Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

KNTB logo

ZOO ZLÍN, ZLÍNSKÝ KRAJ A CENTRÁLA CESTOVNÍHO RUCHU VÝCHODNÍ MORAVY PŘIPRAVILI PODĚKOVÁNÍ PRO ZDRAVOTNÍKY

Zvýhodněné vstupné do Zoo Zlín - i touto formou poděkoval Zlínský kraj ve spolupráci s krajskou Centrálou cestovního ruchu Východní Moravy zdravotníkům v nemocnicích, které založil, za nasazení a obětavost během první vlny pandemie koronaviru. Vouchery mohou využít jak zaměstnanci, tak i jejich rodinní příslušníci.

„Spolupráce Zlínského kraje a Zoo Zlín výborně funguje, proto můžeme společně poděkovat zdravotníkům za to, jak dobře na jaře zvládli nelehké období pandemie. Věříme, že toho využijí a vyrazí do jedné z nejkrásnějších zoo v naší republice, kde je možno procestovat čtyři kontinenty, pohladit si mořské rejnoky nebo nakrmit žirafy,“ řekl hejtman Zlínského kraje Jiří Čunek.

Díky zvýhodněnému vstupnému mohou navštívit dospělé osoby Zoo Zlín pouze za 100 Kč, děti za 60 Kč. Krajská nemocnice Tomáše Bati ve Zlíně obdržela od Zlínského kraje pro své zaměstnance 1 500 voucherů (1 000 pro dospělé, 500 pro děti), do každé z nemocnic v Uherském Hradišti, Vsetín a Kroměříži putovalo 1 000 vstupenek (500 pro dospělé, 500 pro děti).

Podporu ze strany Zlínského kraje vnímají zdravotníci velmi pozitivně. „Každá chvíle, kterou mohou věnovat rodině a strávit ji se svými blízkými, je pro ně velmi cenná. Navíc podzim může být vzhledem k druhé vlně koronaviru pro nemocnice velmi náročný, je třeba se na něj připravit, a to i po psychické stránce,“ upozornil Radomír Maráček, předseda představenstev nemocnic Zlínského kraje.

Zlínský kraj podporuje Zoo Zlín dlouhodobě. Aktuálně se například finančně podílí na celkové opravě střechy zámku Lešná v areálu zoo, pomohl také s realizací nového výběhu pro slony. „Tříhektarový sloní výběh v Karibuni si vyžádal náklady ve výši 24 milionů korun. Částkou 10 milionů korun na výstavbu přispěl právě Zlínský kraj. Bez tohoto příspěvku bychom výběh těžko dokončovali. Velmi si této podpory vážíme,“ uvedl ředitel Zoo Zlín Roman Horský.
Zdá se, že používáte
nepodporovaný prohlížeč

Aby Vám tato webová stránka fungovala, potřebujete moderní podporovaný prohlížeč. Pokud používáte Windows 10, máte již nainstalovaný moderní prohlížeč Microsoft Edge, který můžete použít k zobrazení tohto webu.

Microsoft Edge Logo
Microsoft Edge

Moderní prohlížeč od společnosti Microsoft

Součást Windows 10
Mozilla Firefox Logo
Mozilla Firefox

Svobodný prohlížeč se zaměřením na soukromí

Google Chrome Logo
Google Chrome

Nejpoužívanější prohlížeč na světe od Googlu

KNTB logo Budoucnost Baťovky