Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

KNTB logo

Tiskové zprávy

 

Mgr. Dana Lipovská
Vedoucí oddělení komunikace a marketingu/tisková mluvčí
Tel.: 577 552 440
E-mail: dana.lipovska@bnzlin.cz

Zveme na Den otevřených dveří centrální sterilizace
 • 27. 05. 2024

ZVEME NA DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ CENTRÁLNÍ STERILIZACE

Centrální sterilizace Krajské nemocnice T. Bati ve Zlíně pořádá vůbec poprvé den otevřených dveří. V úterý 28. května bude možné se v několika časech podívat do prostor, které zůstávají pro běžnou veřejnost nedostupné.

KNTB získala statut centra vysoce specializované spondylochirurgické péče
 • 23. 05. 2024

KNTB ZÍSKALA STATUT CENTRA VYSOCE SPECIALIZOVANÉ SPONDYLOCHIRURGICKÉ PÉČE

Krajská nemocnice T. Bati ve Zlíně získala statut centra vysoce specializované spondylochirurgické péče. Zařazení nemocnice do sítě spondylochirurgických center znamená zachování kontinuity poskytované komplexní péče o pacienty s onemocněními a úrazy páte

Krajská nemocnice T. Bati opět získala nové monitory dechu
 • 14. 05. 2024

KRAJSKÁ NEMOCNICE T. BATI OPĚT ZÍSKALA NOVÉ MONITORY DECHU

Děti, narozené v Krajské nemocnici T. Bati ve Zlíně, bude „hlídat“ dalších 28 nových monitorů dechu v celkové hodnotě 70 tisíc korun. Novorozenecké oddělení KNTB je získalo již tradičně od Nadace Křižovatka.

KNTB úspěšně obhájila certifikát kvality a bezpečí SAK
 • 09. 05. 2024

KNTB ÚSPĚŠNĚ OBHÁJILA CERTIFIKÁT KVALITY A BEZPEČÍ SAK

Krajská nemocnice T. Bati ve Zlíně prošla komplexním auditem Spojené akreditační komise (SAK) a získala tak certifikát, který deklaruje bezpečí a kvalitu poskytované péče. Provedení auditu je pro zdravotnická zařízení dobrovolné, jeho pravidelné absolvová

V areálu KNTB fungují nové automaty na parkovné a regulační poplatky
 • 09. 05. 2024

V AREÁLU KNTB FUNGUJÍ NOVÉ AUTOMATY NA PARKOVNÉ A REGULAČNÍ POPLATKY

V rámci úpravy parkovacího systému v areálu Krajské nemocnice T. Bati ve Zlíně došlo ke změnám závorového systému a výběru parkovacích poplatků v automatech. V té souvislosti je novinkou také platba regulačních poplatků ve stejných zařízeních.

KNTB obdržela dotaci téměř 50 milionů korun na revitalizaci rehabilitace
 • 06. 05. 2024

KNTB OBDRŽELA DOTACI TÉMĚŘ 50 MILIONŮ KORUN NA REVITALIZACI REHABILITACE

Krajská nemocnice T. Bati získala dotaci v hodnotě 49 500 000 Kč na revitalizaci rehabilitačního oddělení. Projekt „Rozvoj rehabilitační péče Krajské nemocnice T. Bati, a. s.“ je financován Evropskou unií z Nástroje pro oživení a odolnost prostřednictvím

Konference o paliativní péči se zúčastnilo téměř 300 odborníků
 • 26. 04. 2024

KONFERENCE O PALIATIVNÍ PÉČI SE ZÚČASTNILO TÉMĚŘ 300 ODBORNÍKŮ

Podpůrný a paliativní tým Krajské nemocnice T. Bati ve Zlíně uspořádal 25. dubna již potřetí konferenci nazvanou Paliativní péče v nemocnici. Hlavním tématem akce byla integrace paliativní péče do každodenní medicínské praxe.

V KNTB začala fungovat ambulance klinické logopedie pro neonatologii
 • 04. 04. 2024

V KNTB ZAČALA FUNGOVAT AMBULANCE KLINICKÉ LOGOPEDIE PRO NEONATOLOGII

Pro laika je asi nepředstavitelné, jak by mohl logoped pracovat s batolaty, novorozenci nebo předčasně narozenými dětmi. Na Novorozeneckém oddělení Krajské nemocnice T. Bati ve Zlíně řeší logopedové v nové ambulanci u těchto dětí problémy s orofaciální ob

Operatéři v KNTB provedli již 100 robotických operací
 • 20. 03. 2024

OPERATÉŘI V KNTB PROVEDLI JIŽ 100 ROBOTICKÝCH OPERACÍ

Robotické operace v Krajské nemocnici T. Bati ve Zlíně získávají na oblibě nejen u samotných operatérů, ale také u pacientů. První operace s robotickým operačním systémem DaVinci se uskutečnila začátkem října loňského roku a provedli ji lékaři urologickéh

Dialyzovaní pacienti mají v KNTB modernější prostory
 • 19. 03. 2024

DIALYZOVANÍ PACIENTI MAJÍ V KNTB MODERNĚJŠÍ PROSTORY

Po necelém roce prací byla dokončena modernizace hemodialyzační stanice v Krajské nemocnici T. Bati ve Zlíně. Pacienti i zdravotníci tak získávají velmi moderní zázemí, rozšiřují se také některé nabízené služby a počet lůžek.

KNTB otvírá Poradnu pro pozůstalé
 • 15. 03. 2024

KNTB OTVÍRÁ PORADNU PRO POZŮSTALÉ

V Krajské nemocnici T. Bati ve Zlíně vznikne nově Poradna pro pozůstalé. Poradci jsou členy Podpůrného a paliativního týmu KNTB, poradenství bude poskytováno na základě předchozí domluvy a bezplatně.

Přijďte si nechat vyšetřit oči v rámci Světového týdne glaukomu
 • 07. 03. 2024

PŘIJĎTE SI NECHAT VYŠETŘIT OČI V RÁMCI SVĚTOVÉHO TÝDNE GLAUKOMU

V rámci Světového týdne glaukomu, který letos připadá na 10. až 16. března, nabízejí zdravotníci Očního oddělení Krajské nemocnice T. Bati ve Zlíně ve středu 13. března v čase 14:30-16:30 hodin preventivní bezplatné screeningové měření nitroočního tlaku b

Zdá se, že používáte
nepodporovaný prohlížeč

Aby Vám tato webová stránka fungovala, potřebujete moderní podporovaný prohlížeč. Pokud používáte Windows 10, máte již nainstalovaný moderní prohlížeč Microsoft Edge, který můžete použít k zobrazení tohto webu.

Microsoft Edge Logo
Microsoft Edge

Moderní prohlížeč od společnosti Microsoft

Součást Windows 10
Mozilla Firefox Logo
Mozilla Firefox

Svobodný prohlížeč se zaměřením na soukromí

Google Chrome Logo
Google Chrome

Nejpoužívanější prohlížeč na světe od Googlu

KNTB logo Budoucnost Baťovky