Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

KNTB logo

Zlínská nemocnice spustila akci Daruj krev s Vitarem, na dárce v lednu čekají dárky

Akcí Daruj krev s VITARem zahájilo Hematologicko-transfúzní oddělení v Krajské nemocnici T. Bati ve Zlíně rok 2020. Každý, kdo sem přijde v průběhu ledna darovat krev, se může těšit na dárek v podobě vitamínů od této společnosti. 

„Dárců krve si velmi vážíme a dárky z naší produkce jim chceme za jejich ochotu poděkovat. Přitom věříme, že vitamíny, které vyrábíme, jim pomůžou odstartovat nový rok ve zdraví,“ prohlásil Vladimír Polášek, generální ředitel společnosti VITAR. „Vitamíny jsou pro naše dárce příjemným bonusem, za který VITARu děkujeme. Vážíme si toho, že se s námi tato společnost rozhodla spolupracovat,“ sdělila Jana Pelková, primářka Hematologicko-transfúzního oddělení krajské nemocnice.

Leden nebyl pro spolupráci vybrán náhodou. Jde o měsíc, během kterého nemocnice každoročně pociťuje nedostatek dárců krve. Řada z nich, často pod tlakem atmosféry Vánoc, chodí darovat v prosinci, další jsou vinou chladného počasí nachlazení či nemocní a na transfuzní stanici tak nemohou přijít. „Věříme, že akce Daruj krev s VITARem k nám přivede více dárců, než je v lednu obvyklé. Budeme za to opravdu rádi, protože krev je stále potřeba. Jsou operace, při kterých se jí spotřebuje i několik litrů. Chci proto poprosit, kdo z dárců může svou návštěvu naplánovat na leden, ať to udělá,“ vzkázala Jana Pelková.

Společnost VITAR vznikla v roce 1990 ve Zlíně. Vitaminy a další doplňky stravy nabízí v lékárnách i v běžné obchodní síti a vyváží je také do téměř 40 zemí světa. Dárci krve, kteří přijdou na „transfúzku“ ve Zlíně v lednu, dostanou balení vitamínů ihned po odběru. 

 
Zdá se, že používáte
nepodporovaný prohlížeč

Aby Vám tato webová stránka fungovala, potřebujete moderní podporovaný prohlížeč. Pokud používáte Windows 10, máte již nainstalovaný moderní prohlížeč Microsoft Edge, který můžete použít k zobrazení tohto webu.

Microsoft Edge Logo
Microsoft Edge

Moderní prohlížeč od společnosti Microsoft

Součást Windows 10
Mozilla Firefox Logo
Mozilla Firefox

Svobodný prohlížeč se zaměřením na soukromí

Google Chrome Logo
Google Chrome

Nejpoužívanější prohlížeč na světe od Googlu

KNTB logo Budoucnost Baťovky