Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

KNTB logo

SKVĚLÁ PRÁCE! PRIMÁŘI TOMÁŠI GABRHELÍKOVI A KOLEKTIVU ARIM ZLÍNSKÉ NEMOCNICE PODĚKOVALI ČLENOVÉ LETECKÉHO KLUBU

Velké háčkované srdce, kniha o 11. stíhacím pluku Žatec, hrnek s leteckou tématikou… a především velké osobní poděkování! Práci a výsledky Tomáše Gabrhelíka, primáře ARIM Krajské nemocnice Tomáše Bati ve Zlíně a krajského koordinátora intenzivní péče ve Zlínském kraji ocenili členové respektovaného Leteckého klubu gen. Karla Mrázka, DFC, DSO v Milovicích. Má podle nich, společně se svým kolektivem spolupracovnic a spolupracovníků, značný podíl na tom, že se zlínská nemocnice, ale i další zdravotnická zařízení v regionu dokázala úspěšně vyrovnat s vlnami pandemie onemocnění covid-19 a i v komplikovaných podmínkách poskytovala pacientům špičkovou péči.

„Náš klub je trošku jiný než ostatní letecké kluby a v době řádění covidu, zejména té první vlny, jsme podporovali různé projekty tak, jak jsme mohli. Šili jsme roušky, zajistili dodávku ochranných štítů do nemocnic a podobně. Také jsme pečlivě sledovali, jak se daří v různých krajích s koronavirem bojovat. Ve Zlínském kraji jste měli opakovaně velmi obtížnou situaci, vždy jste si s ní ale dokázali poradit. Velkou zásluhu na tom má právě primář Tomáš Gabrhelík se svým kolektivem, a proto si od nás zaslouží velké poděkování,“ vysvětlila iniciativu milovického Leteckého klubu gen. Karla Mrázka, DFC, DSO jeho členka Vlastimila Dvořáková, která Tomáši Gabrhelíkovi poděkování předala. Dodala, že upomínkové předměty věnovalo Letecké muzeum Korea - Merkur.
Tomáše Gabrhelíka poděkování od leteckého klubu překvapilo a také dojalo. „Je to krásné gesto a jsem za něj vděčný. Celý můj tým si tohle poděkování zaslouží, stejně jako všichni zdravotníci, kteří se starali během covidové pandemie o pacienty. Odvedli a stále odvádějí skvělou práci, která je společnosti velice prospěšná,“ vyjádřil se Tomáš Gabrhelík. 
Zlínský kraj, stejně jako ostatní regiony České republiky, zažil hned několik vln onemocnění covid-19, během kterých rychle vzrůstaly počty pacientů. Nejhorší byly situace na podzim loňského roku a poté letos v lednu, kdy se v „Baťovce“ léčilo najednou cca 200 lidí s nemocí vyvolanou novým typem koronaviru, z nichž několik desítek vyžadovalo intenzívní péči. Aktuálně se zde léčí s tímto onemocněním jen jednotliví pacienti a nemocnice se tak mohla vrátit k běžnému režimu. 
Letecký klub gen. Karla Mrázka, DFC, DSO je nezávislá nezisková a dobrovolná profesní organizace, sdružující osoby, které svojí profesí, zaměřením, činností nebo zájmem jsou spojeny s letectvím nebo parašutismem. V současné době se členská základna skládá z bývalých i současných vojenských letců a příslušníků pozemního personálu, ale také z civilních a sportovních pilotů a příznivců. Více informací lze nalézt na webu https://odbocka30.webnode.cz/.
Zdá se, že používáte
nepodporovaný prohlížeč

Aby Vám tato webová stránka fungovala, potřebujete moderní podporovaný prohlížeč. Pokud používáte Windows 10, máte již nainstalovaný moderní prohlížeč Microsoft Edge, který můžete použít k zobrazení tohto webu.

Microsoft Edge Logo
Microsoft Edge

Moderní prohlížeč od společnosti Microsoft

Součást Windows 10
Mozilla Firefox Logo
Mozilla Firefox

Svobodný prohlížeč se zaměřením na soukromí

Google Chrome Logo
Google Chrome

Nejpoužívanější prohlížeč na světe od Googlu

KNTB logo Budoucnost Baťovky