Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

KNTB logo

První děti si vyslechly gratulace - hodně zdraví a také být v životě vícekrát první

Vzácní hosté dnes navštívili porodnici Krajské nemocnice Tomáše Bati ve Zlíně. Hejtman Jiří Čunek přišel pozdravit chlapečka Jakuba, první letošní dítě narozené ve Zlínském kraji, primátor Jiří Korec zamířil za Oliverem, který je prvním občanem krajského města narozeným v roce 2020.

Jakub, jenž se narodil Kateřině a Martinovi Hnaníčkovým z Valašských Klobouk na Zlínsku, se podíval na svět 11 minut po silvestrovské půlnoci. „Čas jsem rozhodně při porodu nesledovala, možná manžel, ale pro mě skutečně nebyl v tu chvíli důležitý. Je to pro nás milé překvapení, že máme první miminko narozené letos ve Zlínském kraji. Jakub je naším prvním potomkem a musím přiznat, že být maminkou je úžasný pocit. A jsem moc spokojená s péčí během porodu, měli jsme báječnou porodní asistentku i její kolegyni stážistku,“ svěřila se Kateřina Hnaníčková. „Jakub je tedy první, takže mu přeji, aby byl prvním i v dalších situacích, které ho v životě potkají a u kterých bude vhodné být první. Přeji mu také pevné zdraví,“ sdělil hejtman Jiří Čunek.


Prvním občanem města Zlína narozeným v letošním roce je chlapeček Oliver, který přišel na svět minutu před půl pátou ráno. „Rodili jsme v termínu, takže nás porod na přelomu roku nepřekvapil. Ale to, že jsme ve Zlíně první, už ano. Hlavně, že je všechno v pořádku,“ prohlásili Pavla Šenkeříková a její partner Lukáš Žák. „Co popřát Oliverovi je jasné. Hlavně hodně zdraví a spokojenosti,“ pogratuloval primátor města Zlína Jiří Korec.

Přivítat obě děti do života dnes přišel i Radomír Maráček, předseda představenstev nemocnic Zlínského kraje a ředitel zlínské nemocnice. Ve svém přání nezapřel, že je lékař. „Oběma chlapcům jsem popřál hlavně zdraví, od něj se všechno další odvíjí. A jejich rodičům, aby jim děti dělaly co nejvíce radosti,“ prozradil. Rodičky během prvního dne roku 2020 „nezahálely“ ani v dalších nemocnicích založených Zlínským krajem. Svá první letošní miminka už tak přivítali i ve Vsetíně, Uherském Hradišti a Kroměříži.

PROHLÉDNĚTE SI NAŠI GALERII

Zdá se, že používáte
nepodporovaný prohlížeč

Aby Vám tato webová stránka fungovala, potřebujete moderní podporovaný prohlížeč. Pokud používáte Windows 10, máte již nainstalovaný moderní prohlížeč Microsoft Edge, který můžete použít k zobrazení tohto webu.

Microsoft Edge Logo
Microsoft Edge

Moderní prohlížeč od společnosti Microsoft

Součást Windows 10
Mozilla Firefox Logo
Mozilla Firefox

Svobodný prohlížeč se zaměřením na soukromí

Google Chrome Logo
Google Chrome

Nejpoužívanější prohlížeč na světe od Googlu

KNTB logo Budoucnost Baťovky