Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

KNTB logo

Zlínskou onkologii opět podpoří Růžový říjen Obchodního domu

Obchodní dům Zlín i letos podpoří zlínskou nemocnici v boji s rakovinou prsu a opět se celý „oblékne“ dorůžova. Výtěžek z celoměsíční akce Růžový říjen poputuje Onkologickému oddělení Krajské nemocnice Tomáše Bati ve Zlíně, která z něj vybaví novou onkologickou ambulanci. Stejně jako při loňském prvním ročníku se symbolicky připojí i zlínští fotbalisté a hokejisté. Říjen bývá tradičně po celém světě zasvěcen boji s rakovinou prsu, jeho symbolem se stala růžová stužka.

„Vážíme si každé iniciativy, která podporuje prevenci a boj s rakovinou. Konkrétně rakovinou prsu u nás ročně onemocní více než sedm tisíc žen. Čím dříve je nádor odhalen, tím větší je šance se vyléčit. Proto je prevence a každé připomenutí této nemoci velmi důležité,“ uvedla primářka Onkologického oddělení Krajské nemocnice T. Bati ve Zlíně MUDr. Markéta Pospíšková a dodala: „V loňském roce jsme za výtěžek z Růžového října ve výši 115 tisíc 606 korun zakoupili ultrazvuk na zavádění nitrožilních vstupů, které usnadní podávání léčby a výživy pacientům.“

Také letos v rámci akce Růžový říjen pošlou obchody a gastro podniky Obchodního domu Zlín z každého říjnového nákupu korunu na transparentní účet ve prospěch Krajské nemocnice Tomáše Bati. „Mimo to mohou lidé přispět na účet nemocnice také přímo, a to platbou přes QR kód nebo převodem. Návštěvníky k tomu budeme motivovat informační kampaní v obchodní pasáži,“ uvedla manažerka Obchodního domu Zlín Soňa Ondřejová.

Už 1. října se navíc Obchodní dům symbolicky „převlékne“ do růžové barvy. Stejně jako loni bude budova ve večerním čase nasvícena do růžova díky společnosti ROBE Lighting, výrobci profesionální světelné techniky z Valašského Meziříčí. Nepřehlédnutelný vzhled si Obchodňák uchová po celý první říjnový týden.

Některé podniky v Obchodním domě také chystají speciální „růžové“ nabídky:

Bistrotéka Valachy připravila tematickou nabídku růžových vín „na skleničku“ a bude lákat na speciální edici laskonek, indiánků a dalších růžových dezertů. Růžové makronky, dortíky a další dezerty chystá i KAFE NA ROHU, které k tomu přidá i cappuccino s růžovou posypkou.

Bar 1931 bude míchat růžové drinky a láká také na dárek k láhvi růžového šampaňského, prodejna Víno To Go nabídne speciální růžová vína s akcí 3+1 zdarma.

Obchod Veselá veverka připravuje růžové balíčky plné zdravého mlsání (kvalitní oříšky, sušené ovoce), DM drogerie opět zřídí „růžový regál“ s vlastními produkty a kosmetikou, knihkupectví Dobrovský Beta koutek s „růžovou knihovnou“. Květinářství House Deco & Flower se postará o růžové květinové aranžmá v obchodní pasáži.

Akci podpoří také dva nejvýznamnější zlínské sportovní týmy – fotbalisté FC Trinity Zlín a hokejový klub PSG Berani Zlín, kteří Růžovému říjnu zasvětí doprovodný program jednoho z říjnových zápasů.

Více informací na www.obchodnidumzlin.cz/ruzovy-rijen

Zdá se, že používáte
nepodporovaný prohlížeč

Aby Vám tato webová stránka fungovala, potřebujete moderní podporovaný prohlížeč. Pokud používáte Windows 10, máte již nainstalovaný moderní prohlížeč Microsoft Edge, který můžete použít k zobrazení tohto webu.

Microsoft Edge Logo
Microsoft Edge

Moderní prohlížeč od společnosti Microsoft

Součást Windows 10
Mozilla Firefox Logo
Mozilla Firefox

Svobodný prohlížeč se zaměřením na soukromí

Google Chrome Logo
Google Chrome

Nejpoužívanější prohlížeč na světe od Googlu

KNTB logo Budoucnost Baťovky