Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím

ARCHIV TISKOVÝCH ZPRÁV

V rámci Růžového října zve KNTB na přednášku o možnostech včasného záchytu karcinomu prsu

14.10.2021

Krajská nemocnice T. Bati ve Zlíně (KNTB) zve veřejnost na přednášku s názvem Možnosti včasného záchytu karcinomu prsu a jak dál... Uskuteční se v rámci projektu Růžový říjen v úterý 19. října v 18 hodin v Obchodním domě Zlín. 
„Včasná diagnóza výrazně zlepšuje šance na vyléčení rakoviny prsu. Osvěta je proto velmi důležitá,“ upozornila Michaela Zábojníková, lékařka onkologického centra, která přednášku povede. Dodala, že účastníci si vyslechnou také příběh konkrétní pacientky, která se s tímto onemocněním v Baťovce léčila. 
Přednáška je součástí Růžového října, projektu podporujícího boj s rakovinou prsu a s ním spojenou osvětu. Jeho pořadateli jsou Obchodní dům Zlín a KNTB, jejíž onkologické oddělení obdrží finanční výtěžek kampaně. „Z každého říjnového nákupu v zapojených gastro podnicích a prodejnách Obchodního domu putuje koruna na transparentní účet ve prospěch zlínské nemocnice. Mimo to mohou zájemci přispět na účet také přímo, a to platbou přes QR kód nebo převodem. Kartičku s číslem účtu obdrží v obchodech,“ vysvětlila princip podpory manažerka Obchodního domu Zlín Soňa Ondřejová.
Další informace o akcích Růžového října lze nalézt na www.obchodnidumzlin.cz/ruzovy-rijen.

Růžový říjen
 
Autor fotografie: Jsf Abb 


Youtube Facebook Twitter Instagram LinkedIn