Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím

ARCHIV TISKOVÝCH ZPRÁV

Zlínská nemocnice se opět připojí k Českému dni proti rakovině, kytičky nabídne v lékárnách

29.9.2020

Krajská nemocnice Tomáše Bati ve Zlíně se opět připojila k Českému dni proti rakovině, který letos kvůli jarní vlně koronaviru připadl netradičně na středu 30. září. Vzhledem k současné epidemiologické situaci a omezením souvisejícím s onemocněním COVID-19 ale tentokrát nebudou dobrovolníci v rámci veřejné sbírky prodávat kytičky v jejím areálu, zájemci si je ale budou moci koupit ve dvou nemocničních lékárnách v budovách 14 a 26, a to až do pátku 2. října 2020.

„Každoročně se snažíme podporovat tuto sbírku tím, že dobrovolníci mohou kytičky nabízet v celém areálu zlínské nemocnice. Aktuální epidemiologická situace ale takto organizovanou sbírku letos značně zkomplikovala a my jsme se proto rozhodli podpořit ji  tak, že kytičky nabídneme zájemcům v našich dvou lékárnách v nemocničním areálu. Zakoupit si je tam mohou od středy do pátku a rádi je obslouží právě naši lékárníci, kterým patří díky za tuto pomoc,“ uvedla Dana Gottvaldová z Oddělení komunikace a marketingu Krajské nemocnice Tomáše Bati ve Zlíně. 

Další informace k Českému dni proti rakovině lze nalézt na odkazu www.denprotirakovine.cz/letosni-sbirka/.  
 


Youtube Facebook Twitter Instagram LinkedIn