Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

KNTB logo

Projekt Neo cup opět podpoří zlínskou neonatologii

Již tuto sobotu, tedy 25. listopadu, se uskuteční Neo cup, neboli celodenní sportovní zábava pro celou rodinu. Letos se bude konat od 9 do 16 hodin v Městské hale Otrokovice a stejně jako každý rok podpoří zlínskou neonatologii. Výtěžek z akce poputuje jednotce intenzivní péče Novorozeneckého oddělení Krajské nemocnice T. Bati ve Zlíně.

První ročník Neo cupu se uskutečnil v roce 2015. V letošním roce se kromě programu v otrokovické městské hale budou konat také charitativní běžecké závody Neo run. Zakladatelkou a organizátorkou projektu Neo cup je fotografka Silvie Valoušková.

„Neo cup pořádáme letos již po osmé. Cíl je jasný a každý rok stejný – podpora rodin předčasně narozených dětí, které mají zdravotní handicap. Ale také podpora novorozenecké jednotky intenzivní péče a intermediární péče ve zlínské krajské nemocnici, a to materiální pomocí. Já sama jsem si před více než devíti lety prošla situací s předčasně narozeným synem a vím, kolik je to starostí a radostí pro rodiny i zdravotníky. NEO CUP vznikl vlastně proto, že jsem chtěla zdravotníkům poděkovat za péči o syna. Z jednorázové akce se tak stala již tradice a jsem tomu neskutečně ráda. Protože jde také o den, kdy se mohou rodiny předčasně narozených dětí setkat po mnoha letech se zdravotníky.“

Všechny podrobnější informace o akci včetně programu se dozvíte na webových a facebookových stránkách projektu Neo cup.

PROHLÉDNĚTE SI NAŠI GALERII

Zdá se, že používáte
nepodporovaný prohlížeč

Aby Vám tato webová stránka fungovala, potřebujete moderní podporovaný prohlížeč. Pokud používáte Windows 10, máte již nainstalovaný moderní prohlížeč Microsoft Edge, který můžete použít k zobrazení tohto webu.

Microsoft Edge Logo
Microsoft Edge

Moderní prohlížeč od společnosti Microsoft

Součást Windows 10
Mozilla Firefox Logo
Mozilla Firefox

Svobodný prohlížeč se zaměřením na soukromí

Google Chrome Logo
Google Chrome

Nejpoužívanější prohlížeč na světe od Googlu

KNTB logo Budoucnost Baťovky