Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

KNTB logo

O oddělení

Lékaři oddělení ústní, čelistní a obličejové chirurgie provádí diagnostiku a léčbu úrazů obličeje a obličejových kostí. Dále diagnostiku a léčbu zhoubných i nezhoubných nádorů obličeje, čelistních a obličejových kostí, dutiny ústní a orofaryngu, zánětů v orofaciální oblasti, nemocí slinných žláz, nemocí čelistního kloubu, čelistních anomálií a obličejových deformit včetně porozštěpových vad.

Provádějí chirurgickou léčbu ronchopatie a syndromu obstrukční spánkové apnoe, diferenciální diagnostikou bolestivých stavů v orofaciální oblasti, kraniofaciální chirurgii, estetickou a rekonstrukční chirurgii obličeje a v neposlední řadě stomatochirurgické výkony – extrakce zubů moudrosti, odstraňování cyst, preprotetickou chirurgii dásňových výběžků, aj.

Naši lékaři poskytují 24h pohotovost v oboru orální a maxilofaciální chirurgie a 24h konzultační službu pro lékaře Zlínského kraje. Jedná se zejména o akutní ošetření zlomenin obličejových kostí, úrazů měkkých tkání, kolemčelistních zánětů a akutních krvácení v orofaciální oblasti.

Naši lékaři neposkytují stomatologickou službu první pomoci, ta je zajišťována praktickými zubními lékaři ve dnech pracovního klidu a o svátcích v přízemí 21. pavilonu od 8:00 do 13:00.

Naše oddělení zajišťuje pro spádovou oblast Zlínského kraje stomatologickou péči pacientům, kteří nejsou schopni podstoupit ošetření v běžné stomatologické ordinaci a vyžadují výkony v celkovém znecitlivění (např. mentálně hendikepovaní pacienti).

Lůžkové oddělení sestává ze dvou lůžkových stanic. Hospitalizováni jsou zde téměř výhradně dospělí a dospívající pacienti (od 15 let věku), dětští pacienti jsou umísťováni na dětském oddělení.

Oddělení ústní, čelistní a obličejové chirurgie nezajišťuje zubní pohotovost pro veřejnost
Všechna ambulantní pracoviště oddělení jsou po ukončení řádné ordinační doby (ve všední den po 15. hodině, v sobotu, neděli a o svátcích) UZAVŘENA. Oddělení ÚČOCH KNTB, a.s. poskytuje specializovanou hospitalizační péči. Naším nezastupitelným úkolem je poskytovat specializovanou stomatochirurgickou a stomatologickou péči v oblasti traumatologie a akutních stomatochirurgických výkonů a ošetřování kraniofaciálních traumat vyžadujících hospitalizaci.

Veškerá akutní zubní ošetření, včetně nekomplikovaných úrazů zubů, spadají do působnosti praktických zubních lékařů či zubních pohotovostí. Plánované výkony v celkové anestezii provádíme na gynekologické stanici operačních sálů. Akutní výkony mimo pracovní dobu provádíme na chirurgické stanici operačních sálů.

Síť stomatochirurgických pracovišť

Pokud Váš praktický zubní lékař doporučuje stomatochirurgické ošetření, pro akutní stomatochirurgická ošetření byla zdravotními pojišťovnami ustanovena "Síť stomatochirurgických pracovišť", která jsou určena pro zajištění akutní stomatochirurgické péče odesílané z ordinací praktických zubních lékařů. Kompletní informace najdete na webových stránkách VZP „Zdravotnická zařízení a specializovaná centra“.

Pro Zlínský kraj jsou to tato zařízení:

 • Zlín:
  • Medifis - MUDr. František Slíva MD,
  • DDS GRACE dentální klinika, s.r.o.- MUDr. Katarína Vachalová
 • Vsetín:
  • MUDr. Tomáš Garlík
 • Uherské Hradiště:
  • Jdental s.r.o. – MUDr. Jiří Jeřábek
 • Kroměříž:
  • Mičíková s.r.o. , MUDr. Lada Mičíková
Zdá se, že používáte
nepodporovaný prohlížeč

Aby Vám tato webová stránka fungovala, potřebujete moderní podporovaný prohlížeč. Pokud používáte Windows 10, máte již nainstalovaný moderní prohlížeč Microsoft Edge, který můžete použít k zobrazení tohto webu.

Microsoft Edge Logo
Microsoft Edge

Moderní prohlížeč od společnosti Microsoft

Součást Windows 10
Mozilla Firefox Logo
Mozilla Firefox

Svobodný prohlížeč se zaměřením na soukromí

Google Chrome Logo
Google Chrome

Nejpoužívanější prohlížeč na světe od Googlu

KNTB logo Budoucnost Baťovky