Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

KNTB logo

Vyšetření a zákroky

Vyšetření a zákroky

Traumatologické oddělení je vybaveno moderní přístrojovou technikou i operačními nástroji a implantáty k biologické osteosyntéze všech kostí pro vnitřní i pro zevní fixaci. Mezi naše specializace patří také poranění skeletu ruky, parciální náhrady ramenního, loketního a kyčelního kloubu (CKP). V rámci polytraumatu ošetřujeme i poranění hrudníku, pánve, břicha. Máme k dispozici osteosyntetické implantáty evropské a světové úrovně jako jsou DePuy-Synthes, Johnson & Johnson, Medin, Zimmer-Biomet, Stryker, Alinex, Aura, Mitek, Lima.

Zabýváme se také sportovními úrazy, a to prakticky u všech druhů sportů. Provádíme artroskopie velkých kloubů, se kterými máme dlouholetou zkušenost. Využíváme artroskopii jako vyšetřovací a léčebnou metodu, díky níž může lékař přímo prohlédnout postižený kloub a pomocí endoskopického nástroje v něm provést chirurgický zákrok. Je to metoda miniinvazivní.

Jsme také schopni léčit následky úrazů. Zajišťujeme komplexní management při léčbě chronických posttraumatických defektů jako je moderní vlhké hojení ran i podtlaková metoda hojení. Úzce spolupracujeme se specialisty ostatních oborů - ARIM, ortopedie, břišní, cévní a hrudní chirurgie, neurochirurgie, stomatochirurgie, plastická chirurgie, ORL a další. Nezřídka se na ošetřování poraněného na operačním sále podílejí simultánně dva týmy specialistů různých oborů.

  • Příjem a management akutních a plánovaných pacientů.
  • Kompletní vyšetření, diagnostika a léčba v celém spektru úrazové chirurgie.
  • Konziliární činnost pro hospitalizované pacienty i pro pacienty nemocnic Zlínského kraje.
  • Artroskopie kloubů.
  • Dětská traumata.
  • Polytraumata.
  • Poúrazové stavy.
  • Terapie chronických ran, V. A. C. technologie.

Seznam placených výkonů a služeb

Placené výkony a služby v KNTB - Traumatologické oddělení - zde.

Zdá se, že používáte
nepodporovaný prohlížeč

Aby Vám tato webová stránka fungovala, potřebujete moderní podporovaný prohlížeč. Pokud používáte Windows 10, máte již nainstalovaný moderní prohlížeč Microsoft Edge, který můžete použít k zobrazení tohto webu.

Microsoft Edge Logo
Microsoft Edge

Moderní prohlížeč od společnosti Microsoft

Součást Windows 10
Mozilla Firefox Logo
Mozilla Firefox

Svobodný prohlížeč se zaměřením na soukromí

Google Chrome Logo
Google Chrome

Nejpoužívanější prohlížeč na světe od Googlu

KNTB logo Budoucnost Baťovky