Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

KNTB logo

PRO DÁRCE KRVE JSOU PŘIPRAVENY VITAMÍNOVÉ BALÍČKY, NEMOCNICE ZVE NA AKCE SE SPOLEČNOSTÍ VITAR

Daruj krev s VITARem ve čtvrtek 18. června, Měsíc s VITARem v srpnu. Hematologicko-transfuzní stanice Krajské nemocnice Tomáše Bati ve Zlíně obnovila po pauze způsobené koronavirovou pandemií spolupráci s významným výrobcem vitamínů a dalších doplňků stravy z regionu. Dobrovolní dárci se tak mohou těšit na odměnu od této společnosti.

„S VITARem jsme vstoupili do letošního roku, lednová akce měla u dárců ohlas a chodili k nám ve velkém počtu. Věříme, že stejný úspěch budou mít i nadcházející dvě akce, které jsou už připravené. A děkujeme VITARu, že s námi pokračuje ve spolupráci, ozval se prakticky hned poté, co se darování krve vrátilo do normálu. Vděční jsme kvůli našim dárcům, pro které jsou vitamíny a další produkty od této společnosti příjemným bonusem,“ prohlásila Jana Pelková, primářka Hematologicko-transfuzního oddělení Krajské nemocnice Tomáše Bati ve Zlíně.

Ve čtvrtek 18. června budou návštěvníci „transfuzky“ ve zlínské nemocnici dostávat od společnosti VITAR dárkové balíčky s mixem vitamínů, a to ihned po úspěšném odběru. „Věříme, že jim udělají radost a také že přispějí k udržení jejich zdraví,“ vzkázal Vladimír Polášek, generální ředitel společnosti. „Řada našich zaměstnanců se také osobně chystá přijít darovat krev. Chceme pomáhat co nejvíce,“ doplnila Jitka Pethö, manažerka médií a korporátní komunikace VITARu. Dodala, že během srpnové akce se můžou úspěšní dárci krve těšit na jeden z produktů VITARu. Více informací o společnosti VITAR lze nalézt na webových stránkách www.vitar.cz.

Ve stejném rozsahu jako s firmou VITAR spolupracuje zlínské hematologicko-transfuzní oddělení i s dalším významným výrobcem z regionu, společností Z-STYLE CZ. Ta dlouhodobě odměňuje dárce krve kvalitními pracovními rukavicemi a darovat chodí pravidelně i její zaměstnanci. Více o společnosti Z-STYLE CZ lze nalézt na webu www.z-style.cz.
Zdá se, že používáte
nepodporovaný prohlížeč

Aby Vám tato webová stránka fungovala, potřebujete moderní podporovaný prohlížeč. Pokud používáte Windows 10, máte již nainstalovaný moderní prohlížeč Microsoft Edge, který můžete použít k zobrazení tohto webu.

Microsoft Edge Logo
Microsoft Edge

Moderní prohlížeč od společnosti Microsoft

Součást Windows 10
Mozilla Firefox Logo
Mozilla Firefox

Svobodný prohlížeč se zaměřením na soukromí

Google Chrome Logo
Google Chrome

Nejpoužívanější prohlížeč na světe od Googlu

KNTB logo Budoucnost Baťovky