Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

KNTB logo

Růžový říjen vyvrcholí podporou zlínských fotbalistů

Růžový říjen vyvrcholí podporou zlínských fotbalistů

Akce Růžový říjen, kterou stejně jako v loňském roce organizuje Obchodní dům Zlín ve spolupráci s Krajskou nemocnicí T. Bati, jede naplno až do konce října. Růžová barva se stala symbolem boje proti rakovině prsu, cílem všech aktivit je především upozornit na prevenci, díky níž se mohou onkologická onemocnění začít léčit včas a tudíž úspěšně. Počet nových onkologických pacientů se totiž neustále zvyšuje. V roce 2020 jich ve Zlíně přibylo 1200, v loňském roce 1300. Posouvá se i věk, dříve to byli lidé 75 let a výše, nyní je onkologických onemocnění nejvíce ve věkové kategorii 50 až 60 let.

Růžový říjen je v plném běhu, a ještě ho čeká zajímavé finále! V rámci akce Růžový říjen posílají obchody a gastro podniky Obchodního domu Zlín z každého říjnového nákupu jednu korunu na transparentní účet ve prospěch Onkologického oddělení Krajské nemocnice T. Bati ve Zlíně. Mimo to mohou lidé přispět na účet nemocnice také přímo, a to platbou přes QR kód nebo převodem. Podrobnější informace včetně QR kódu najdou na www.obchodnidumzlin.cz/ruzovy-rijen.

Do akce se zapojili i zlínští sportovci. Hokejový tým PSG Berani Zlín pošle na transparentní účet zlínské nemocnice pět korun z každé prodané vstupenky ze zápasu, který se uskutečnil 15. října, na Aukru také stále probíhají aukce vybavení hokejistů.

Pomáhat budou i zlínští fotbalisté, a to již tuto sobotu 29. října od 18 hodin, kdy se odehraje utkání FC TRINITY Zlín s týmem FC Viktoria Plzeň. Z každé prodané vstupenky poputuje 10 korun na podporu zlínské onkologie. A to není zdaleka všechno – letos klub FC TRINITY Zlín akci podpoří ještě více. Speciálně na zápas s Plzní obléknou hráči speciální dresy v barvách a s prvky projektu Růžový říjen a odehrají v nich celé utkání. Dresy se následně ve spolupráci s Obchodním domem Zlín a portálem slevici.cz budou dražit. Celý výtěžek z dražby opět připadne Onkologickému oddělení Krajské nemocnice T. Bati ve Zlíně. Aktuální informace bude klub FC TRINITY Zlín zveřejňovat na svých webových stránkách https://www.fctrinityzlin.cz/  a sociálních sítích.

V loňském roce díky výtěžku Růžového října ve výši 115 tisíc 606 korun zakoupilo zlínské onkologické oddělení ultrazvuk na zavádění nitrožilních vstupů. Letos zatím neznámá částka poputuje na vybavení nové onkologické ambulance.

Zdá se, že používáte
nepodporovaný prohlížeč

Aby Vám tato webová stránka fungovala, potřebujete moderní podporovaný prohlížeč. Pokud používáte Windows 10, máte již nainstalovaný moderní prohlížeč Microsoft Edge, který můžete použít k zobrazení tohto webu.

Microsoft Edge Logo
Microsoft Edge

Moderní prohlížeč od společnosti Microsoft

Součást Windows 10
Mozilla Firefox Logo
Mozilla Firefox

Svobodný prohlížeč se zaměřením na soukromí

Google Chrome Logo
Google Chrome

Nejpoužívanější prohlížeč na světe od Googlu

KNTB logo Budoucnost Baťovky