Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

KNTB logo

ZMĚNA PODMÍNEK PRO REALIZACI NÁVŠTĚV V KNTB

ZMĚNA PODMÍNEK PRO REALIZACI NÁVŠTĚV V KNTB

V nemocnicích neplatí zákaz návštěv, ale pouze určitá omezení.

Došlo také ke zrušení vybraných skupin pacientů, u kterých lze návštěvu realizovat.

 

Návštěvy pacientů v Krajské nemocnici T. Bati je možné uskutečnit, jestliže návštěva splní jednu ze stanovených podmínek dle stále platného ministerského opatření. Návštěva je povinna buď doložit negativní RT-PCR test ne starší 72 hodin nebo negativní RAT antigenní test starý nejvýše 24 hodin. Dále se lze prokázat národním certifikátem o očkování proti Covid-19 (za podmínky, že uplynulo nejméně 14 dní a maximálně 270 dní od dokončeného očkovacího schématu nebo byla aplikována 3. dávka) nebo je předloženo potvrzení o prodělání nemoci v posledních 180 dnech. Návštěva si také za přítomnosti zdravotnického pracovníka KNTB může sama provést antigenní test, který si obstarala (test nebude poskytnut ze strany KNTB), s negativním výsledkem. Uvedené požadavky neplatí pro děti mladší 12 let.

Nezbytnou podmínkou pro uskutečnění návštěvy je po celý čas nasazený respirátor a respektování pokynů nemocničního personálu či jiných režimových opatření platných v KNTB. Povinnost mít nasazen respirátor se netýká dětí, které dosud nezahájily povinnou školní docházku, kdy tyto děti nemusí mít žádnou ochranu dýchacích cest, a dále nezletilých do 15 let, kterým stačí např. zdravotnická obličejová maska nebo jiný obdobný prostředek.

 

Doplňujeme i podmínky přítomnosti třetí osoby u porodu. Porod musí probíhat v samostatném porodním pokoji nebo boxu s vlastním sociálním zařízením, třetí osoba se nesmí setkat s ostatními rodičkami a musí se podrobit stejným podmínkám jako osoba navštěvující pacienta.

 

 

Podmínky realizace návštěvy přehledně:

  • negativní PCR test ne starší než 72 hodin,
  • POC antigenní test ne starší než 24 hodin,
  • očkování proti onemocnění covid-19 a doložení národním certifikátem (za podmínky, že uplynulo nejméně 14 dní a maximálně 270 dní od dokončeného očkovacího schématu nebo je aplikována 3. dávka),
  • potvrzení o prodělání nemoci v posledních 180 dnech,
  • návštěva si za přítomnosti zdravotnického pracovníka KNTB sama provede antigenní test, který si obstarala (test nebude poskytnut ze strany KNTB), s negativním výsledkem,
  • návštěva musí mít po celou dobu návštěvy nasazený respirátor a respektovat pokyny nemocničního personálu či jiná režimová opatření platná v KNTB (povinnost mít nasazen respirátor se netýká dětí, které dosud nezahájily povinnou školní docházku, kdy tyto děti nemusí mít žádnou ochranu dýchacích cest, a dále nezletilých do 15 let, kterým stačí zdravotnická obličejová maska či jiný obdobný prostředek).

Podmínky přítomnosti třetí osoby u porodu jsou tyto:

  • porod bude probíhat v samostatném porodním pokoji nebo boxu s vlastním sociálním zařízením,
  • bude zamezen kontakt třetí osoby s ostatními rodičkami,
  • třetí osoba se podrobí stejným podmínkám jako osoba navštěvující pacienta.
Zdá se, že používáte
nepodporovaný prohlížeč

Aby Vám tato webová stránka fungovala, potřebujete moderní podporovaný prohlížeč. Pokud používáte Windows 10, máte již nainstalovaný moderní prohlížeč Microsoft Edge, který můžete použít k zobrazení tohto webu.

Microsoft Edge Logo
Microsoft Edge

Moderní prohlížeč od společnosti Microsoft

Součást Windows 10
Mozilla Firefox Logo
Mozilla Firefox

Svobodný prohlížeč se zaměřením na soukromí

Google Chrome Logo
Google Chrome

Nejpoužívanější prohlížeč na světe od Googlu

KNTB logo Budoucnost Baťovky