Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

KNTB logo

Certifikáty

V září 2021 získalo pracoviště Centrální sterilizace certifikaci podle normy ČSN EN ISO 13485:2016. Certifikační šetření provedla společnost LL-C (Certification) Czech Republic a.s. Bylo potvrzeno, že pracoviště je schopno plnit platné požadavky příslušné normy a zajistit poskytování této služby nebo produktů ve shodě s požadavky zákazníka nebo příslušnými zákony a nařízeními.

 

ISO 13485: 2016 Zdravotnické prostředky – Systémy managementu jakosti – Požadavky pro účely předpisů


Norma je určena pro výrobce zdravotnických prostředků, zahrnuje v sobě jak vývoj, tak obchod a výrobu a obsahuje i ustanovení o sledovatelnosti zdravotnických prostředků, o vydávání informativních upozornění a hlášení nežádoucích příhod. Zvláštní pozornost věnuje i čistotě prostředí, sterilizaci, klinickým zkouškám a dalším požadavkům specifickým pouze pro zdravotnické prostředky.


Z pohledu certifikace norma stanovuje požadavky na systém managementu jakosti tam, kde organizace potřebuje prokázat svoji schopnost poskytovat zdravotnické prostředky a příslušné služby, které trvale splňují požadavky zákazníků a požadavky předpisů vztahujících se na zdravotnické prostředky a příslušné služby.


Této normě je potřeba se věnovat se vší vážností. Nás nebo naše blízké jednou mohou operovat vybavením vyrobeným podle tohoto systému řízení.


Hlavní důvod certifikace:

  • Kvalitní a bezpečné poskytování služeb pro zdravotnická pracoviště KNTB
  • Kvalitní a bezpečné poskytování služeb pro zdravotnická pracoviště externích zákazníků

Zdá se, že používáte
nepodporovaný prohlížeč

Aby Vám tato webová stránka fungovala, potřebujete moderní podporovaný prohlížeč. Pokud používáte Windows 10, máte již nainstalovaný moderní prohlížeč Microsoft Edge, který můžete použít k zobrazení tohto webu.

Microsoft Edge Logo
Microsoft Edge

Moderní prohlížeč od společnosti Microsoft

Součást Windows 10
Mozilla Firefox Logo
Mozilla Firefox

Svobodný prohlížeč se zaměřením na soukromí

Google Chrome Logo
Google Chrome

Nejpoužívanější prohlížeč na světe od Googlu

KNTB logo Budoucnost Baťovky