Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím

ARCHIV TISKOVÝCH ZPRÁV

Pro dárce krve jsou připraveny vitamínové balíčky, nemocnice zve na akce se společností VITAR

12.6.2020

Daruj krev s VITARem ve čtvrtek 18. června, Měsíc s VITARem v srpnu. Hematologicko-transfuzní stanice Krajské nemocnice Tomáše Bati ve Zlíně obnovila po pauze způsobené koronavirovou pandemií spolupráci s významným výrobcem vitamínů a dalších doplňků stravy z regionu. Dobrovolní dárci se tak mohou těšit na odměnu od této společnosti.

„S VITARem jsme vstoupili do letošního roku, lednová akce měla u dárců ohlas a chodili k nám ve velkém počtu. Věříme, že stejný úspěch budou mít i nadcházející dvě akce, které jsou už připravené. A děkujeme VITARu, že s námi pokračuje ve spolupráci, ozval se prakticky hned poté, co se darování krve vrátilo do normálu. Vděční jsme kvůli našim dárcům, pro které jsou vitamíny a další produkty od této společnosti příjemným bonusem,“ prohlásila Jana Pelková, primářka Hematologicko-transfuzního oddělení Krajské nemocnice Tomáše Bati ve Zlíně.

Ve čtvrtek 18. června budou návštěvníci „transfuzky“ ve zlínské nemocnici dostávat od společnosti VITAR dárkové balíčky s mixem vitamínů, a to ihned po úspěšném odběru. „Věříme, že jim udělají radost a také že přispějí k udržení jejich zdraví,“ vzkázal Vladimír Polášek, generální ředitel společnosti. „Řada našich zaměstnanců se také osobně chystá přijít darovat krev. Chceme pomáhat co nejvíce,“ doplnila Jitka Pethö, manažerka médií a korporátní komunikace VITARu. Dodala, že během srpnové akce se můžou úspěšní dárci krve těšit na jeden z produktů VITARu. Více informací o společnosti VITAR lze nalézt na webových stránkách www.vitar.cz.

Ve stejném rozsahu jako s firmou VITAR spolupracuje zlínské hematologicko-transfuzní oddělení i s dalším významným výrobcem z regionu, společností Z-STYLE CZ. Ta dlouhodobě odměňuje dárce krve kvalitními pracovními rukavicemi a darovat chodí pravidelně i její zaměstnanci. Více o společnosti Z-STYLE CZ lze nalézt na webu www.z-style.cz.


Youtube Facebook Twitter Instagram LinkedIn