Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

KNTB logo

Tiskové zprávy

 

Mgr. Dana Lipovská
Vedoucí oddělení komunikace a marketingu/tisková mluvčí
Tel.: 577 552 440
E-mail: dana.lipovska@bnzlin.cz

V KNTB začala fungovat ambulance klinické logopedie pro neonatologii
 • 04. 04. 2024

V KNTB ZAČALA FUNGOVAT AMBULANCE KLINICKÉ LOGOPEDIE PRO NEONATOLOGII

Pro laika je asi nepředstavitelné, jak by mohl logoped pracovat s batolaty, novorozenci nebo předčasně narozenými dětmi. Na Novorozeneckém oddělení Krajské nemocnice T. Bati ve Zlíně řeší logopedové v nové ambulanci u těchto dětí problémy s orofaciální ob

Operatéři v KNTB provedli již 100 robotických operací
 • 20. 03. 2024

OPERATÉŘI V KNTB PROVEDLI JIŽ 100 ROBOTICKÝCH OPERACÍ

Robotické operace v Krajské nemocnici T. Bati ve Zlíně získávají na oblibě nejen u samotných operatérů, ale také u pacientů. První operace s robotickým operačním systémem DaVinci se uskutečnila začátkem října loňského roku a provedli ji lékaři urologickéh

Dialyzovaní pacienti mají v KNTB modernější prostory
 • 19. 03. 2024

DIALYZOVANÍ PACIENTI MAJÍ V KNTB MODERNĚJŠÍ PROSTORY

Po necelém roce prací byla dokončena modernizace hemodialyzační stanice v Krajské nemocnici T. Bati ve Zlíně. Pacienti i zdravotníci tak získávají velmi moderní zázemí, rozšiřují se také některé nabízené služby a počet lůžek.

KNTB otvírá Poradnu pro pozůstalé
 • 15. 03. 2024

KNTB OTVÍRÁ PORADNU PRO POZŮSTALÉ

V Krajské nemocnici T. Bati ve Zlíně vznikne nově Poradna pro pozůstalé. Poradci jsou členy Podpůrného a paliativního týmu KNTB, poradenství bude poskytováno na základě předchozí domluvy a bezplatně.

Přijďte si nechat vyšetřit oči v rámci Světového týdne glaukomu
 • 07. 03. 2024

PŘIJĎTE SI NECHAT VYŠETŘIT OČI V RÁMCI SVĚTOVÉHO TÝDNE GLAUKOMU

V rámci Světového týdne glaukomu, který letos připadá na 10. až 16. března, nabízejí zdravotníci Očního oddělení Krajské nemocnice T. Bati ve Zlíně ve středu 13. března v čase 14:30-16:30 hodin preventivní bezplatné screeningové měření nitroočního tlaku b

Nová ambulance klinické farmacie v KNTB
 • 05. 03. 2024

NOVÁ AMBULANCE KLINICKÉ FARMACIE V KNTB

V Krajské nemocnici T. Bati ve Zlíně začala fungovat ambulance klinické farmacie. Ambulance poskytuje odborné poradenství v oblasti lékové péče pacientům i lékařům.

V KNTB vznikl intervenční tým pro příbuzné a blízké pacientů
 • 01. 03. 2024

V KNTB VZNIKL INTERVENČNÍ TÝM PRO PŘÍBUZNÉ A BLÍZKÉ PACIENTŮ

V Krajské nemocnici T. Bati ve Zlíně začíná od března fungovat intervenční tým. Speciálně vyškolení zdravotníci včetně psychologa se – zjednodušeně řečeno – budou věnovat příbuzným a blízkým pacientů v akutních stresových situacích.

KNTB a ICRC vydávají edukační brožuru pro pacienty po cévní mozkové příhodě
 • 15. 02. 2024

KNTB A ICRC VYDÁVAJÍ EDUKAČNÍ BROŽURU PRO PACIENTY PO CÉVNÍ MOZKOVÉ PŘÍHODĚ

Na základě nové spolupráce Krajské nemocnice T. Bati ve Zlíně a Mezinárodního centra klinického výzkumu FNUSA a LF MU byla koncem roku 2023 vydána brožura pro pacienty po cévní mozkové příhodě (CMP). Průvodce cévní mozkovou příhodou pro pacienta a rodinu

Zlínská porodnice a Nedoklubko vyvinuli NedoVak
 • 14. 02. 2024

ZLÍNSKÁ PORODNICE A NEDOKLUBKO VYVINULI NEDOVAK

NedoVak je – jak název napovídá – bezpečný „vak“ pro nedonošené děti. V loňském roce ho vyvinula Radka Divoká z neziskové organizace Nedoklubko spolu se sestrami a lékaři na Neonatologickém oddělení v Krajské nemocnici T. Bati ve Zlíně.

KNTB navštívil pomocný biskup a požehnal knížce pro pacienty
 • 13. 02. 2024

KNTB NAVŠTÍVIL POMOCNÝ BISKUP A POŽEHNAL KNÍŽCE PRO PACIENTY

Krajskou nemocnici T. Bati ve Zlíně navštívil u příležitosti Světového dne nemocných Mons. Antonín Basler, pomocný biskup, generální vikář a kancléř v Arcidiecézi olomoucké. Kromě dalších hostů z olomoucké arcidiecéze nechyběl také děkan zlínské farnosti

Lékaři z interny a urgentu KNTB uspořádali workshop pro mediky
 • 09. 02. 2024

LÉKAŘI Z INTERNY A URGENTU KNTB USPOŘÁDALI WORKSHOP PRO MEDIKY

Workshop nazvaný „POCUS“ (tedy Point-Of-Care-UltraSound, česky Ultrazvuk u lůžka pacienta) byl zaměřen na použití ultrazvuku v každodenním provozu v rámci péče o pacienta. Zúčastnilo se ho 15 mediků, konkrétně studentů posledních ročníků studia všeobecnéh

Urgentní příjem v nemocnici nadužívá až 20 procent lidí
 • 06. 02. 2024

URGENTNÍ PŘÍJEM V NEMOCNICI NADUŽÍVÁ AŽ 20 PROCENT LIDÍ

Lidé stále častěji nadužívají urgentní příjmy v nemocnicích. Konkrétně v Krajské nemocnici T. Bati je to podle lékařů zhruba 20 procent příchozích. Čím menší problém, tím větší arogance – i to popisují sloužící zdravotníci.

Zdá se, že používáte
nepodporovaný prohlížeč

Aby Vám tato webová stránka fungovala, potřebujete moderní podporovaný prohlížeč. Pokud používáte Windows 10, máte již nainstalovaný moderní prohlížeč Microsoft Edge, který můžete použít k zobrazení tohto webu.

Microsoft Edge Logo
Microsoft Edge

Moderní prohlížeč od společnosti Microsoft

Součást Windows 10
Mozilla Firefox Logo
Mozilla Firefox

Svobodný prohlížeč se zaměřením na soukromí

Google Chrome Logo
Google Chrome

Nejpoužívanější prohlížeč na světe od Googlu

KNTB logo Budoucnost Baťovky