Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

KNTB logo

Testování covid 19

Testování veřejnosti na onemocnění covid-19

Na odběrovém místě bude po zájemcích o testování požadováno:
• průkaz zdravotní pojišťovny

OBJEDNÁNÍ:  Před návštěvou odběrového místa JE NUTNÉ SE PŘEDEM OBJEDNAT na konkrétní datum a čas, objednat on-line se můžete ZDE.

Odběrové místo se nachází ve 21. pavilonu u dětských ambulancí. (NAVIGOVAT)

PROVOZ ODBĚROVÉHO MÍSTA: 

PONDĚLÍ - 07.00 hodin - 15.00 hodin (12.00 - 12.30 polední přestávka)
ÚTERÝ - 11.00 hodin - 17.00 hodin
STŘEDA - 07.00 hodin - 15.00 hodin (12.00 - 12.30 polední přestávka)
ČTVRTEK - 07.00 hodin - 11.00 hodin
PÁTEK - 07.00 hodin - 11.00 hodin
SOBOTA - zavřeno
NEDĚLE - zavřeno

17.11.2022 odběrové místo zavřeno

Dodání výsledku by mělo být vždy nejpozději do 48 hodin od odběru. 

PLATBA ZA TEST: Cena za odběr PCR na onemocnění koronavirem je 850 korun a ANTIGENNÍ test 200 korun. Cena je v souladu s Věstníkem MZ ČR č. 13/2021.

Platba je možná pouze bezhotovostně kartou prostřednictvím terminálu přímo v odběrovém místě.

SDĚLENÍ VÝSLEDKU TESTU: Výsledek testu a certifikát mají žadatelé - samoplátci k dispozici do 48 hodin a je možné si je osobně vyzvednout na Oddělení lékařské mikrobiologie v budově č. 22 (v pracovní dny od 8.00 do 18.30 hodin nebo v sobotu od 7.00 do 11.00 hodin) nebo bude zaslán na Vámi uvedený e-mail.

Certifikát k provedenému testu lze stáhnout na portálu ocko.uzis.cz. Výsledek negativního testu bývá dostupný po obdržení výsledku z laboratoře. Certifikát o prodělaném onemocnění, tedy pozitivní výsledek PCR testu nebo pozitivní výsledek antigenního testu provedeného zdravotnickým pracovníkem u osoby s příznaky, je na portálu k dispozici 11. den od odběru.

Zdá se, že používáte
nepodporovaný prohlížeč

Aby Vám tato webová stránka fungovala, potřebujete moderní podporovaný prohlížeč. Pokud používáte Windows 10, máte již nainstalovaný moderní prohlížeč Microsoft Edge, který můžete použít k zobrazení tohto webu.

Microsoft Edge Logo
Microsoft Edge

Moderní prohlížeč od společnosti Microsoft

Součást Windows 10
Mozilla Firefox Logo
Mozilla Firefox

Svobodný prohlížeč se zaměřením na soukromí

Google Chrome Logo
Google Chrome

Nejpoužívanější prohlížeč na světe od Googlu

KNTB logo