Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

KNTB logo

PRO OČKOVÁNÍ JE NUTNÁ REGISTRACE A REZERVACE TERMÍNU, NEMOCNICE OČKUJE SEDM DNÍ V TÝDNU

Při očkování proti onemocnění COVID-19 je třeba dodržet několik pravidel. Především je nutná registrace v centrálním systému a následná rezervace konkrétního termínu! Tato povinnost platí pro 80+, 70+, učitele i zdravotníky. Také rizikoví pacienti, které k očkování doporučí specialista či praktický lékař, musí mít platnou rezervaci na konkrétní termín.
  • Je nezbytné, aby se občané chodili naočkovat po registraci a rezervaci termínu. Rezervace termínu zajistí optimální využití kapacity očkovacího místa, spotřebu disponibilních vakcín a plynulé střídání očkovaných osob, a tím dodržování platných protiepidemiologických opatření.
  • Samotná registrace je nutná, aby občan získal termín očkování, registrace neznamená, že občan se může přijít automaticky naočkovat. Žadatel musí nejprve počkat, až mu centrální registrační systém pošle PIN2, na základě kterého si pak můžou rezervovat konkrétní termín očkování.
  • Registraci k očkování lze zrušit, a to na telefonní lince 1221.
  • Změnit termín rezervace, nebo rezervaci zrušit, může krajská infolinka 577 043 770.
Krajská nemocnice Tomáše Bati ve Zlíně má zřízené očkovací centrum v pavilonu 20 (infekční ambulance v budově plicního oddělení). Prostory očkovacího centra jsou nejlépe dostupné přímo z Havlíčkova nábřeží nebo z vnitřního areálu nemocnice průchozí brankou mezi 20. a 22. pavilonem. Od pondělí do pátku si lze rezervovat v centrálním systému termín pro očkování v čase od 8.00 do 18.30, v sobotu a v neděli od 8.00 do 15.00. Více informací včetně dotazníku před očkováním zájemci naleznou na https://www.kntb.cz/ockovaci-centrum.  
Zdá se, že používáte
nepodporovaný prohlížeč

Aby Vám tato webová stránka fungovala, potřebujete moderní podporovaný prohlížeč. Pokud používáte Windows 10, máte již nainstalovaný moderní prohlížeč Microsoft Edge, který můžete použít k zobrazení tohto webu.

Microsoft Edge Logo
Microsoft Edge

Moderní prohlížeč od společnosti Microsoft

Součást Windows 10
Mozilla Firefox Logo
Mozilla Firefox

Svobodný prohlížeč se zaměřením na soukromí

Google Chrome Logo
Google Chrome

Nejpoužívanější prohlížeč na světe od Googlu

KNTB logo Budoucnost Baťovky