Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

KNTB logo

RŮŽOVÝ ŘÍJEN PODPOŘÍ BOJ S RAKOVINOU PRSU A NABÍDNE SPOUSTU AKCÍ

Podpořte zlínskou onkologii! Říjen je již tradičně zasvěcen akcím, které podporují boj s rakovinou prsu a s tím spojenou osvětu. Letos se do kampaně, jejímž neodmyslitelným symbolem se po celém světě stala růžová stužka, zapojí také Obchodní dům Zlín. Výtěžek z akce Růžový říjen obdrží onkologické oddělení Krajské nemocnice Tomáše Bati ve Zlíně (KNTB), které ho použije na pořízení ultrazvuku na zavádění nitrožilních vstupů, jenž usnadní podávání léčby a výživy pacientům.
„Moc si této iniciativy vážíme. Každá akce, která podporuje boj s rakovinou, má smysl. Některou z forem rakoviny onemocní v České republice v průběhu života každý třetí člověk. Rakovina prsu patří u žen mezi nejčastější a mezi nejzhoubnější. Podpora výzkumů, dalších možností léčby i investice do stávajících onkologických center jsou proto velmi důležité.  O onkologických onemocněních a jejich screeningu by se mělo co nejvíce mluvit, protože včasný záchyt rakoviny může pomoci zachránit mnoho životů,“ vzkázala Markéta Pospíšková, primářka onkologického oddělení Baťovky.
V rámci nadcházející akce věnuje Obchodní dům Zlín z každého říjnového nákupu, který se uskuteční v jeho prodejnách, korunu na transparentní účet ve prospěch KNTB. „Mimo tuto možnost budou moci zájemci přispět na účet také přímo, a to platbou přes QR kód nebo převodem,“ sdělila manažerka Obchodního domu Zlín Soňa Ondřejová.
Růžový říjen doprovodí řada aktivit. Tou nejviditelnější bude nasvícení budovy Obchodního domu na růžovo ve spolupráci se společností ROBE Lighting, výrobcem profesionální světelné techniky z Valašského Meziříčí, a to po celý první týden od 1. do 7. října. „V den zahájení, tedy 1. října, jste také zváni od šesti hodin večer na úvodní happening ve spolupráci s Radiem Zlín, který doprovodí světelná show a hudební vystoupení,“ doplnila Soňa Ondřejová. 
Program nabídne také filmové projekce ve spolupráci s KofoKinem v Galerii Desítka, nebo přednášky na témata související s rakovinou, které zrealizuje Baťovka. Jejich termíny i místa konání budou zveřejněny v nejbližších dnech. 
Některé podniky v Obchodním domě chystají na říjen speciální „růžové“ nabídky, například:
 • Bistrotéka Valachy: Růžové menu o 3 chodech, růžová vína
 • Bar 1931: Růžové menu a koktejly
 • DM drogerie: akce na růžové laky na nehty
 • House Deco&Flowers: růžové květiny
 • La Formaggeria Gran Moravia: růžové prosecco za akční cenu
 • Knihkupectví Dobrovský Beta: „Růžová knihovna“
 • Značkové prádlo: Post-surgery podprsenka DIM pro ženy po operaci
 • Fyziogarden: Masáž 80 minut za cenu 50 
Více informací na www.obchodnidumzlin.cz/ruzovy-rijen.   
V souvislosti s nadcházející akcí apeluje KNTB na veřejnost, aby se snažila co nejvíce eliminovat hrozbu onemocnění, ať již rakovinou nebo jinou chorobou. Důležité je proto:
 • Provádějte samovyšetření prsů a varlat!
 • Prohlížejte si svoji kůži!
 • Choďte na preventivní prohlídky - gynekologické, zubní atd.!

A NEZAPOMÍNEJTE na screeningové programy: 45 let mamografie, 50 let kolonoskopie/vyšetření stolice 

Zdá se, že používáte
nepodporovaný prohlížeč

Aby Vám tato webová stránka fungovala, potřebujete moderní podporovaný prohlížeč. Pokud používáte Windows 10, máte již nainstalovaný moderní prohlížeč Microsoft Edge, který můžete použít k zobrazení tohto webu.

Microsoft Edge Logo
Microsoft Edge

Moderní prohlížeč od společnosti Microsoft

Součást Windows 10
Mozilla Firefox Logo
Mozilla Firefox

Svobodný prohlížeč se zaměřením na soukromí

Google Chrome Logo
Google Chrome

Nejpoužívanější prohlížeč na světe od Googlu

KNTB logo Budoucnost Baťovky