Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

KNTB logo

VÝTĚŽEK Z PRODEJE KNIH S LETECKÝMI FOTOGRAFIEMI KRAJE VĚNUJE NAKLADATELSTVÍ ZLÍNSKÉ NEMOCNICI

CBS Nakladatelství se rozhodlo věnovat veškerý výtěžek z prodeje knih leteckých fotografií Zlínského kraje ve prospěch Krajské nemocnice Tomáše Bati ve Zlíně. Tímto způsobem chce pomoci největšímu zdravotnickému zařízení v regionu zvládnout současnou komplikovanou situaci vyvolanou pandemií koronaviru. Finanční dar bude použitý na nákup ochranných zdravotních pomůcek.

Knihy leteckých fotografií si mohou zájemci zakoupit prostřednictvím e-shopu na odkazu www.cbs-cesko.cz/obchod. „Tento dárcovský prodej potrvá od 6. dubna až do 19. dubna letošního roku. Doufáme, že za tu dobu zvládneme vybrat zajímavou částku, která podpoří zdravotníky v první linii. Nesmírně si jejich práce vážíme, proto chceme alespoň touto cestou vyjádřit svá díky,“ prohlásila marketingová manažerka CBS Nakladatelství Edita Procházková. „Rozhodnutí CBS Nakladatelství podpořit zlínskou nemocnici si velmi vážíme. Jde o hezké gesto a další z důkazů, že v nepříznivé době si lidé umějí pomáhat,“ reagoval Radomír Maráček, předseda představenstev nemocnic Zlínského kraje. 

CBS Nakladatelství sídlí ve Zlíně a je vydavatelem edice knih leteckých fotografií Česko z nebe i originálních ručně malovaných map s více jak 15 lety zkušeností. Zařazeno bylo mezi desítku nejlepších firem Zlínského kraje. „I proto považuji za povinnost svou i celé firmy pomáhat tam, kde je to nyní nejvíce potřeba,“ sdělil Milan Paprčka, majitel společnosti. Více informací lze nalézt na webových stránkách CBS Nakladatelství www.cbs-cesko.cz/pomahame.    
 
Zdá se, že používáte
nepodporovaný prohlížeč

Aby Vám tato webová stránka fungovala, potřebujete moderní podporovaný prohlížeč. Pokud používáte Windows 10, máte již nainstalovaný moderní prohlížeč Microsoft Edge, který můžete použít k zobrazení tohto webu.

Microsoft Edge Logo
Microsoft Edge

Moderní prohlížeč od společnosti Microsoft

Součást Windows 10
Mozilla Firefox Logo
Mozilla Firefox

Svobodný prohlížeč se zaměřením na soukromí

Google Chrome Logo
Google Chrome

Nejpoužívanější prohlížeč na světe od Googlu

KNTB logo Budoucnost Baťovky