:

Prosíme, vyplňujte formuláře před vytisknutím na počítači nebo po vytisknutí hůlkovým písmem čitelně, aby nedocházelo ke zbytečným komplikacím při zpracování vašich údajů. 

 Žádanka na vyšetření pro samoplátce + certifikát
 Žádanka na vyšetření pro samoplátce - anglicky + certfikátLékařské potvrzení o prodělání onemocnění COVID 19 k doložení při cestě do České republiky - je umístěn na stránkách MZČR. Tento formulář vyplňuje praktický lékař.

ORIENTAČN
Í PLÁN AREÁLU:

 

Youtube Facebook Twitter Instagram LinkedIn