Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

KNTB logo

Vyšetření a zákroky

AMBULANCE

KOŽNÍ AMBULANCE

Zajišťují komplexní diagnostickou a léčebnou péči pro dospělé i dětské pacienty s kožními onemocněními z celého Zlínského kraje. Jsou situované v budově 2. pavilonu.

K dispozici jsou obvykle čtyři ambulance a ambulance pro mateřská znaménka s denním provozem, kromě víkendu, od 7.30 do 15.00. Pacienti se k vyšetření musejí objednat na tel. 577 552 217.

Akutní případy jsou ošetřovány denně od 7.30 do 8.00, v jiném čase po telefonické domluvě s lékařem.

Ke konzultaci do onkodermatologické komise je vyžadováno doporučení odesílajícího kožního lékaře. K výkonům na zákrokovém sálku a laseru jsou pacienti objednávání po konzultaci v ambulanci.

Telefonický kontakt: telephone icon 577 552 217

HOSPITALIZACE

LŮŽKOVÁ ČÁST

Zajišťuje lůžkovou péči o nemocné s kožními onemocněními ze spádových okresů Zlín, Uherské Hradiště, Kroměříž a Vsetín.

Pacienti jsou k léčbě za hospitalizace objednáváni telefonicky svými ambulantními kožními lékaři.

Lůžková část oddělení se nachází v budově 3. pavilonu a je vybavena devíti dvoulůžkovými a jedním třílůžkovým pokojem. Všechny pokoje mají vlastní sprchu a toaletu. V případě potřeby lze na požádání nabídnout nadstandardní jednolůžkový pokoj vybavený navíc ledničkou a televizí.

Na oddělení je samostatný převazový sálek pro bércové vředy a ošetřovna pro aplikaci zevních léčiv, dvě místnosti pro léčebné koupele, vyšetřovna a sálek pro kožní excize.

Telefonický kontakt: telephone icon 577 552 317

STACIONÁŘ

DENNÍ STACIONÁŘ

V provozu je denně, kromě víkendů a svátků, od 7.00 do 20.00 v budově 2. pavilonu.

Poskytuje péči nejčastěji nemocným s lupénkou a ekzémy v režimu série léčebných koupelí, ošetření zevním léčivem a následné světloléčby ve speciálních léčebných UV kabinách.

K samostatné světloléčbě či komplexní léčbě v denním stacionáři se pacienti nemusejí předem objednávat a při kontrole jsou lékařem kožní ambulance ošetřeni přednostně.

Telefonický kontakt: telephone icon 577 552 212

CENÍK

SEZNAM PLACENÝCH ZÁKROKŮ

Zde si můžete stáhnout seznam placených zákroků a služeb v KNTB a. s.
Placené výkony a služby v KNTB

Zdá se, že používáte
nepodporovaný prohlížeč

Aby Vám tato webová stránka fungovala, potřebujete moderní podporovaný prohlížeč. Pokud používáte Windows 10, máte již nainstalovaný moderní prohlížeč Microsoft Edge, který můžete použít k zobrazení tohto webu.

Microsoft Edge Logo
Microsoft Edge

Moderní prohlížeč od společnosti Microsoft

Součást Windows 10
Mozilla Firefox Logo
Mozilla Firefox

Svobodný prohlížeč se zaměřením na soukromí

Google Chrome Logo
Google Chrome

Nejpoužívanější prohlížeč na světe od Googlu

KNTB logo Budoucnost Baťovky