Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

KNTB logo

Vyšetření a zákroky

VYŠETŘENÍ

DIAGNOSTICKÉ VÝKONY

Konvenční skiagrafie a skiaskopie – kompletní spektrum snímků všech částí lidského těla, skiaskopické vyšetření jícnu, žaludku a tenkého střeva, tračníku (irrigografie). Dále zobrazení píštělí (fistulografie). Skiaskopická kontrola operačních výkonů.
Výpočetní tomografie – kompletní spektrum CT vyšetření včetně CT angiografií cévního systému celého těla, virtuálních endoskopických vyšetření (virtuální kolonografie, bronchografie) a CT srdce (funkční vyšetření a koronární tepny).
Ultrasonografie – kompletní diagnostika krční, hrudní a břišní, dopplerovské vyšetření žilního a tepenného systému, diagnostika měkkých tkání. 
Magnetická rezonance (MR) – konvenční MR mozku a páteře, kloubů, břišních orgánů včetně perfuzních studií, MR angiografické techniky (především mozek a dolní končetiny). Funkční MR vyšetření mozku pro účely plánování neurochirurgických výkonů.
Digitální subtrakční angiografie – diagnostická angiografie krčních a mozkových tepen a tepen dolních končetin, selektivní angiografie břišních a pánevních tepen.

Mamografie – mamografická vyšetření i příslušný ultrazvuk pro KNTB zajišťuje nemocnice Atlas jako screeningové centrum.

VYŠETŘENÍ

INTERVENČNÍ A TERAPEUTICKÉ VÝKONY

  • Biopsie (odběr tkání na histologická a cytologická vyšetření) pod CT nebo UZ kontrolou z orgánů dutiny břišní (především játra), z měkkých tkání a lymfatických uzlin.
  • Biopsie prsů tenkojehlová i core-cut.
  • Drenáže kolekcí dutiny břišní.
  • Zevně vnitřní drenáže žlučových cest.
  • Periradikulární obstřiky nervových kořenů pod CT kontrolou.
  • Angiografické intervenční zákroky na tepnách dolních končetin a pánve – implantace stentů, dilatace stenos tepen – perkutánní transluminální angioplastika (PTA).

Naše oddělení provádí jako jediné ve zlínském kraji CT srdce, perfuzní CT mozku, kontrastní ultrazvuková vyšetření a některá speciální MR vyšetření, např. vyšetření děložního čípku, vyšetření prostaty, funkční MR před neurochirurgickými výkony, MR srdce, MR enterografie, MR traktografie mozku apod.

Zdá se, že používáte
nepodporovaný prohlížeč

Aby Vám tato webová stránka fungovala, potřebujete moderní podporovaný prohlížeč. Pokud používáte Windows 10, máte již nainstalovaný moderní prohlížeč Microsoft Edge, který můžete použít k zobrazení tohto webu.

Microsoft Edge Logo
Microsoft Edge

Moderní prohlížeč od společnosti Microsoft

Součást Windows 10
Mozilla Firefox Logo
Mozilla Firefox

Svobodný prohlížeč se zaměřením na soukromí

Google Chrome Logo
Google Chrome

Nejpoužívanější prohlížeč na světe od Googlu

KNTB logo Budoucnost Baťovky