Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím

ARCHIV TISKOVÝCH ZPRÁV

Prvních šest set zájemců se přišlo nechat naočkovat do nového velkokapacitního centra

26.4.2021

Krajská nemocnice Tomáše Bati dnes rozběhla velkokapacitní očkovací centrum, které vybudovala v PSG aréně ve Zlíně. Upravené prostory zimního stadionu se v pondělí 26. dubna poprvé otevřely lidem, kteří se do nového centra přišli nechat naočkovat proti onemocnění covid-19. Bylo jich 600, ovšem denní kapacita se může v budoucnu zvýšit až na dvojnásobek, přičemž centrum je v provozu 12 hodin denně 7 dní v týdnu.

„Tým Krajské nemocnice T. Bati odvedl kus práce na zprovoznění očkovacího centra. Věřím, že větší prostory ocení jak zdravotníci a personál nemocnice, tak občané, kteří se sem půjdou očkovat. Během května a června očekáváme větší dodávky vakcín do Zlínského kraje a očkovací centra pro nás budou hlavním pilířem pro očkování,“ uvedl hejtman Zlínského kraje Radim Holiš, který si dnes dopoledne centrum prohlédl v doprovodu náměstkyně pro zdravotnictví Olgy Sehnalové a ředitele zlínské nemocnice Michala Filipa.
Youtube Facebook Twitter Instagram LinkedIn