Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

KNTB logo

V areálu KNTB fungují nové automaty na parkovné a regulační poplatky

V rámci úpravy parkovacího systému v areálu Krajské nemocnice T. Bati ve Zlíně došlo ke změnám závorového systému a výběru parkovacích poplatků v automatech. V té souvislosti je novinkou také platba regulačních poplatků ve stejných zařízeních.

 U stávajících závorových systémů v areálu Krajské nemocnice T. Bati byly doplněny vjezdové a výjezdové kamery. „To uvítají především pacienti a jejich doprovod, nyní totiž není nutné přikládat do výjezdového terminálu parkovací lístek, kamery dokážou přečíst registrační značku vozidla. Navíc jsme v areálu nemocnice doplnili další dva pokladní automaty, a to u budovy 31 a 48, aby nedocházelo k tlačenicím nebo kolizím u automatu při výjezdu z nemocnice do ulice Zálešná,“ popsal Ing. Bohumír Gottfried, náměstek pro provoz a bezpečnost Krajské nemocnice T. Bati.

V současné době je tak v nemocničním areálu v provozu celkem pět automatických pokladen, platit v nich lze hotově i kartou. Výše parkovného se nemění, parkování do 30 minut je zdarma, za každou další započatou půlhodinu řidič zaplatí 20 korun.

Novinkou je, že kromě platby za parkovné se mohou v automatických pokladnách hradit také regulační poplatky. Do konce května mohou pacienti regulační poplatky platit buď na nových místech nebo ještě v čekárnách u ambulancí (umožňují pouze hotovostní platbu), od června to bude možné již pouze u pěti automatických pokladen v areálu. Výše regulačního poplatku je 90 korun.

PROHLÉDNĚTE SI NAŠI GALERII

Zdá se, že používáte
nepodporovaný prohlížeč

Aby Vám tato webová stránka fungovala, potřebujete moderní podporovaný prohlížeč. Pokud používáte Windows 10, máte již nainstalovaný moderní prohlížeč Microsoft Edge, který můžete použít k zobrazení tohto webu.

Microsoft Edge Logo
Microsoft Edge

Moderní prohlížeč od společnosti Microsoft

Součást Windows 10
Mozilla Firefox Logo
Mozilla Firefox

Svobodný prohlížeč se zaměřením na soukromí

Google Chrome Logo
Google Chrome

Nejpoužívanější prohlížeč na světe od Googlu

KNTB logo Budoucnost Baťovky