Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

KNTB logo

V ZÁŘÍ OTEVŘEME NOVOU ŠKOLKU, VZKAZUJE ZLÍNSKÁ NEMOCNICE

První děti do firemní školky Krajské nemocnice Tomáše Bati ve Zlíně nastoupí již 1. září tohoto roku. Určena je především dětem zdravotníků. Své potomky do ní mohou přihlásit i rodiče, kteří v KNTB nepracují, ale zaujme je třináctihodinová otevírací doba školky, která navíc nabízí i víkendový provoz. V mateřské škole vzniknou dvě třídy, každá s maximální kapacitou 28 dětí. V současnosti je školka již ze tří čtvrtin zaplněna. 

„Zdravotnictví je časově značně náročný obor a mezi našimi zaměstnanci je o školku s prodlouženou pracovní dobou zájem. Pro děti stavíme zcela nové moderní prostory nedaleko areálu nemocnice, k dispozici budou mít veškeré potřebné zázemí. Předškolní výuku i navazující volnočasové aktivity, včetně zážitkové pedagogiky, budou zajišťovat zkušení učitelé mateřské školy a pedagogové volného času,“ sdělil Michal Filip, předseda představenstva KNTB.
Při tvorbě obsahu předškolního vzdělávání bude firemní mateřská škola plně využívat možností svého zřizovatele. Děti se tak budou moci seznámit se zdravotnickými tématy, například se stavbou lidského těla nebo s péčí o zdraví. Velký důraz bude školka klást na spolupráci s rodinami dětí, na podporu jejich individuálních schopností a dovedností a jejich rozvoj v kolektivu dětí. „Připravujeme spolupráci s řadou škol, s mnoha školskými zařízeními a organizacemi, například se Speciálně pedagogickým centrem Valašské Meziříčí, Domem dětí a mládeže Astra Zlín, zlínskou zoologickou zahradou, se složkami Integrovaného záchranného systému nebo třeba s Univerzitou Palackého v Olomouci,“ vyjmenovala Jiřina Kovářová, ředitelka firemní školky KNTB.
Školkovné bylo stanoveno na 3 000 korun za dítě měsíčně, ve skutečnosti jde ale o částku - po uplatnění slevy na dani – ve výši 1 734 korun, což znamená 58 korun za jeden den. Veškeré informace včetně možností přihlášení dětí do firemní mateřské školky zlínské nemocnice lze nalézt na odkazu https://www.kntb.cz/materska-skola-kntb. 
Na zřízení firemní mateřské školy získala „Baťovka“ dotaci 38 milionů korun od Ministerstva pro místní rozvoj ČR.  
Zdá se, že používáte
nepodporovaný prohlížeč

Aby Vám tato webová stránka fungovala, potřebujete moderní podporovaný prohlížeč. Pokud používáte Windows 10, máte již nainstalovaný moderní prohlížeč Microsoft Edge, který můžete použít k zobrazení tohto webu.

Microsoft Edge Logo
Microsoft Edge

Moderní prohlížeč od společnosti Microsoft

Součást Windows 10
Mozilla Firefox Logo
Mozilla Firefox

Svobodný prohlížeč se zaměřením na soukromí

Google Chrome Logo
Google Chrome

Nejpoužívanější prohlížeč na světe od Googlu

KNTB logo Budoucnost Baťovky