Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

KNTB logo

TĚŽKO UVĚŘITELNÝ LOS PŘISOUDIL MUDŘÍKŮM OPĚT DRUHÉ MÍSTO V KAMPANI DO PRÁCE NA KOLE

Los rozhodl, že jsou opět druhé. Těžko uvěřitelná náhoda potkala Dagmar Studýnkovou a Adélu Maňákovou, lékařky Krajské nemocnice Tomáše Bati ve Zlíně, při vyhlašování výsledků letošní motivační kampaně Do práce na kole. Stejně jako v roce 2019 měly šanci na vítězství v kategorii Týmová pravidelnost. A stejně jako loni los rozhodl, že skončily druhé.

„Co se stalo je zvláštní. Ale bereme to s humorem. Možná prostě máme štěstí v lásce,“ okomentovala výsledek losování Dagmar Studýnková.
Šanci na vítězství v kategorii Týmová pravidelnost mělo letos 35 týmů soutěžících ze Zlína a Otrokovic, o 13 více než loni. Během května totiž jejich členové nepoužili k dopravě do zaměstnání ani jednou dopravní prostředek s motorem. Organizátoři z projektu Auto*Mat Praha tyto situace řeší losováním. „Nevěřily jsme, že bychom mohly být znovu druhé. A hned poté jsme nevěřily, že nám vítězství zase proklouzlo mezi prsty,“ vzpomínala s úsměvem na vyhlášení výsledků Adéla Maňáková. 

Vyhrát se pokusí lékařky ze Zlína, které v kampani startují pod názvem Mudříci, hned v příštím roce. Už proto, že jsou pokaždé velmi blízko. Při svých čtyřech účastech dosáhly v Týmové pravidelnosti třikrát na druhé místo, jednou byly třetí. A věří, že za rok se bude soutěžit opět za normálních podmínek neovlivněných koronavirem. „Letos to bylo opravdu jiné. Ale na jiný pracovní režim i roušky jsme si rychle zvykly. Účast v soutěži nám tato opatření nijak nezkomplikovala. Ostatně, my na kole nebo koloběžce jezdíme do práce pořád, i mimo tuto kampaň,“ konstatovala Dagmar Studýnková. 

Zaměstnanci krajské nemocnice byli letos velmi aktivními účastníky kampaně, kromě Mudříků je jí zúčastnily další tři týmy. Početné zastoupení měla i Uherskohradišťská nemocnice, za kterou soutěžily tři týmy. Dva z nich měly, stejně jako Mudříci, šanci stát se celkovým vítězem kategorie Týmová pravidelnost, ale ani jim los nepřál. „Sice jsme žádnou cenu nevyhrály, ale těší nás účast a v jízdě na kole do práce budeme i nadále pokračovat,“ vzkázaly i za své kolegy Pavla a Lenka z týmu s názvem Uherskohradišťská nemocnice.
Zdá se, že používáte
nepodporovaný prohlížeč

Aby Vám tato webová stránka fungovala, potřebujete moderní podporovaný prohlížeč. Pokud používáte Windows 10, máte již nainstalovaný moderní prohlížeč Microsoft Edge, který můžete použít k zobrazení tohto webu.

Microsoft Edge Logo
Microsoft Edge

Moderní prohlížeč od společnosti Microsoft

Součást Windows 10
Mozilla Firefox Logo
Mozilla Firefox

Svobodný prohlížeč se zaměřením na soukromí

Google Chrome Logo
Google Chrome

Nejpoužívanější prohlížeč na světe od Googlu

KNTB logo Budoucnost Baťovky