Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

KNTB logo

SETKÁNÍ S PREMIÉREM ANDREJEM BABIŠEM NABÍDLO ŘADU DŮLEŽITÝCH TÉMAT

Očkování proti onemocnění covid-19, možné vytvoření sítě páteřních nemocnic přímo řízených státem, nebo investice v Krajské nemocnici T. Bati ve Zlíně (KNTB). Řadu témat nabídlo setkání zdravotníků a představitelů KNTB, Zdravotnické záchranné služby Zlínského kraje a Krajské hygienické stanice Zlínského kraje s premiérem Andrejem Babišem, poslanci PS Parlamentu ČR, zástupci Zlínského kraje a města Zlína. 

Možnost vyslechnout si názory českého předsedy vlády zaujala řadu lidí. Sál v prostorách Zdravotnické záchranné služby Zlínského kraje, kde se setkání uskutečnilo, byl zcela plný. „Využil jsem této možnosti a pana premiéra se zeptal, zda Vláda České republiky připravuje páteřní síť nemocnic přímo řízených státem,“ sdělil Michal Filip, ředitel KNTB. Andrej Babiš přiznal, že zdravotnictví je ve své současné podobě decentralizované a osobně to vnímá jako problém, který je potřeba řešit. „Ale naši lékaři a sestry jsou skvělí,“ vzkázal. 
Velký prostor dostalo téma očkování proti onemocnění covid-19. Andrej Babiš oznámil, že stát již brzy spustí velkou kampaň, která se má pokusit váhající veřejnost přesvědčit o tom, že nechat se naočkovat je velmi důležité. „Nikdo už nechce zažít další lockdown, zavřené školy. Tomu může očkování významně napomoci,“ prohlásil premiér. Dodal ale také, že v České republice očkování proti onemocnění covid-19 nebude povinné.
KNTB začala s očkováním proti onemocnění covid-19 v pondělí 4. ledna 2021, hned po obdržení prvních dávek vakcíny. Očkovací centrum zřídila ve svém areálu, kde se podařilo aplikovat 32 tisíc dávek. Následně ve spolupráci se Zlínským krajem a hokejovým klubem PSG Berani Zlín otevřela Velkokapacitní očkovací centrum v PSG aréně, kde se až do 15. srpna, kdy ukončilo provoz, podařilo aplikovat více než 100 tisíc dávek. Nyní realizuje očkování opět ve svém areálu, konkrétně v 1. pavilonu. Více informací na   https://www.kntb.cz/o-ockovani-ve-zlinske-nemocnici-maji-lide-zajem.
Na setkání s premiérem se otevřelo také téma zásadních investic v krajské nemocnici. „Budeme stavět novou budovu interny a také nový urgentní příjem. Aktuálně připravujeme veřejnou soutěž, ze které vzejde projektant,“ sdělil hejtman Radim Holiš. Zlínský kraj je zakladatelem a jediným akcionářem KNTB.  
Zdá se, že používáte
nepodporovaný prohlížeč

Aby Vám tato webová stránka fungovala, potřebujete moderní podporovaný prohlížeč. Pokud používáte Windows 10, máte již nainstalovaný moderní prohlížeč Microsoft Edge, který můžete použít k zobrazení tohto webu.

Microsoft Edge Logo
Microsoft Edge

Moderní prohlížeč od společnosti Microsoft

Součást Windows 10
Mozilla Firefox Logo
Mozilla Firefox

Svobodný prohlížeč se zaměřením na soukromí

Google Chrome Logo
Google Chrome

Nejpoužívanější prohlížeč na světe od Googlu

KNTB logo Budoucnost Baťovky