Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

KNTB logo

VIRTUÁLNÍ DERBY FOTBALISTŮ FASTAVU A SLOVÁCKA VYNESLO TŘI STA TISÍC KORUN PRO NEMOCNICE

Že dva dokážou vždy víc než jeden, je zkrátka známá věc. Nejinak tomu bylo v rámci společného charitativního projektu VIRTUÁLNÍ DERBY mezi FC FASTAV Zlín a 1.FC Slovácko se nám společnými silami podařilo vybrat 300 625 korun. Děkujeme všem našim fanouškům, přátelům a sponzorům za zapojení se do akce na podporu nemocnic ve Zlíně a Uherském Hradišti!

Charitativní projekt, který se nesl v duchu názvu Společně proti koronaviru, dospěl do svého finále. Virtuální derby, které připravily kluby FC FASTAV Zlín a 1.FC Slovácko odstartovalo poslední týden v dubnu, si dalo za cíl spojit všechny zlínské i slovácké fanoušky, příznivce obou měst, přátele dobrého fotbalu, ale i dobré věci. Po dobu deseti dní si všichni tito kupovali vstupenky na on-line portálu a vyvrcholením bylo virtuální derby mezi oběma kluby, které se odehrálo prostřednictvím portálu onlajny.com. 

Výtěžek virtuálního derby bude rozdělen rovným dílem mezi Krajskou nemocnici Tomáše Bati ve Zlíně a Uherskohradišťskou nemocnici. „Nemocnice ve Zlíně tento finanční dar využije na nákup druhého analyzátoru pro mikrobiologickou laboratoř, kde testujeme odebrané vzorky u pacientů s podezřením na covid-19. Uherskohradišťská nemocnice plánuje finance využít na nákup dalších ochranných pomůcek, jako nemocnice pro covid pozitivní pacienty má v této oblasti enormní spotřebu tohoto zdravotnického materiálu. Za tuto úžasnou pomoc oběma fotbalovým klubům i jejich fanouškům a podporovatelům velmi děkujeme, uspořádat virtuální derby byl skvělý nápad a my si tohoto vstřícného kroku velmi vážíme,“ vzkázal Radomír Maráček, předseda představenstev nemocnic Zlínského kraje.  

Všechny vstupenky zakoupené na virtuální derby jsou slosovatelné a fanoušci tak již mohou získat atraktivní ceny v podobě podepsaných dresů českých reprezentantů jako například Filipa Nováka, Ondřeje Čelůstky, Zdeňka Grygery, Michala Sadílka či Jakuba Jugase. Chybět nebudou i hodnotné poukazy od našich partnerů a celá řada dalších cen. Výherce budeme v průběhu týdne kontaktovat prostřednictví emailu, který zadali při nákupu virtuální vstupenky.

Charitativní vstupenky se prodávaly na portálu Colosseum Ticket, který se stal jedním z našich partnerů akce a prodej vstupenek zprostředkoval. 
Do projektu se zapojila řada našich dalších partnerů, kteří nám poskytli své služby bez nároku na honorář či za 50% poplatek. 

Děkujeme také všem společnostem, které do akce darovali nádherné hodnotné ceny, o které jste mohli skrze zakoupené vstupenky na Virtuální derby soutěžit. 

Speciální díky putuje do hráčských kabin obou klubů FC FASTAV Zlín a 1.FC Slovácko, které věnovali v součtu přes 100 tisíc korun. Polovina částky navíc od vítěze letošní e:LIGY Challenge (turnaj prvoligových fotbalistů ve videohře FIFA) slováckého brankáře Matouše Trmala. 
 
NEJVĚTŠÍ DÍKY PATŘÍ NAŠIM VĚRNÝM FANOUŠKŮM I VŠEM LIDEM, KTERÝM POMOC DRUHÝM NENÍ LHOSTEJNÁ A ZAPOJILI JSTE SE DO NAŠEHO CHARITATIVNÍHO DERBY!
 
SPOLEČNĚ PROTI KORONAVIRU, SPOLEČNĚ PRO DOBROU VĚC!

Převzato ze společné tiskové zprávy FC Fastav Zlín a 1. FC Slovácko
Zdá se, že používáte
nepodporovaný prohlížeč

Aby Vám tato webová stránka fungovala, potřebujete moderní podporovaný prohlížeč. Pokud používáte Windows 10, máte již nainstalovaný moderní prohlížeč Microsoft Edge, který můžete použít k zobrazení tohto webu.

Microsoft Edge Logo
Microsoft Edge

Moderní prohlížeč od společnosti Microsoft

Součást Windows 10
Mozilla Firefox Logo
Mozilla Firefox

Svobodný prohlížeč se zaměřením na soukromí

Google Chrome Logo
Google Chrome

Nejpoužívanější prohlížeč na světe od Googlu

KNTB logo Budoucnost Baťovky