KNTB logo

Vyšetření a zákroky

V případě diagnostikovaných nádorů nebo v případě diferenciální diagnostiky provádíme podrobnou rozvahu s plánem dalšího postupu. Provádíme koncept sentinelové uzliny u karcinomu děložního čípku a vulvy, pánevní a para aortální lymfadenectomie v rámci stagingu nádorového onemocnění, případně v rámci cytoredukce při prokázaném nádorovém postižení uzlin, a to jak břišní tak laparoskopickou cestou, radikální cytoredukční výkony u pokročilého karcinomu vaječníku, vejcovodu a peritonea zahrnující modifikovanou zadní exenteraci pánve, výkony na bránici, resekční výkony střev, odstranění sleziny a další výkony, které jsou součástí operační léčby. U nádoru sliznice dutiny děložní preferujeme mini invazívní – laparoskopický přístup, nově jsme zapracovali do operačního řešení i koncept sentinelové uzliny a molekulární diferenciaci nádorů děložní sliznice.

Součástí vyšetření žen s nádorovým onemocněním čípku, endometria a vaječníků je expertní onkogynekologický ultrazvuk prováděný vyškoleným specialistou. V případě nutnosti je možno doplnit další zobrazovací vyšetření, jako je CT případně PET CT nebo magnetickou rezonanci. V rámci diagnostiky nádoru vaječníku provádíme odběr na histologické vyšetření pomocí miniinvazivní tru-cut biopsie (biopsie tenkou jehlou) v rámci komplexního ultrazvukového vyšetření.

Důležitou součástí fungování COP je expertní kolposkopické vyšetření prováděné lékařem s certifikaci v expertní kolposkopii.  Toto vyšetření probíhá na objednání ve čtvrteční kolposkopické ambulanci.

Zdá se, že používáte
nepodporovaný prohlížeč

Aby Vám tato webová stránka fungovala, potřebujete moderní podporovaný prohlížeč. Pokud používáte Windows 10, máte již nainstalovaný moderní prohlížeč Microsoft Edge, který můžete použít k zobrazení tohto webu.

Microsoft Edge Logo
Microsoft Edge

Moderní prohlížeč od společnosti Microsoft

Součást Windows 10
Mozilla Firefox Logo
Mozilla Firefox

Svobodný prohlížeč se zaměřením na soukromí

Google Chrome Logo
Google Chrome

Nejpoužívanější prohlížeč na světe od Googlu

KNTB logo Budoucnost Baťovky

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.