Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím

Oddělení ústní, čelistní a obličejové chirurgie

Oddělení ústní, čelistní a obličejové chirurgie

JAKOU PÉČI POSKYTUJEME


Lékaři oddělení ústní, čelistní a obličejové chirurgie provádí diagnostiku a léčbu úrazů obličeje a obličejových kostí, zhoubných i nezhoubných nádorů obličeje, čelistních a obličejových kostí, dutiny ústní a orofaryngu, zánětů v orofaciální oblasti, nemocí slinných žláz, nemocí čelistního kloubu, čelistních anomálií a obličejových deformit včetně porozštěpových vad, kraniofaciální chirurgií, estetickou a rekonstrukční chirurgií obličeje a v neposlední řadě stomatochirurgickými výkony - extrakcemi zubů moudrosti, zaváděním zubních implantátů, odstraňování cyst, preprotetickou chirurgií dásňových výběžků aj.


Naši lékaři poskytují 24h pohotovost v oboru orální a maxilofaciální chirurgie a 24h konzultační službu pro lékaře Zlínského kraje. Jedná se zejména o akutní ošetření zlomenin obličejových kostí, úrazů měkkých tkání, kolemčelistních zánětů a akutních krvácení v orofaciální oblasti.

Naši lékaři neposkytují stomatologickou službu první pomoci, ta je zajišťována praktickými zubními lékaři ve dnech pracovního klidu a o svátcích v přízemí 21. pavilonu od 8:00 do 13.00.

Naše oddělení zajišťuje pro spádovou oblast Zlínského kraje stomatologickou péči pacientům, kteří nejsou schopni podstoupit ošetření v běžné stomatologické ordinaci a vyžadují výkony v celkovém znecitlivění. (Např. mentálně hendikepovaní pacienti.)

Youtube Facebook Twitter Instagram LinkedIn